Jump to content

Ryuguji

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Ryuguji kullanıcısının paylaşımları

1. Forumdakilerin alayının kurban bayramı kutlu olsun
  2. Ryuguji

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Pokemondan Saydek.
  3. Ryuguji

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Şuraya Tokyo Revengers yazmassam içimde kalır.
  4. Ryuguji

İlk İzlediğiniz Anime?

Pokemon sayılmıyorsa Death Note.
  5. Allah büyüksün yarabbi diyerek giriş yapayım, 2300 sayfalık bir sohbete başka nasıl kendimi empoze edebilirim ki -_- yaşlı teyze numarası en iyisi merhabaaağğ
  6. Ryuguji

Merhabalar yeniyim

En çok sen hoşgeldin kral 3 kere paylaşmışsın arkadaşın dediği gibi :D Anime önerim Monster -_- Erased -_- Tokyo Revengers iyi seyirler
  7. Ryuguji

Merhaba buralarda yeniyim

Animeci= anime yapıp satan. Şaka bi yana hos geldin x) Death Note izle vakit kaybetmeden sonra bide vindland saga tokyo revengers en animeci sen olursun jsjjcc
  8. Ryuguji

Merhaba

Hoş geldin x)
  9. Kira öldü de dünya daha mı iyi bir yer oldu konuyu baltalamak istemiyorum şimdilik söyleyeceklerim bu kadar olsun . Çizim güzel çizim iyi özellikle KİRA ÇOK GÜZEL ÇİZİLMİŞ :)
  10. çok güzel ama keşke kiranın L ye attıgı o son bakışı çizseydin :) ama kira fan olarak söyleyeyim bayıldım <3
  11. Ryuguji

Zamanında Kayıt olamadıkkk

Çocukluğunda bunları izlemeyen var mı ya cidden :D digimon sarmamıştı ozaman asadasd
  12. Ryuguji

<3 saolllll
  13. anasayfada reklamı çıkan dc sunucusunda mı takılıyorsunuz ? Tace ???
  14. Ryuguji

Merhaba anime sever dostlar...

Death Note da Kirayı tutuyosan anime önerebilirim :D Hoşgeldin ! :)
  15. Ryuguji

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Death Note dan Misa Misaya tutulmuştum zamanında :D Kiraya olan bağlılığı beni buna sürüklemişti... Aşkın en saf hali :D Konuda hortlıycak galiba ama neysss
  16. Ryuguji

teşekkürler ^^
  17. Ryuguji

Parayı sevmeyip zengin olmak gibi bir şey benimkisi :D Açıkcası googla güzel anime önerisi yazmaktan ciğerim soldu ve artık istediğim sonuçları bulamayınca buranın daha faydalı olacağını düşündüm. 2011 den beri izliyorsan atamızsın :D Artık seçebileceğim daha fazla karakter lazımmmm. Umarım işlerin düzene girer ^^
  18. Ryuguji

Japonca rap müzikleri

Forumda olmasaydı ben açardım :D gerçekten teşekkürler buda benden :3
  19. Bende tüm animelerimi izledikten sonra buraya kayıt olanlardanım yaş 27 :') Animelere 2018 de Death Note sayesinde başladım. Çok çabuk sıkılan biri olduğum için sadece bana göre üst düzey olan animeleri izleyebiliyorum. Hunterxhunter/Hisoka, Vindland Saga/Askeladd, Tokyo Revengers/Draken, Death Note/Kira şeklinde hoşlaştığım animeleri sevdiğim karakterleriyle yazdım :3 Psikoloji öğrencisiyim Ales çalışıyorum. Son olarak hayvanlar sevilir insanlar ögh. Merhaba !
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.