Jump to content

EndEverAfter

Üyeler
  • İçerik sayısı

169
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne EndEverAfter kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bazı çizgidizilere veya animelere yaş sınırı koyabilirler. Fakat pokemon falan olmuyo ya . Çocuk dediğin hayallerle büyür . Hayallerle üretir yani . Bence çok saçma olmuş . Osmanlı tarihini anlatan bir çizgifilimde iyi . O zaman TRT Çocuk'ta bizim küçükler cillenin başıdnan ayrılmıyo . Bakın görün cilleyi falan kaldırmazlar .

2. İyi yapmışsın. Bende hepinizinki var zaten. :lol:

ben varmıyım :D

Ekleme:

Durun Atim la

Resmi ekleyen

Tipsiz çıktık :D

Küçük kardeşiniz sabah sabah çekerse :D

Out:Burada amerikadayım dayımı ziyarete geldiydim :D

3. Selam şahsen ben daha önce japonyaya çok gittim dedem tokyoda yaşıyo

İlk olarak uçak biletleri sorun değil 4 haftalık bir tatil meselesi ise

ilk olarak orada TL kabul etmiyolar orada para çevirmek zor olur Türkiyeden dolara çevir veya Euroya öyle git

hem 4 hafta az olur emin ol tabi gideceğin yere bağlı ben tokyoya gittiğime bakma yaz tatili boyunca tokyodamı kalırım :D

Ben Şahsen Tokyoya gittim dedem hiroşimayada götürdü ayrıca kyotoyada gittim ve harika yerlerdi

ayrıca dedme japonyada olduğu için mutluyum lan dedem shonen jumpcuymuş

ilkinden itibaren tüm sayıları var :D

Edit:

İlk olarak japonlarla konuşacaksın bellidir bir kitapçığın olsun ben tam olarak mbildiğim için sorun omuyo dedem öğretiyo ilk olarak japon kitapçıklarındada argo keşime göremezsin (derken öyle abartılı küfürler) çünkü japonlar birbirine saygılıdır bu yüzden kesinlikle konuştuğunuz herkeze hnani ellerimizi birleştirip eyilirdik ya çocukken öyle yapıp söze başlayın bu bir saygı göstergesidir.

4. bence bunun cevabı cok basit gelenekle alakalı bugun genclerin hepsi belli dönemlerinde arabesk-rap fantezi özgün müzik dinlemiştir ahmet kaya dinlemeyen adam bulunmaz derecede azdır mesela ama japonyada kimseye ahmet kaya dinletemezsin yada asi stayla :D (tam ismini bilmiyorum yanlış olabilir) sonuc olarak tamamen yetiştirme tarzı ve aile gelenekleriyle alakalı birşey.......

Katılıyorum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.