Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Witch.

Akatsuki FC

Hayıııır. Katlanamağm. Alıp başımı nereleree gideem. (Yok yok hiç gelmiyim daha iyi. Ama aslında Hidan da iyi bir seçenek gibi. Ama Deidara yooh. Ühühüh :( )
  2. Witch.

Akatsuki FC

Lakapsız olmak istemiyooom, diyom ki yoooh yoooh yoooh. (Amy Winehouse'ın Rehab'inin melodisiyle okursan çok güzel oluyor, dene bak :D )
  3. Witch.

Akatsuki FC

Sasori yoooh, Deidara yoooh, Pain yoooh. Ben nasıl katılayım şimdi fanclub'a. :'( Mr. Edit: Pain ve Nagato ayrı olaydı da biz de faydalanaydık. Mrs. Editiye: Avatar-imzası Itachi olan biri olarak Itachi'yi saymamam bana bile battı. "Itachi de yoooh" Şimdi raadım.
  4. Bazen Pain'mişim gibi hissediyorum bazen Karin gibi. Ortayı bulsam harişukelade olacak.

1. Grkmvc

Grkmvc

Karin e devam :P

5. Witch.

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

Hakkaten Vampire Knight Destiny geliyorsa, ben de izlemeye başlasam iyi olacak.
  6. 2012 berbat geçti ama 2013'ün ilk günü toplamından bile berbat.

7. Witch.

İtiraf Köşesi

Ciddiyim kitapları -afedersiniz- neremle okuduğumu anlamaya çalışıyorum. Ben böyle koskoca bir detayı nasıl atlarım ya! Halbuki atlamasam Cersei'ye ısınabilirmişim de. (Belki.=
  8. Witch.

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum şu an kardeşimin arkadaşlarını öldürmek istiyorum. Cidden.
  9. Yılbaşı gecesi yaptıklarım: amaçsızca internette gezmek, Victoria's Secret Fashion Show. Her yıl böyle...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch.

Witch.

Aynen. Ben de yakınmamıştım zaten :D

3. Pøllux

Pøllux

Sohbette diğerleriyle mal mal sohbet etmekten birşey yapmadım :(

4. Grkmvc

Grkmvc

Playstation da yenilirken girdim :D

10. Yılbaşı gecesi de burada ve sinirliyim. Hayırlı uğurlu olsun.

11. Witch.

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Naruto'da ağladıklarımı sayayım: *Sasuke'nin Haku'yla dövüşürken Naruto'yu korumak için iğnedenliğe dönmesi *Haku öldükten sonra Zabuza'nın onun yanına gidip ölmesi *Neji hakkındaki gerçekler *Gaara'nın geçmişi (En çok ağladıklarımdan biri bu) *Itachi'nin klanı katledip Sasuke'yi bırakıp gittiği sahne *Neji'nin Sound 5'tan örümcek adamla dövüşüp öleyazdığı sahne *Gaara'nın Kimimaro'yla dövüşmeden önce geldiği sahne (Mutluluk gözyaşları ama) *Sasuke vs. Naruto'da Sasuke'nin "sen beni anlayamazsın senin hiç ailen olmadı" moduna girmesi *Sasuke'nin ayrıldığı sahne *Naruto Part 1 biterken Gaara filler'ı vardı, onun sonuna doğru Shippuuden'e geçiyoruuuz *Gaara'nın ölmeden önce kendi kendine konuşması *Sasori-sama *Gaara'nın uyandığı ve etraftaki insanları gördüğündeki tepkisi (Burda sevinçten ve sinirden ağladığım doğrudur.) *Asuma'nın son sözleri *Guren'le Yuukimaru'nun kavuşup gittiği sahne *Obito'nun öldüğü sahne *Nagato'nun geçmişi *Nagato'nun ölümü *Jiraiya'nın ölümü *Jiraiya'nın ölümünden sonra Naruto *Itachi'ni ölümü *Itachi hakkındaki gerçekler ve Sasuke'nin ağlaması *Gaara vs. Sasuke *Kushina ve Minato'nun hikayesi (En çok ağladıklarımdan biridir) *Konan'ın ölümü *Yahiko'nun ölümü *Sasori'nin ikinci ölümü sırasından Deidara'nın Sasori'ye seslenmesi (Sinirden ağladım, ne gıcık bi sahneydi yaa) *Asuma'nın ikinci kez son sözleri Hıh bir de yediğim spoiler üzerine *Manga'da Neji'nin öldüğünü öğrendim ya Neji'nin adı geçince bile ağlıyorum... Aman yaa
  12. Witch.

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

15'i bitireli 3 ay oluyor :D
  13. Witch.

İlk İzlediğiniz Anime?

Bilmeden Pokemon, bilerek Naruto.
  14. Witch.

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Pokemon'u izleyebilmek için sabahın köründe uyanırdım. Daha "shipping" nedir bilmezken Ash'le Misty'yi çift yapardım. Evde hala Togepi oyuncağım durur ama favorim Charmander'dı... O yüzden Pokemon dedim :D
  15. Witch.

Sword Art Online-Never Too Late.AMV

Animeyi izlemedim ama sahneler müziğin ritmiyle çok iyi uymuş. (Ki şarkıyı da çook severim.) Umarım ilk üçe girersin. :)
  16. Fanfic yazmaya geri mi dönsem? Mangada NaruHina iyice kesinleşti diyorlar, Uzumaki Sasuke'den girsem mi? Oof of.

17. Naruto'da -Shippuuden de dahil- o kadar çok ağladım ki annemler artık normal karşılamaya başladı.
  18. Çok sıkılıyorum ama yapacak bir şey de yok. Gidip ablamdan dedikodu dileneyim.

19. Witch.

İtiraf Köşesi

Buldum, izledim, hatırladım ve çok güldüm. Sandaime de iyi bağırırdı rahmetli :D
  20. Witch.

İtiraf Köşesi

Hakkaten Naruto'nun en komik bölümlerinden biriydi.Not: Kakashi'nin maskesini açmaya çalıştıkları bölüm. Eh ya, bilgisayarda yok ki o bölüm.
  21. Witch.

İtiraf Köşesi

O kısmı da ben hatırlamıyorum. Hatırlatıverebilir misiniz?
  22. Witch.

İtiraf Köşesi

NEEEEEY??!!! Ben adam olmadan önce de seviyordum. Değişirken iyi adam olurken çok tuhaf gelmişti. Sonradan alıştım.
  23. Witch.

İtiraf Köşesi

:angry: NE DEDİN SEEĞN?!!
  24. Witch.

İtiraf Köşesi

Naruto'nun ilk beş bölümünden nefret ettim.10. bölüme doğru ısınmaya başladım. 15'lerde sevdim, Japonca da tuhaf gelmemeye başladı. 21'inci bölümde Gaara geldi. O zamandan beri bırakamadım. :D
  25. Witch.

İtiraf Köşesi

Bi' saniye... filmi izlediğiniz halde erkek olduğunu anlamadınız mı? ka-kalbiiim!!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.