Jump to content

Integra

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Integra got a reaction from cassiechann in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Takano Masamune <3 Onodera Ritsu awww :3 kawaiinee
    nee ne var? :D Evet #weirdyaoifangirl sorduğunuz için saolun :P
  2. Beğen
    Integra got a reaction from yin in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
  3. Beğen
    Integra got a reaction from Witch. in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
  4. Beğen
    Integra got a reaction from Tidal Tantrum in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Kuroshitsuiji den Sebastian :3 benim uşağım olur evleniriz de hergün bana kek pasta yapar evi de kedilerle doldurduk mu tamamdır :D ruhumu da seve seve veririm şerefsizim :D
  5. Beğen
    Integra got a reaction from Toprakezgi in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
  6. Beğen
    Integra got a reaction from Amygirl in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Kuroshitsuiji den Sebastian :3 benim uşağım olur evleniriz de hergün bana kek pasta yapar evi de kedilerle doldurduk mu tamamdır :D ruhumu da seve seve veririm şerefsizim :D
  7. Beğen
    Integra reacted to Witch. in Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?   
    Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.