Jump to content

Marut

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Marut reacted to Freesia for bir durum güncellemesi, Hadi bakalım hayırlısı   
    Hadi bakalım hayırlısı 

2. Beğen
    Marut reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:   
    An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:

3. Beğen
    Marut got a reaction from Aechee for bir durum güncellemesi, Bazen ben mi Oyasumi Punpun'u okuyorum yoksa o mu beni okuyor bilemiyorum.   
    Bazen ben mi Oyasumi Punpun'u okuyorum yoksa o mu beni okuyor bilemiyorum.
  4. Üzgün
    Marut got a reaction from Aechee for bir durum güncellemesi, Kitaplar da baya pahalanmış be!   
    Kitaplar da baya pahalanmış be!
  5. Beğen
    Marut reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, https://ibb.co/S75r0Jv   
    https://ibb.co/S75r0Jv
  6. Üzgün
    Marut reacted to BURUN for bir durum güncellemesi, Benden daha hayırsız tek insan.   
    Benden daha hayırsız tek insan. 
  7. Teşekkür
    Marut reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
    Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 
  8. Beğen
    Marut got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Berserk, Vagabond, Vinland Saga...   
    Berserk, Vagabond, Vinland Saga...
  9. Beğen
    Marut got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Nana Oosaki, o kadar anime izledim ama gördüğüm en iyi kadın karakter kesinlikle o.   
    Nana Oosaki, o kadar anime izledim ama gördüğüm en iyi kadın karakter kesinlikle o.

10. Beğen
    Marut reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. H   
    Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. Her bir karaktere ayrı bir sempatim var hele Benten. Tam bir cyber Griffith değil mi yav 

11. Üzgün
    Marut reacted to Aechee for bir durum güncellemesi, Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler   
    Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler 
  12. Beğen
    Marut got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Berserk, Vagabond, Vinland Saga...   
    Berserk, Vagabond, Vinland Saga...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.