Jump to content

Marut

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Marut kullanıcısının son zaferi 15 Haziran 2022

Marut en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Marut üyemizin başarıları

1. Mezun olduk da adam olamadık işte
  2. Merhabalar nasılsınız
  3. 25 tlydi eskiden :(
  4. Herkese selam world of horror oynayın
  5. Yalaaaan
  6. Doğum günü hediyesi namına birine yapmak istiyorum sadece xd Eyvallah pega sen de olmasan bunları bilemeyecektim. Github biliyorum
  7. Getirisinden kastım cv’ye etkisi nasıl oluyor? Yakın vadede oyun yapmam ya daha başka planlar var kafamda. Animasyon kolaysa ben çizim yapabilirim ya bir ara manyak gibi çiziyordum ama 3d olursa işte ne unreal engine bilirim ne unity 3ds max biliyorum o da ancak orta seviye. Yine de Erzurum’dan daha iyi yapabilirim herhalde xd
  8. Oyun yapmanın getirisi nedir pega ben de nir girişmek istiyorum ama 2d çizim yeteneğim var sadece, animasyon falan da yapmadım hiç
  9. Ben de iyiyim, sağ ol. Sınavlara çalışıyorum diploma puanını 3 yapacağım umarım. Sen neler yapıyorsın
  10. Selam Pega nasılsın
  11. Rare Card Halen hiçbir şey yok. Geçen bir manga okudum (One Shot) tokidoki miydi neydi tavsiye ederim herkese
  12. Forumun sonuna yaklaşırken ben de geleyim dedim xd ... :( Vay be buraya ilk geldiğimde hayat güzeldi online ders görüyorduk şimdi de online görüyoruz xd neyse ki bizim üni yüz yüze ders verecek. Mezun olmaya şunun şurasında birkaç ay kaldı. Teknik mülakata bir kez sadece bir kez girdim ondan da henüz haber gelmedi, insan kaynaklarını bekliyoruz... olursa yüksek lisanslı olacak ama iyi tarafı o. Neyse kim bilir belki 3 sene sonra gene dirilir buralar (Hiç zannetmiyorum gerçi) Burada yaşanan güzel anılar, hoş sohbetler, dışarıda bulunmayacak insanlar, garip bir samimiyet güzeldi yani. Şimdi ise derin bir uykuya gömülmüş forum bu konuşmalarımız da önce buradan veri kaplamasın diye silenecek sonra da zihnimizden. Eh herkese mutlu ömürler dilemekten başka bir şey demeye hakkım yok galiba artık. @pegasusejder sana da helal olsun ilk gidecek olan sen diye düşünürdük Michael gibi masada en son sen kaldın xd
  13. Uzumaki okuyan var mı? Müthiş manga bence, türü sevenlere şiddetle tavsiye ederim
  14. Badem yiyordum sanırsam. Ben de birazdan akşam yemeği yapacağım (Noodle yani) afiyet olmuştur umarım xd
  15. Ben de iyi Pega, şu an çerez yiyorum ve çok güzel cidden. Sen ne yapıyorsun? İyiyim keman sağ ol sorduğun için arada uğruyorum ya. Çok tatlı uyuyorsun cidden seni izlemeye bayılıyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.