Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. valla bende okuyorum belki anime bulurum izliyecek diye yok arakadaş hepsini izlemişim burda sölenenlerin :D
  2. burda yazmıyanlarda var yarım olarak bırakılmış daha iyi araştıralım :D
  3. titanların saldırısının bu günkü bölümü baya iyidi :D beğendiim :D

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Sen beğenmesen saten çekmiceklerdi saten :)

2. gereksiz

gereksiz

sakin ol ve klawyeyi yere bırakta yaz :D saten saten diye diye helak oldun illa hani bi çıkıntılık ben zekiyim flan :D ayy yavrum çok tatlı :D seni fiber seni

4. gereksiz

Sanji yarı şeytan olabilir mi? //spoiler içerir!

o havada sekme olayını denizci taktiklerinde anlatıyor o kadar hızlı tekme atıyorki havayı tekmeliyor gibi bir şeydi hem suyun içindede kullanabiliyor ve farkındaysan gökyüzünde yürümüyor bir yerde sabit kalmak için sürekli tekme atıyor sadece kendisi sky walk ismini takmış sanji den öle bir kurgu çıkmaz bence .. bu aynı zoronun kapalı gözünde şharingan var diyenler gibi bir şey tabi benim düşüncem kimseye saygısızlık olmasın :D
  5. gereksiz

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

ama benim bildiğim karasakal sadece 2 değil beyaz sakalın gücünü alıp dört kıralın arasına girdimi yeni dünyadaki bütün güçlü şeytan meyvesi yeteneklerinin peşine düştüğü söyleniyor ve animede dikkatimi çeken karasakal bütün planları için yami yami no meyvesini bekliyor pek bir araştırma yapmasamda diğer meyvelerin gücünü kendine alma olayı yami yami no meyvesinin güçlerinden biri bence luffy 2 meyve gücünü almaz . ama tabi bu benim düşüncem sadece yanlışım varsa düzeltin :D birde beyaz sakalın gücünü alırken üstünü örtmüşlerdi ya kimse görmesin yada karanlık olsun di örttüler diye düşünüyorum kimse görmesin diye örttülerse kesin başka larınında yapabildiği bir olay karanlık olsun diye ise yami yami no meyvesi ile alakalı bide sadece meyve gücüne odaklanmayın ben yeni bir güç çıkıcağına inanıyorum hani avatarın son bölümlerinde düşmenın bükme gücünü alma tarzı bir güç çıktı flan o tarz yeni bir güç OP de de çıkabilir :D
  6. gereksiz

Corpse Party'den Dehşet Video

korkuya pek benzemiyo daha çok vahşet ve mide bulantısı yapabilir ama :D korku dediğin zaman seni ürkütüp yerinden sıçratmalı arkadaş sadece trailer tarzı olduğu içinmi göremedim ama korkunç değildi :D
  7. ya günç dengesizliği ninca storm da da :D var :D tenten ile madarayı yenen adam var karşınızda :D naruto ninca storm da tenten ustasıyım :D
  8. oooo aynı günde doğmuşuz necdet :D
  9. olum bunu izleyince feci duygulandım böle fedakarlık yok :D https://www.facebook.com/photo.php?v=123349787874202&set=vb.236010843123694&type=2&theater

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Supp dediğin saten böyle olmalı :)

3. Ogeday

Ogeday

:D Güzelmiş ^^

4. gereksiz

gereksiz

olum bi ara göz yaşlarımı tutamadım :D lan videoyu iyi yapmışlar :D

10. istiyorum ama oyun joponca olursa alsam bile oynıyamam :(
  11. korkutucu ger

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahaha :D Conan :D

2. ByBesgen

ByBesgen

Conan adam ya :D

12. mangada ichigonun yeni kılıcı belirdi beyler :D görmek istiyen bakar

1. gereksiz
    2. Amygirl

Amygirl

Bunun fun artlarını merakla bekliyorum :)

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

biraz saçma olmuş ya daha güzel bişi bekliyordum :)

13. basit değil hikaye yazmak için tabikide okumak lazım önce ama daha da önemlisi yaratıcılık ve yetenek lazım bu 2 si olmadan bir yere kadar gider en fazla bundan nefret ediyorum ama manga çizmek hatta mangaka olmak istiyenlere söylüyorum bu hayali gerçeklerştirmek için çok çaba gerek ve efor ama en önemlisi yetenek gerek bence tabikide sadece sıkı çalışmayla yapanlar yok mu kesşn vardır ama az ...
  14. gereksiz

İtiraf Köşesi

ben o yüzden bana benziyen bi tane buldum koydum :D
  15. sen sadece kendi düşüncenle yazıyorsun her mangaka ressam değil :D her bu yarışmaya katılanda güzel çizmiyor ama çizdiğini zannediyor senin hiçmi tanıdığın olmadı çizemediği halde bak negüzel çizdim diyen :D işte onlarda katılıyor yarışmalara :D yani yarışmalarda çizemeyeni almıyoruz yokki herkes göndere biliyor :D
  16. utanırım şimdi :rolleyes: şaka bir yana biraz çizim biriktirdimmi açmayı düşünüyorum :) eski çizim defterimi kaybettim evlat acısı gibi :D
  17. o seviyeye yakın bile değil çoğu :D cin ali çizen bile vardır o kadar diyorum :D çünkü bir sürü insan gördüm cin ali çizip ben süper çiziyorum diyen :D şu an git bir mangalara göz at bakalım kaçı senin örneğine yakın :D yani çıkan lar bu seviyedeyse yarışmalardakiler daha iyi olmaz
  18. bende biliyorum onu şu an one piece düzeyine yakın çizebiliyorum ama daha öğrenmem gereken çok şey var çizim konusunda duygu ve perspektif işini tamam ladımmı kendi çizim tarzımla kendi mangamamı yazmak istiyorum ... çizim konusun da japonyada ders almayı düşünüyorum çünkü türkiyede manga çizme konusunda bana yardım edicek bir çizim dersini bulabiliceğime şüpeliyim :) ama manga nın asıl olayı hikaye dediğim gibi benim asıl istediğim mangalarımla insanlara istediğim duyguları yaşata bilmek yeri geldimi alata bilmek yeri geldimi heycanlandıra bilmek :D hikaye bazında daha bu seviyeye yakın bile değilim :D ama uğraşıyorum :D
  19. aga o yarışmalara katılanların hepsi bu verdiğin örnekteki gibi olsa şuan okuduğumuz abuk subuk mangaları açıklayamazsın :D demek istediğim herkes o düzeyde değil hatta yakınında bile değil ilk olarak manga için bir hikaye lazım ki çizimle alakası yok 2. olarak çizim gelir one piece in çizimleri flan elinze manga çıkmadan önce gelse o kadar tutulucağını düşünmezdiniz :D mangayı okutan hikaye çizim biraz 2. planda kalıyor
  20. gereksiz

Animlerdeki zorlama zaferler.

aga çok yanılıyorsun bir konuda orda kiritoya yardım eden ruh değil şunan çok uzak görülen bir teknoloji bütün organların mekanik olarak yapılmasıyla ilgili siber beyin yani yapayolarak yapılan beyin bu ölümsüzlük çalışmasıdır yani biyolajik bedenden kurtulmak şimdi asıl konuya gelirsek orda ilk oyunun yapımcısı oyun bitirildikten sonra bütün beyin verilerini internete aktarıp intahar ediyor yani internette yaşamak için vücudu yok :D biraz uç bir teknoloji ile hayal gücü karışımı :D bazılarına saçma gelebilir ama 3000 li yıllarda ölümsüzlüğün bu şekilde çıkacağı ve bilgisayarların artık üretilmiyeceği düşünülüyor :Dorda o hesabı kullanma iznini o hesabın sahibi kritoya veriyor item derken oyun itemleri oluşturulurken oyun kurucuları sadece zevk için epic itemler hazırlaya bilirler :D bu arada SAO nun son düşmanı aşırı ezikti bu duruma uymuyordu adam sadece CM güçleri bazında bir sorun teşkil ediyordu o da olmıyınca bitti zaten 2. oyun SAO ile aynı sistemi kullandığını söylüyorlar yani onun yaratıcısıda SAO nun yaratıcısı yani böle hesapları olması flan o kadarda imkansız değil :D
  21. gereksiz

Neden en çok sevilen seri one piece?(dünyada)

bide balık adam adasında kullandığı red hawk diye bir hareketi var :D o nasıl oldu adam lastik hadi haki biliyor flan :D alevler nerden geldi ?
  22. izliyecek anime bulmak ta zorlanıyorum :(

1. Ogeday

Ogeday

Hunter x Hunter 2011, Devil Survivor 2.. daha sayarım istersen aksiyon seviyorsan tabi :)

2. gereksiz

gereksiz

ben aksiyon seviyorum da i

23. 6 yıllık leptopun geldiği son nokta :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.