Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. gereksiz

Harry Potter Cosplay(TK)

valla iyi olmuşn hary i gördüm sende :D alttakinidemi siz yaptınız ?
  2. bleach te kan olmasa o kadar yani artı 13 olucak kadar bişi yok bence :D aslında kan dışında aşk konularında narutodan daha hafif kalıyor :D
  3. bilgisayarıma OSU yu yükledim süper bişimiş :D lol u unuttum resmen onun la uğraşıyorum :D

1. Pøllux

Pøllux

Nightcore şarkılarında kasılıyorum deli gibi :D

4. sadece başladığım için izlemeye devam ettiğim gereksiz bir animenin daha sonuna geldim nihayet :D

5. sen sadece sonu için anime izliyorsan zaten izleme :D birde ben konuda izledim ve sonu kötü bitti tartışalım dedim ve izleyenlerle :D izlemiyen arkadaş merakına yenik düşüp buraya giriyorsa o spoiler llarıda açar kaç yıllık animeciyiz kendi saflığına kızıcanıza bize patlamayın :D onun nedeni kötü son yani bizim milletimize kötü sonlardan gına gelmiş dizi ve filmlerimizde azda olsa mutlu son istiyor :D zaten çocuk kör oldu kız öldü ben bir erkek olarak izlerken kendimi ana karakterin yerine koydum ilk den bir kaç bölüm ezikti oralarınnı ben şahsen beğenmedim sonra güzelleşti sonunda düşündüm benim sevdiğim kız ölse kör ve sakat kalsam ben nasıl gülümsiye bilirim belki kızı düşünürek belki :D ben sonunda kız ölünce o tekerlekli sandalyedeki kızla aralarında bir şey olucak sanıyordum :D
  6. http://www.deviantart.com/art/Naruto-Rainmeter-Enigma-285985830 bu çoo hoşmuş :D
  7. çocuklar bilgisayar kurdu olmuş biz yaşlandık ya :D gadget ne nan :D
  8. gereksiz

Ecchi FC [+18]

bn klübün eş lideriyim :D
  9. gereksiz

Ecchi FC [+18]

benim bulduğum resim ler genelde daha iyi olur :D
  10. ben beceremiyorum verdiğin sitede sadece arka plan fotoğrafı flan var :D arka plan resmi hariç spolier lardaki sonucusu güzelmiş seninkinin bir üstündeki :D arka plan resmi hariç her şey çok hoş onun gibi nasıl yapa bilirim ?
  11. high school dxd nin 2. sezonu nezaman naan !!!!

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

çıkmaz ayın 15 inde knk :D

12. gereksiz

Ecchi FC [+18]

yine 2. başkandan resimler :D bu güzel olabilir ... Bu da değişik bir sakura betimlemesi :D buda güzel bir DMC 4 uyarlaması :D buda benim bir tanem sulanmak yok :D size bukadar yeter :D
  13. Afro Samurai !!!!!

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Samuel L. Jackson :D

2. gereksiz

gereksiz

Afro Samurai diriliş var birde :D ben komedi sandım baya ciddi bir animeymiş :D

14. gereksiz

One Piece Film Z

valla heyecanla bekliyoruz geçenlerde koby nin 2 yıl sonraki halini gösteren filmi yayınlandı :D ama bu ne zaman gelir acaba :D bunun dvd leri satışa çıkmamışmı bir tane alıp internete koysalar :D
  15. gereksiz

One Piece Film Z

ama şimdi sinamada anime izlemenin tadıda ayrıdır :D
  16. gereksiz

One Piece Film Z

bu filim kimsenin ilgisini çekmiiyormu ?
  17. nnnknasdkkn One piece serisinin son filmi olan "One Piece Film Z" 15.12.2012 tarihinde Japonya'da 300 sinemada gösterime girdi. Gösterime girdiği ilk hafta toplam 300 sinemada 1.14 milyon bilet satarak 1,372,050,000 Yen ($16,339,700) hasılat gelir elde eden film, 2012 yılında Japonya´da gösterime giren filimler arasından en yüksek geliri elde etti. (ilk haftada) ayrıca Japonya´da yapılan araştırmalara görebu sene içerisinde en hızlı şekilde 1 milyon bilet satan film ilan edildi. benim merak ettiğim ise bu film ne zaman çevirilip altyazılı bir şekilde önümüze afiyetle izlememiz için gelir ???
  18. gereksiz

Ecchi FC [+18]

buda benden :D buda hediyesi :D
  19. gereksiz

En İyi Bleach Açılışları

bleach ın filmelirini ve bütn bölümlerini izlememe rağmen bazı openingleri görmemişim yani izlemediğim şeyleridemi var ? :D
  20. beyler bayanlar u

21. gereksiz

Ecchi FC [+18]

demek öyle :D
  22. gereksiz

Ecchi FC [+18]

mio nun resimlerini koymassan sevinirim :D
  23. gereksiz

Ecchi FC [+18]

2. resmi beğenmedim ama .... doğru eve bu çok tatlı biri :D benhoşlandığım birini öyle bir fotoğrafını görmek hoşuma gitmiyor sadece bilmiyorum sadece bu fotoğrafta edepsiz bir kişiymiş gibi görünmüş bunu sevmedim galiba ben sevdiğim kişiye değer veririm o yüzden asla hoşlandığım kız tipi güzel olduğu için burnu kalkmış yada ben her erkeği elde ederim tipindekilerden olmaz :D işte bu tavrım yüzünden çok dikkat çekiyorum :D oda ben çok yakışıklı olduğumdan değil :D ama sedece ben her erkeği elde ederim diyen bir kız seni elde edemeyince hırs yapıyor sıkıldım puff .....
  24. gereksiz

Ecchi FC [+18]

bilmem ki animeyi izlerken bir çok kez oldu ama şimdi tek bir isim sorarsan bilemiyorum düşünmem lazım ama bir çoğunun ismini hatırlayamayabilirim :D ama düşünürsem ilk aklıma gelen K-ON izledin mi ordaki uzun siyah saçlı bassçı kız o aklıma geldi şu an :D
  25. gereksiz

Ecchi FC [+18]

keş ke anime dünyasına gidebilsen bu dünya çok sıkıcı <_<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.