Jump to content

UzakDoguda

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    UzakDoguda reacted to İnsanyiyenzombi in Merhaba; Uzak Doguda; YouTube Kanalima Bi goz Atin hayrina   
    Güzel bir kanal olmuş, umarım gelişirsin. :D
  2. Beğen
    UzakDoguda reacted to WindHarmony in Merhaba; Uzak Doguda; YouTube Kanalima Bi goz Atin hayrina   
    rez eve gidince bakarım

3. Beğen
    UzakDoguda reacted to Barış D. Baryshx in Merhaba; Uzak Doguda; YouTube Kanalima Bi goz Atin hayrina   
    Hoşgeldin, videolarına göz attım.
  4. Beğen
    UzakDoguda reacted to Arcangelo in Merhaba; Uzak Doguda; YouTube Kanalima Bi goz Atin hayrina   
    japon televizyonuyla olan video çok hoşuma gitti, ne kadar canayakın insanlar bayıldım.  ellerinize sağlık, başarılısınız lütfen devam edin :)
  5. Beğen
    UzakDoguda got a reaction from Arcangelo in Merhaba; Uzak Doguda; YouTube Kanalima Bi goz Atin hayrina   
    Merhaba; Uzak Doguda; YouTube Kanalima Bi goz Atin hayrina
    S.a.
    Arkadaslar 25 yasindayim, mimarlik mezunuyum. 8 yildir anime&manga takip ediyorum, hatta biraz japonca ogrenip japonya'ya calismaya gittim. Anilarimi goruslerimi Uzak Doguda adli kanalimda paylastim. Lutfen izleyip yorumlarinizi birakin ki ne yaptigimi bileyim. Geri donus olmadan bi is yapmak zor. Anime&manga ya gonul verenlerin desteklerini bekliyorum tesekkur ederim. Forum kurallarini okudum kanal linki koymamda sakinca yok sanirsam. Tesekkur ederim.
    https://www.youtube.com/channel/UCT-fN02m3P61BZs6rUdIe8A
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.