Jump to content

kangal.2323

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Manga 525 te sen ölüme yaklaştıkça zincirlerini kırıyorsun daha da güçleniyorsun dedi sizce Zarakinin asıl gücü ne kadar ve zampaktou sunu kullanır mı?
 2. En iyi zaraki (dövüşürken ölürsem gülerek ölürüm) cu söz yeter
 3. Olum uçtunuzmu siz zaraki de shikai falan yok 11. takımdan yumichika (kaptanım ve ben sadece irade gücüyle dövüşüyoruz) demişti nerenizle izliyorsunuz siz ayrıca zaraki şu haliyle tam güçte değil hatırlarsanız ichigo yla dövüşünde (dövüşte kendimi tutmak gibi bir huy edindim yoksa rakipler çok kırılgan oluyor) demişti.
 4. Bence Zaraki her sinigami gibi bir eğitim alacak yani kılıç kullanma , dövüş teknikler , reiatsu sunu kontrol etmeyi , zampakto suyla iletişime geçer diyeceksiniz nasıl yapacak kısa sürede şöyle açıklayayım adam sadece yetenekle kaptan oldu.
 5. Benim zampaktou mun sadece ruh gücümü katlamasını isterdim 20 katına çıkarsın bankai de ise 100 katı olsun
 6. kangal.2323

  Bleach

  Bence zaraki bir ara yenilir gibi olucak tam ölürken zampaktosu benim adım ..... diyecek zaraki de ........ diyecek ve sonunda IT`S A SHOW TIME
 7. Bence zarakini bankai sini gücü adam havaya girdikçe gücünü çoğaltabilir ve zaraki yenilmez olur :)
 8. Zaraki nin gücüne sahip olmak isterdim.Ama ben bankai ye kadar çıkardım onun gibi aylak aylak dolaşmazım sonra yamamoto yu indirip ben geçerdim yaşasın kötülük :)
 9. Bitmeden bir zarakinin zampaktosunu görebilsek
 10. Zaraki hızlı koşu zampaktosunun adını öğrenir bankai ye falan gerek yok zaten onun yerinede madarame 11. takım kaptanı olur düzende bozulmaz ama zaraki baş komutan olursa düşmanların vay haline havaya girdi mi yargısız infaz:)
 11. Zaraki bence kesin yamamoto yu kesin yener zaten reatsu olarak mütiş üstüne bi o kadar zampaktosu nun reatsusu bi de özellik tmm hele bankai ye geçerse bence ss nin yapısı aşırı yüklenmeden bozulur animede mangada biter :)
 12. Adı: İntikam kurdu Çağrılışı: Evreni korkudan titret İntikam kurdu Özelliği: Bankai de üzerime kurt postu geliyor ve kılıcım ise bie kurt sürüsüne dönüşüyor.En önemlisi ben ölürken kılıçım kurda dönüşüp intikamımı alıyor yani her iki türlüde rakibi ölüyor.Kaçış yok :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.