Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. People on internet > My classmates.

2. Gelme kııığş geeeğlme yağma kaaar yağğmaaağ!

1. DeathBook

DeathBook

Hayır gelmeli , okullar tatil olmalı, yazılılar ertelenmeli , 15 güne kadar kar yağmalı ajsfjs

2. gereksiz

gereksiz

Kar topu oynar sınız biz izmirde büyüdük kar tatili nedir bilmedik :D

3. Witch.

Witch.

Bana kalsa ben çöle taşınırım sıcağı o kadar çok severim. Kar tatili de olmuyor ki burada! Hem ben kartopu oynamaktan da nefret ederim. Sssıcak iyidir efendimisss deniss evet kıymetlimisss.

3. Witch.

Generative Art

Edit: http://new.weavesilk.com/?pl9j Ateş çizdim gençler. Pek bir şeye benzetemedim ama eğlenceli bir "şey" çizmek :D
  4. Yalıtkan kablo alınır, başı ve ucundaki yalıtıcı madde sökülür, bir ucu prize bir ucu beyne sokulur. Hayal edince bile daha mutlu oldum. -,-

5. Witch.

Generative Art

http://new.weavesilk.com/?pl2g http://new.weavesilk.com/?pl2p http://new.weavesilk.com/?pl3d http://new.weavesilk.com/?pl3m Bunlar da benden.
  6. Witch.

Generative Art

İnternetimi müthiş yavaşlatıyor ama... Hem yapıp hem paylaşamıyorum -,-
  7. Onun ne kadar emek verdiğini bilmiyorsun ki sonuçta, emek birimle ölçülen bir şey değil. İnsanlar daha çok beğendiklerine oy verdi diye onlara kızamazsın. Sakin ol.
  8. Yarışmaya katıldığın için değil, birinci olamayınca -ki daha belli değil- çirkeflik ettiğin için kıyamet koptu. Yanlış anlaşılmasın hakaret etmiyorum ama yapılan şeyin başka bir adı yok, kusura bakmayın.
  9. Ukala ve hazırcevap olduğum için sanırım :D
  10. And then, suddenly he said "you're my personal oracle" with a big genuine smile.

11. Of yapmayın ya. Eğer yarışma iptal olursa bu kadar emek de boşa gidecek ama. Kıskançlık yapmayı kesin o yüzden, daha fazla oy alan daha çok beğenilmiştir. Bu kadar kibre ve hırsa hiç gerek yok.
  12. Witch.

İtiraf Köşesi

Strauss imzandaki animenin adı neey?
  13. Witch.

İtiraf Köşesi

Tam "tamam yazın Bleach izliycem" diyorum, spoiler veriyorsunuz! Üzülüyorum ama.
  14. Witch.

Türk Anime TV !!! (Anket)

1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz?' IDM'le Naruto indirebileceğim görüntü kalitesi iyi bir site ararken. 2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi? Bkz. 1, bir sürü animeci olması ayrıca anime arşivi çok iyi. 3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adnın ne koyardınız? Ben böyle konularda hiç iyi değilimdir ama küçük kardeşim siteye bakar bakmaz "Türk animesi yok ki? Saçma" dedi. Bence gidip onu sorun :D 4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim? Hem yeniyim, hem de herkes arkadaş canlısı... Ne diyim şimdi ben? 5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim? Yöneticiler ve eski üyeler çok popüler. 6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Müthiş bir iş çıkarıyorlar yöneticilerin hepsi.. 7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne? Ne Yapıyorsun? 8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi? Beğenmedim sanırım. 9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyosunuz? Çok fazla konu paylaşmadım ama bir anime için yardım istediğimde çok gülmüştüm. 10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdın? Önerileri sorardım (ama öneriler bana sorulsaydı cevaplayamazdım.) Edit: Level 2 olmuşum. Ay çok sevindim.
  15. Bazı şarkıların kısık sesle dinlediğinizde kulağa daha hoş geldiği doğrudur.

16. Kuchiyose! GEDO MAZO!

17. İhihih hayat çok güzel her şey harika gökkuşaklarını, tek boynuzlu atları ve elfleri severim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

Ben minatorları çok severim , drowlar a bayılırım , cüceler biraz aksi olsada iyidirler , cinler biraz cimridirler ama hobbitleri hiç sevmem

3. Grkmvc

Grkmvc

Sentorları severim. Candır can. :P

4. Tzu-kun

Tzu-kun

Elfleri ve Ejderhaları severim ayrıca Pegasus, tek boynuzlu at, üç başlı köpek, dokuz kuyruklu tilki, 2 kuyruklu tilki bide sonici severim :D

18. Bence anketlerde mesleğime fangirl yazabilmeliyim artık. Tam zamanlı hem de.

19. Witch.

İtiraf Köşesi

Dedim ya refleks olarak, hem burun aslında akmıyor ki. Hem o kadar ses de çıkmı-- Ben niye kendimi savunuyorum anlamadım. Senin kastettiğini anladım ama "hııımmmppppfff" diye burun çekmekten bahsediyorsun. :D Tamaaam.
  20. Witch.

İtiraf Köşesi

İnsanın burnu aksa daha mı iyi? :angry:(Evet, soğuk dışarıdan içeri girince sinüziti tutup burnu akıyormuş gibi gelen ama aslında akmayan psikolojik ve gayri ihtiyari burnunu çeken o kız benim) :D
  21. Bana matematiği sevdiren Girei oldu. Teşekkürler Pain-sama.

22. Google Translate'e de sorabileceğiniz gibi Cadı demek. Ben Kübra değil de Küçük Kübra'yken herkes bana cadı derdi, heh ben de onu alıp lakaba çevirdim. Sonra forumlarda kullanmaya başladım.
  23. Vee yapmadığım matematik ödevi ne zaman olacağını bilmediğim geometri sınavım kırdığımı henüz bilmeyen ablama çaktırmamaya çalıştığım laptop hariç her şey yoluna girdi!

24. Witch.

Akatsuki FC

Tamam :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.