Jump to content

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2967
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

151

Hokage_Minato kullanıcısının paylaşımları

1. Hokage_Minato

( 13 / 13 ) Rozen Maiden (2013)

http://animeou.net/rozen-maiden-2013-4-bolum-eklenmistir-t2567.html http://animesukitr.webs.com/apps/videos/channels/show/4069563-rozen-maiden-2013-
  2. Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

:D Encode yaptığımız sunucu malesef sorunlu :D
  3. Hokage_Minato

Merhaba Herkese!

Hoş geldin
  4. Hokage_Minato

Kimim Ben?

Hoş geldin
  5. Hokage_Minato

Selam u.u

Hoş geldin
  6. Hokage_Minato

( 11 / 11 ) Zankyou no Terror

1. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  7. Kızları anlamak niye bu kadar zor ki

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Karşı cinsi anlamak her zaman zordur. Anlamaya çalışmamak lazım dedi bir doktor amca bana geçen bir seminerde. :D

3. ays_drl

ays_drl

Bunu diyenler once kendi cinslerine baksinlar :)

8. Hokage_Minato

Konichiwa Minna San

Hoşgeldin
  9. Seri suanlık askıya alındı. İngilizce altyazısı senkron sorunu var :(
  10. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Souten Kouro

Boşver görünmesin ya :D
  11. Hokage_Minato

( 11 / 10+ ) Love Stage!!

1. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  12. Hokage_Minato

( 22 / 22 ) Shion no Ou

15. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  13. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Souten Kouro

9. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  14. Hokage_Minato

( 48 / 75 ) Diamond no Ace

38.Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  15. Hokage_Minato

( 02 / 12 ) Non Non Biyori [BD]

12. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler... Böylece bir serinin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.:D Çeviri için Hatice arkadaşımıza teşekkür ederim :D
  16. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Major 3

24. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  17. Redline

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Bakmaya vaktım olmadı :( İnternetten keşfetmiştim :(

3. Mileydi

Mileydi

ben de amv dinlerken keşfettim di :D

4. Mileydi

Mileydi

sen söylediğinde dikkat etmedim diycem topa tutarsın beni :D evet erdem tavsiye etmişti :D

18. Hokage_Minato

( 147 / 147 ) Toriko

Çevirmenlerin hızına bağlı eğer böyle giderse 1 aya kalmaz biter.Lakin aksilikler peşpeşe geliyor :D
  19. Hokage_Minato

( 147 / 147 ) Toriko

92-110 Bölümler Eklendi. İyi Seyirler... Allahın izniyle seriyi yaz bitmeden bitireceğiz.
  20. jailbird707; Açılış Şarkısı: "Next Chance to Move On" by Shihoko Hirata Kapanış Şarkısı: "Dazzling Smile" by Shihoko Hirata Yönetmenler: Taguchi, Tomohisa ve Kishi, Seiji Anime yarın akşam üzeri çıkıyor.Ben de alabilirsem 1-2 güne çevirip atcam her hafta Görüşürüz.
  21. Anime Adı : Persona 4 The Golden Animation Anime Türü : Macera, Gizem, Okul, Bilim-kurgu, Süper-Güç, Doğaüstü-güç Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : jailbird707 Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Bahar zamanı. Şehirden çok uzakta bulunan, hayatını barış içinde geçiren insanların bulunduğu bir kasabada geçiyor hikâyemiz. Tam da kiraz ağacının yapraklarını dökmeye başladığı zamanlarda Yaso Inaba İstasyonuna bir çocuk gelir. İsmi Yū Narukami’dir. Ailesinin durumu nedeniyle amcasıyla beraber yaşamak için buraya gelmiştir ve artık Yasogami Lisesinde okumaya başlayacaktır.Ve işte bundan sonra hikâyemiz başlıyor: Okul sonrası çıkılan alışverişler. Ortalıkta gezinen bir seri katil ve gece yarısında bir anda yayına geçen bir televizyon kanalı. Peki, bu kez Yū ve arkadaşlarını neler bekliyor acaba?Persona 4: The Golden Animation, 2012 yılında Playstaion Vita için çıkartılmış Persona 4 Golden oyunundan uyarlanan bir anime özelliğini taşımaktadır. Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  22. Hokage_Minato

T4icho'yla Beyzbol 101. (Temel Beyzbol)

hahaha İşsiz deniz :D Abi major bekliyorum ben :D Ellerine sağlık deniz güzel olmuş.
  23. 13. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler... Böylece bir serinin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız :D Çeviri için jailbird707(Burak) arkadaşıma teşekkür ederiz. :D
  24. Hokage_Minato

Merhaba Millet!

Hoşgeldin
  25. Hokage_Minato

merhaba

Merhaba ben de yosu *-*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.