Jump to content

triolog

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

1 Takipçi

triolog hakkında

• Doğum günü 10/22/2004

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

triolog üyemizin başarıları

1. Odada 3 kişiyiz ve iyi anlaşıyoruz şu anlık. Umarım böyle devam eder Yurttan pek çıkmadım o yüzden pek gezmedim Tokat'i djdjdjjd Ama 2 kere otobüs kartı için indim şehre. Çorum gibi, biraz daha karışık ama burası. Çorumda daha düzgündü burada her şey her yerde gibi dhdjdjd Şu an Loving Reaper webtoon'u ve Houseki no Kuni var elimde. Reaper'da güncele gelmeme 6 bölüm falan var. Gelince 3. bir seri alabilirim emin değilim. 12 bölümü kalmış yarım bir seri. Ben serileri güncele çekene kadar kimse gönüllü olmazsa alacağım muhtemelen Telefondan bakmak zorundayım buralara artikbilgisayarımı özledim djdmdjdk Bir de öğretmenlerden biri beni bayağı sevdi. Beni buradaki baban olarak düşün falan dedi Sen neler yapıyorsun
  2. Şu an Tokat'a alışmaya çalışıyorum Burada ilk haftadan derleri başlattılar. Diğer tüm bölümler ders yok diye yurtta kalıyor püü Millet yurtta tıkılı kalmaktan şikayet ediyor ama benim hayalim xjdmdjdk Cuma günüm boş. Bu gece full çeviri yapacağım
  3. Etraftaki birkaç tanıdığın arkadaşı bıkınca bütün dünya kodlamadan bıktı sayılıyor ya. O türden bıkma sanırım sdjsdjs Pazar günü geçsin de rahatlayım bir. 1 haftadır bavul telaşesi var evde.
  4. Türkiye'de iş bulmaktan pek umudum yok zaten sjsjs Freelance projeler ve kendi projelerim üzerinden ilerleyebilirsem oradan gitmeyi düşünüyorum. Yurtdışına da benim ne kadar ilerlemiş olmam karar verecek artık Oyun alanında ilgilenmeyi daha çok istiyorum kodlama sebebiyle. Millet bıkmış kodlamadan ama ben hala kendimi kaybediyorum sdjsdjsd Bakalım fikrim daha değişir elbet
  5. Bilgisayardan vazgeçmedim ama babam karşı çıkıyor diye orta yol bulmaya çalıştık Bilgisayarla hâlâ ilgileniyorum. İleride de devam edeceğim. Eğer kendi kendime bir şeyler yapabilirsem ve başarılı olursam bilgisayardan devam edeceğim. Yok olmadı hiçbir şey yapamazsam hukuk okuyorum zaten, oradan bir şeyler yapmaya çalışacağım. Orta yolu öyle bulabildik. Bilgisayara olan zamanım kısıtlanıyor ama ben yine de zaman buldukça uğraşmaya devam edeceğim
  6. Cumartesi sabah 4'te Tokat Hukuk fakültesine doğru yola çıkıyorum
  7. Yepp Sonunda geldim Özelden yazarım bir ara sebebini Nasılsın görüşmeyeli
  8. Woaaa pegasus hala buralarda anlaşılan
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.