Jump to content

Aechee

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Aechee kullanıcısının paylaşımları

1. Aechee

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Given izlemiştir.
  2. Midene düşen korku tanesi, yayıldı ve tıkadı damarlarını. Göğsün inip kalkıyor hızlıca. Durduğunda, sonsuzluğa yol alan senin gidebilecek iyi bir yeri olabilir miydi?

3. iyi, seni sormalı? bu arada alakasız olacak fakat @Pseudohomophylusefm nickinizin anlamını sorabilir miyim? Çok hoş
  4. Arkadaşlar bir tane anime vardı. Ana karakter 13-14 yaşlarında erkek. Saçı siyahtı ve gözleri kırmızıydı sanırım. Köyde çalışıyordu çiftçi gibi bir şeydi. Hatta yaşıtları ona canavar, hastalıklı diyip dalga geçiyordu. Sonra bir adam geliyordu olayı unuttum ama biri ondan kurtulun gibi bir şey diyordu ve çocuğu silahla vuruyordu. Çocuk ölümsüzdü o sırada baygındı ve adam öldürdüm diyip yanına alıyordu, evine götürüyordu (yurtdışıydı sanırım) orada onun gibi yeteneklere sahip kişiler vardı. Animenin adını bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler şimdiden.
  5. Gecenin eksilen öykülerinden geliyor yaralarımız. Anlatsak, iyileşir miyiz ki sence? Tanır mı yürek imkansızı? Diner mi geçmeyi bilmeyen sızılarımız?

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Sen yıldızların sadece göğün birer süsü olduğunu düşünüp ışığı fark etmiyorsan yeniden karşılaşma olanağımız belki de hiç yoktur, teğet geçilmiş hayatlardan ibaret oluruz sadece...

Güzelmiş, bir de neyden bahsettiğini anlasam daha güzel olacak:)

6. Aechee

Mikasa

çok güzell
  7. Aechee

Tanışmaa!

güncele gelmeme son 112 bölüm
  8. Aechee

Bilmm

Selam!
  9. Aechee

Tanışmaa!

Aramıza Hoşgeldin! Sonunda yaşıma yakın one piece sever buldum
  10. Aechee

Anime İstek ve Önerileri

Animelere yeni başladığım zamanlarda hunter x hunter izleyecektim ve farkında olmadan hxh'nin (ecchi olan) ilk 5 bölümünü izlemiştim..
  11. Aechee

GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:

çizim tarzın çok güzell
  12. tekrardan teşekkürler efm :")
  13. Teşekkür ederim, benim de konuşma iznim var mı- yoksa burası belirli kişilerin konuşması için mi? :-:
  14. sey burası neresi tam olarak anlayamadım da-
  15. Sosyal medya kullanmıyorum :/ Buradan sorabilirsin istersen
  16. Aechee

Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu

Sadece gözler birbirine fazla yakın, bu arada yazıyı çok beğendim
  17. Aechee

Manga Çizmek Ya Da Çizmeye Çalışmak ✏

eline sağlık çok güzel olmuş İleride mangaka olup ünlenirsen unutma bizi
  18. Aechee

Merhaba anime sever dostlar...

Merhabalarr; One piece, evangelion, aku no hana, cowboy bebop, ergo proxy, beastars, k-project, code geass, black lagoon, devilman crybaby, the beginning, fullmetal alchemist, naruto, mairimashita iruma-kun, dragon ball, monster, psycho-pass, steins gate, servamp, hunterxhunter, one punch man, mob psycho, gintama, baccano!, bleach, hellsing, higurashi no naku koro ni favorilerimdendir. Öneririm. :>
  19. Aechee

Not Just Anime

Anime önerin var mı?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.