Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. gereksiz

Ecchi FC [+18]

ne güzel gurubumuz genişliyor :) bu arada eren adam bol keseden rütbe dağıtıyor sonra rütbelerin bir anlamı kalmaz ama sende haklısın ne diyim burda rütbelerin bir anlamı yok beyler bu arada neredeyse sitedeki bütün ecchi ve harem tarzı animeleri arşivime eklemiş bulun maktayım cüzi bir fiyata harici diskini gönderen herkese vere bilirim :)
  2. onihime - bossun bence en komik olnlar :D yada gintoki ile o yosihavara nınnmuhafızı olan var onları çok yakıştırıyorum :D
  3. gereksiz

Anime Karakteleri gibi olmak.

burdaki son fotodaki karakter hangi animeden bilen varmı ?
  4. benimde temenniğim o ama inşallah
  5. high school dxd nin 2. sezonu şu zaman gelicek yok bu zaman gelicek diyen arkadaşlara sesleniyorum . " ne oldu bizim iş ? "

1. kawaii kereste

kawaii kereste

OVA/special gelcek galiba bu baharda aklımda öyle kalmış. 2. sezon geleydi keşke, Akeno-san :(

6. sket dance ın mangasını nerden bulucam ya ??

7. gereksiz

Ecchi FC [+18]

Girls Bravo - First Season bu animeyi izlemek istiyorum :rolleyes:
  8. sket dance ın mangasını nerden bulucam ya ??

9. gereksiz

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

alucard ı kim öldüre bilir :D yavrum ichigo alucard a 5 dakka dayanamaz :D
  10. gereksiz

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

yok ya konusu hoş animenin izlerim ben bunu :D baş rol erkek romantizim ve komedi var hatta ecchi de varmış tmm benlik :D
  11. gereksiz

senin imzan daki gif hangi animeden ?
  12. gereksiz

Deadman Wonderland bittimi halen şüpe içerisindeyim :huh:
  13. Inu x Boku SS animesini yeni bitirdim :D romantik komedi sevenlere öneririm gerçekten çok güzel br anime ve sonu mutlu sonla bitmesi beni ayrı mutlu etti :D

1. gereksiz

gereksiz

bende mutlu sona bayılırım :D

2. Paprika

Paprika

ben mutlu son sevmem ama Inu x Boku SS'i sevmiştim.Çok şirindi :D

14. gereksiz

One Piece: Pirate Warriors 2′nin Yeni Videosu

bu oyunu da alıcam :D
  15. 2. mangamıda aldım :D

16. gereksiz

Ecchi FC [+18]

bu kulubü açma kararını aldığımız günü dün gibi hatırlıyorum :D
  17. gereksiz

Ecchi FC [+18]

ezgi şimdi :D ne desem sana bu paylaşımlardan sonra :D yani birdaha ecchi yi eleştiremezsin :D demek böle fotolarda var sende :D vaaaaay :ph34r:
  18. gereksiz

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

ben mutlu son severim :D çoğu anime izlerken bir panik olurum aha öldü kız yada çocuk :D ayrılcaklar yine dramaya baplıyıp o ölsede kalbimde yaşıyacak lara bağlıcak diye tırsıyorum :D öle sonlar nedense ben sevmiyorum :D
  19. gereksiz

Üye Albümü

üzerine alınacağını biliyordum :D ama sen dişinin kovuğuna gitmezsin bir kurdun :D
  20. gereksiz

Üye Albümü

ezgi şimdi konuşturma beni :D ben de fazla et yok kaslarda tad vermez daha çok etli bir arkadaşımızı atardık :D
  21. gereksiz

Üye Albümü

ben yokum dur orda :D ben olsam kıyamazdım kurda :D yavrum acıkmış birimizi yese ne olur derdim :D atardık birini :D
  22. gereksiz

Üye Albümü

biz türkiyede karizmatik otakularız B)
  23. gereksiz

Ecchi FC [+18]

hahaha :D nirvana ha :D sen var ya sen :D 1.resim nedense çok tanıdık geldi bana bir yerde gördüm böyle bir görüntü diye ama çıkaramadım :D
  24. gereksiz

Ecchi FC [+18]

burası bunları sora biliceğin bir yer değil yeni arkadaşımız :) konuları dağıtmak yasaktır drumunu güncellersen kesinlikle biri cevap yazıcaktır :)
  25. gereksiz

Sakata Gintoki FC

http://www.youtube.com/watch?v=sBBdCIPxems run away :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.