Jump to content

Ningen

Üyeler
  • İçerik sayısı

41
  • Son ziyareti

Ningen kullanıcısının paylaşımları

1. Ningen

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Tek bir anime değil ki bir sürü bölüm var duygulandığım (Acaba ben mi fazla duygusalım ne) Guilty Crown Angel Beats Roy Mustang dada bir garip olmuştum. Death note Kira öldüğünde Gintama sougo unun ablası öldüğünde Aklıma gelenler bunlar daha duygusal sahneler vardı ama hatırlayamıyorum :D
  2. Ningen

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Kullanırdım sevmediğim ülke yönetimindeki kişileri geri adım atması için uyarırdım uymazsalar hepsini yazardım.
  3. Erdem arkadaşın söylediklerine katılıyorum Admin sizde haklısınız ama bitmemiş bir animenin FF sinin hemde forumda ilgi bile görmemiş bir FF nin bu kadar açık ara önde olması oylamada hile yaptıklarının bir göstergesidir bence Arkadaşların kırılmaması için böyle bir şey yapmanız çok güzel ama açılan sahte hesaplarla yada başka bir şekilde bu FF lerin sıralamada olması Ben ve benim gibi emek veren arkadaşların kırılmasına neden oluyor. Yanlış anlaşılmasını istemem. Düzenlediğiniz etkinlik çok güzel ve yönetimi sorgulamak gibi bir amacımız yok. Tek istediğimiz böyle olan FF lerin yarışmadan ayıklanması.
  4. İlgilendiğiniz için teşekkürler.
  5. Ankette benim FF ye yer verilmemiş. Manyofobi Konuda bahsetmişsiniz ama ankete koymayı sanırım unutmuşsunuz modum düzeltirseniz sevinirim. Ayrıca konuda ki linkler eksik eklenmiş sanırım tıklayınca konulara gitmiyor.
  6. Sorun değil :D Herkes yorum yapsa ne güzel olur. Yarışmayı geçtim artık sürekli yeni konu açıyorlar bizim konular gidiyor. Kimse okumuyor yazdığımız şeyi :D
  7. Bende 1-2 saat önce öyle yaptım :D olacak gibi değil yoksa :) Yeni çizimler ekledim bunlar ilkler kadar iyi değiller :D İlk çalışmalarımda çoğu
  8. Teşekkürler Teşekküer. Yüz konusunda ilk çizim yapmaya başladığımda sıkıntılar vardı son çizimlere doğru düzeltmeye başladım sanırım. Dikkat etmeye çalışırım. Teşekkürler. İchigoyu bakarak çizdim o yüzden sanırım :D Forumda fazla online üye yok olanlarda yorum atmak istemiyor sanırım :D Fan Fiction a hikaye yazdım 140 kişi okumuş 1 cevap yok :D
  9. Teşekkürler Kısa bir zaman sonra eklemeye başlayacağım. Yeni bir kaç çizim ile uğraşıyorum onlar bittiğinde topluca ekleyeceğim
  10. Teşekkürler. Devamını link olarak ekleyeceğim artık. Resim sınırı olması kötü olmuş :angry:
  11. Çizimlerimi paylaşmak istedim. Çizimlerim biraz amatörce forumda gördüğüm bazı arkadaşlara göre. Bilgisayar ortamında çalışıyorum genellikle. Bazı çizimleri bakarak çizdim. Umarım beğenirsiniz. Senjougahara Hitagi yarım kalan bir karalamam Kyuubi Rukia Kuchiki (Kağıda çizilmiş şeklini de atıcaktım ama yeğenim bir çok yerini karalamış) Elbisenin deseni bizim evdeki koltuğun üzerindeki desen :) Tsukuyo Vincent Law Hitsugaya Tsukuyo Sasuke Sniper Girl Sniper Girl renklendirmiştim eskiden gönlümden onuda eklemek geldi. Kagura Kagura'nın bilgisayarda düzenlediğim hali Kolibri Ömrünün son gününde bir kelebek Orantısız karakterim Telefonda çizip bilgisayarda biraz düzenlediğim çizim El uzatmak tabiri bu olsa gerek Tablette çizdiğim yeğenim Mewtwo Rasengan Tutan Bir Pokemon Yine tablette çizdiğim bir karakter Ayarı biraz kaçırdığım bir karakter Diyenler hep bırakıp gitmedi mi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.