Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. itiraflar itiraflar

uzun olacak sanırım, istemeyen okumasın.

Hatta mümkünse kimse okumasın.

1. itiraf. Çocukluktan kalma bir travma, bugün arkadaşlarımın ve benim başımıza ciddi bela açtı.

Olayı anlatayım, şimdi bizim okulda bu senenin başından beri 6. kez almanca öğretmeni değişiyor. Geçen sene hakeza öyle. Bizim almanca adına bildiğimiz yegane şey "İh bin betül. Woheya komst du?"

Bu hafta okula -bu kez başka okullardan araklama değil, kadrolu gelmiş- yeni bi almancacı getirmişler. Kadın okula bir geldi pir geldi. Ders programını da tam yazılı haftasından önce karman çorman etmişler zaten, iyice bi ifrit olmuşum kadına daha görmeden kendisini.

İsmi de Ummahani. Onu geçtim, listede soyadı da yazmıyor. Memlekette bu adda kimse yoktur herhalde deyip yazmamışlar herhalde kadının soyadını. Derse gelmden önce duyumlar şöyle. Aşırı resmi ve rüküş giyiniyor, üçüzlerdeki cadı gibi bi ses tonu var, kocası da hürriyet gazetesinde çalışıyor, yanılmıyorsam güney mi akdeniz mi adana mı emin olamadığım bi yerel ekte editör.

Eyvah dedim resmen, ciddi bi önyargı oluştu bende tabi; kesin koyu cehapelidir bu diye yaftaladım kadını -gerçekten de öyleymiş tabi o ayrı bi mesele.

(yanlış anlaşılmasın, siyasi görüşüyle zerre kadar ilgilenmiyorum ama koyu cehapeli olan ne kadar öğretmen tanıdımsa hepsinden nefret ettim, meliha no 2 diyesim geldi resmen, kaldı ki bu familyadan bi öğretmen benim ilkokul öğretmenimdi ve elinden cetvel eksik olmazdı. Zaten siyasi bişey yazmayı da düşünmüyorum, politik tartışma açmayı da. Sadece öğretmen tipini gözünün önünde canlandırın diye dedim.)

Neyse, dünden beri dersimize giriyor bu kadın. Ya anlatamam, feci sinir ifrit olmuşum kadına.

Daha ilk dersten gelir gelmez defteri doldurdu ve soluk almadan derse başladı, konu da Imperativ, üstelik bir önceki hocanın kaldığı yer de değil. Bi de kendince espri yapıyor konuyla ilgili.

"Evet tabi ki Imperativ'leri dersimizde çok kullanacağız çünkü ben emir cümlelerini çok kullanacağım. Konuş, konuşma, dersi dinle, uyuma gibi."

Laf söyledi balkabağı oldu resmen. Neresi espriyse artık, buna gülüyor bi de. q_q

neyse ilk derste pek bi olay olmadı gerçi bunun dışında, esas olay bugün oldu. Gene almanca dersi. Hoca geldi, biz bedenden çıkmışız ve feci uyuşuğuz, benim alerjilerim azmış durumda suratım kırmızı yaralar ve beyaz renkli asidik bir ilacın hakimiyetinde. Hava bir kapalı bir açık, tam uyku havası ve ben de yaralarım iyileşsin diye antihistaminik ilaç kullanıyorum, o da feci uyku yapıyor zaten.

Bi de sıra arkadaşımın (Pınar) İngilizce dönem ödevindeki çeviri hatalarıyla uğraşıyorum, düşünün halimi. Sinirlerim gerilmiş halde ingilizce çeviriyorum, alerjiler suratımı fena etmiş, nezleyim, mide rahatsızlığım var, reglim, beden dersinden de yeni çıktık feci uykum var. Almanca mı dinleyecem, yürü git lan.

Neyse işte kadın bi durmadan imperativ e devam ediyor. Bi ara bize döndü, İngilizce mi yapıyorsunuz siizzz? diye bi gakladı, Beele akbaba gibi dikmiş gözlerini bakıyor. Pınar ödevi kaldırdı ama kadın durmadı başladı yakınmaya.

"Lütfen benim dersimle ilgilenin, benim dersimle kimse ilgilenmiyor zaten, dinleyen yok. Kocam da dinlemiyor, oğlum da dinlemiyor bari siz dinleyin."

Fak ya. Gülmemek için zor tutuyorum kendimi artık, sınıfın kalanı da farklı değil. Sonra ben yan sıraya döndüm, bi arkadaşıma öğğk yaptım. O görmeyince bu kez belirgin bi şekilde tekrar yaptım, cadı gördü.

Ne yapsa beğenirsiniz, Kalktı o da benim taklidimi yaptı. Ya kadın, ciddi ciddi dersin ortasına ayran budalası gibi çenesini düşürüp dil çıkardı. Hani doktora gidersiniz de boğaznızı kontrol etsin diye açarsınız ağzınızı, o hesap. Sınıfta feci bi kahkaka dönüyor. (Sonra kadın bağırır ve sınıf susar) Sonra benim yanıma gelip omzuma tıklatıp adımı sordu. Betül dedim naapim yanlış isim mi veriiyim.

Bizim arkamızda da 4 tane kız oturuyor. (Geveze arka dörtlü modeli) Bu olaydan bağımsız olarak hoca bunları bi-kaç kez uyardı, baktı uğultu dinmiyor, (rahatsız edici bi uğultu değildi gerçi, çünkü her kafadan hafif bi uğultu geliyordu. kızlardan ikisini çağırıp dışarı çıkardı. Bi iki dakka sonra içeri geçip arkamıza oturdular. Herkes ne oldu falan diye soruyor, arkamı dönüp konuşmaları dinledim. Kızlardan birini,n yüzünün yüzüne vurmuş sanırım, yüzü kızarıktı çünkü. Kızlar vurdu diyorlar kısık sesle, sinirden gülüyor gibi yapıyorlar ve bana tahdit etti bizi tarzı şeyler söylüyorlar, kadın orada dayak cenetten çıkmadır ve gereksiz değildir tarzı bi konuşma yapıyor...

Feci bi baş dönmesi başladı bende, bi an 1. sınıf oldum, ben o minik kızım bu kadın da ayşe sungur... Nasıl bi korkuyorum, nasıl bi nefret biliyorum içimde belli değil. Ellerim titriyor.

Neyse işte zil çaldı çıktık. Ben de E şubesine gidip o şubedeki arkadaşlarıma olayı aynen anlattım. Tabi sınıfta bi-iki kişi daha var.

Biraz sakinleşince sınıfa geri döndüm, iki tenefüs bi öğlen arası içinde olay öğretmenler odasına kadar yayılmış. Sonra o bana vurdu diyen kız gelip bu olayı sen kime anlattın diye sordu, işte o cerenler falan dedim.

Kız bi gülmeye başladı, betül biz seni işletiyorduk sen niye bizi ciddiye aldın, o kadar kıkırdadık görmedin mi demesin mi?

DUMURRRRR....

Eh işte gördüğünüz üzere, sanırım Ummahani hoca bu olay yüzünden o kızları suçlayacak, sorumlusu ben olacağım ve yok yere düşman kazanacağım, üstelik bu kızlarla dershane de aynı sınıftayız.

İMDAAATTT!

2. Olay daha klişe. Yakın arkadaşa aşık olma mevzuu ve bi-iki kişinin işkilenmesi. Bundan başka ne anlatmam gerekir bilmiyorum, senaryoyu kurun oynayın.

Ah be Betül diyecek laf bulamıyorum! Ama o olay o kadar büyümez sanmıyorum, unutulur gider.

İtiraf: Ben aslında bugün matematik yazılısına kasacaktım ama Junjou'yu bırakamadım. Yazık la bana da. Di mi? Evet.

2. İtiraf ediyorum yarın kimya yazılım var hiçbir şey bilmiyorum. Etüte gideceğim ama bir anda o kadar çok şeyi nasıl öğrenirim bilmiyorum. daha eski konuları tekrar etmedim. Birinden not çektirmem lazımdı ama çektirmedim. Okulun etütünde umarım biri bana notlarını verir ama ben olsam kendim çalışırım niye vereyim?

Bitmişim ben.

3. Melanie fena değil. Jared benim gözümde bildiğin taştı. Noolmuş la ona öyle?

Ve Ian...

O olgun kibar aşık Ian, süt bebesi olmuş.

Bu Winchester'ların küçük kardeşi Adam ve 16 yaşındaki Şimşek Hırsızı Luke lan?

Jared bir de bundan Melanie'yle kırıştırmasınlar diye uğraşıyordu, için rahat olsun Jared'cığım şu nurlu bebeksi surata bak bu kimseyle kırıştıramaz. Bu anca kızara bozara kekeleyerek seni seviyorum der. Başka bir şey yapacak tip yok velette.

Ama Jake Abel'ı severiz.

Umarım umduğum kadar çocuksu olmaz.

Zira üç-dört yıldır bu filmi bekliyorum.

4. sdfghgfdsasdfghjkjhgfds ne oldu biliyor musun? kendime bir bardak acılı şalgam suyu koymuş, içiyordum. Ağzım doluyken gülmeye başladım ve burnuma kaçtı. :( yandım anaaaaaaaaaammmm. :(

Acılı şalgam suyu mu? Evde? Durup dururken? :D

Ahahahah sen de beni güldürdün şimdi!

Hem niye gülüyosun aşk hikayesi yazdım ben orda!!! Shipping sensörlerim harekete geçti lan duramadım :D :D :D

5. eheheehhheheheheheheehheheheeh ben de zaten sivilceli, uzun burunlu kötü kötü gülen bi cadı değilim.

büyü konusunda katılıyorum. sdfghjhgfdsdfgnhjmhögfçd.fghjklfgfdslhg

Betül düşmanını yenemeyeceğini anladı ve "madem savaşta kazanamıyorum aşkta kazanacağıım!!" dedi haince. Düşmanına bir aşk iksiri içirecek böylece hem adamın kendisini yenme çabalarından kurtulacak hem de cillop gibi bir sevgili yapacaktı.

Kedisinin dökülmüş tüylerini kurbağa bacakları ve kertenkele kuyruklarına kattı içine birkaç sihirli iksir ekleyip büyülü sözleri söyledi ve iğrenç kokan kırmızı bir sıvı elde etti: Ölümsüz Aşk İksiri.

Gece olunca düşmanının evine sinsi sinsi ilerledi, evde kimsenin olmadığına kanaat getirdikten sonra içeri, adamın yatak odasına sızdı. Amacı gerizekalı ama çok yakışıklı düşmanının ağzından içeri iksiri dökmekti.

Hala uyuduğundan emin olunca şişenin mantarını çıkardı, yüzünde şeytani bir gülümsemeyle iksiri zavallı adamın ağzından içeri boşaltmak üzereyken birden düşman kalkıp Betül'ün iksiri tutan elini tuttu ve Betül'ü engelledi. Zavallı Cadı Betül donup kalmışken çabucak onu öptü ve "Sana aşık olmak için iksire ihtiyacım yok," dedi gülümseyerek.

Betül hala şok olmuş durumdaydı.

"Aşk İksiri olduğunu nasıl anladın?" diye mırıldandı kekeleyerek.

Yakışıklının gülümsemesi genişledi. "Elbette o iğrenç kokusundan..."

Bunu niye yazdım bilmiyorum. Estiler bana.

Cadı Betül ve düşmanının isimleri olaydı iyiydi.

Bir de tekrar okudum da düzeltme olmadan aceleyle yazınca hakketen berbat yazıyormuşum. Bir daha da yazmam aga.

MY JOB IS DONE HERE.

6. saçını başını yolarım senin. :P

A-aaa çirkeeef!

Eheheheheh Betül hakkaten genelde cadıların düşmanları böyle tipsiz yaşlı tipler olmaz mı ya? Şunun surata bak, cadı olsam buna kötülük büyüsü yapacağıma aşk büyüsü yaparım.

Ve evet sanki çok fazla anime izliyorum. Normal insanlardan daha yakışıklı gelmeye başladılar bana. Bi' tek bana öyle gelmiyor di mi lan?

He Jensen Ackles hariç tabii. Ben anime karakterine dönsem yine de o adamı yakışıklı bulurum. Öyle çünkü.

7. Sasusaku veya naruhinadan çok daha iyidir.Napiyim arkadaş,kishi adam gibi kız mı soktu animeyede bir onları tutmadık ?

NaruHina iyidir. Ne biliim o gıcık Naruto'ya o kekeme kız işte. Yaşasın gitsinler.

Neji'ye de Tenten'i verdim gitti. Neji zaten soğuk sessiz adamın teki. Tenten gibi azimli ama silik bir kızı sever o. (Neji'yi çok severim yanlış anlaşılmasın)

Seride adam gibi dişi yok hakikaten. Bir Mizukage var Terumi Mei o da 30 yaşında bea ben kimle shipliyim onu?

Şevval bu konu uzayacak gibi bir mesaja geçsek mi? :D

8. Yaşasın! Ben yaoi sevmem ama sevdiğim tek ikili vardır.O zaman itiraf ediyorum :

Sasunarucuyum.

Zaten ağlama eşiğindeydim Şevval...

Ne SasuNaru'su yav?

(Gerçi NaruSasu'dan iyidir yine. Neyse ben bu konuda konuşmuyorum zira belki yanlış bir şey söylerim de bu iletilerim de katledilir.)

9. Yani şimdi kekle çikolatayı aynı kefeye mi koydun sen :blink: Nestle Damak gibi bir afetle karşılaştırılamaz bile ama rulo kek diğer tüm keklerden daha iyi bence Browniden falan yani :D

Aynı kefeye koymadım canım Amy-san, o nereden çıktı? :)

İtiraf ediyorum "Asla bir spor animesine başlamam yeaaa" diye ukalaca bir laf ettim ve büyük konuştuğum yine kanıtlandı. Death Note ve ilk yazılılar bitince Kuroko no Basket'e başlamaya karar verdim.

Hayır efendim hala spor ilgimi çekmiyor ama yakışıklı herifler (bir kızıl bile vaaar!!) ve... yaoi shipping. Evvet.

10. İtiraf ediyorum en sevdiğim abur cubur Alpella rulo kektir Resmi ekleyen hem çok hafif hem de lezzetli bıraksalar bir koli yerim ama abur cuburu azalttım yemiyorum artık B)

Reflü teşhisi konduktan sonra birkaç ay hiç çikolata yememiştim ondan sonra yediğim ilk şeylerden biriydi hazır kekler.

Ve tadı rezaletti.

Size o hazır keklerin tadı alıştığınız için güzel geliyor ama aslında gerçekten çok kötü. Tabii ben bunu kimseye inandıramadım ayrı.

İtiraf ediyorum eskiden bitter çikolatadan nefret ederdim ama içinde yağ az olduğu için yememe izin verilen tek çikolata oydu. O zamandan beri bittere bayılırım. Antep fıstıklı Karam... :wub:

11. Bir şey daha itiraf edeyim de yatacam ben Resmi ekleyen

İki yıldır küfretmiyorum tövbeliyim -_- Çok sinirlenince hafif şeyler kaçıyor ağzımdan ama eski halime göre gene iyiyim :D Arkadaşlarım dalga geçerdi "öyle orijinal şeyler söylüyor ki başta küfür mü değil mi anlamıyoruz biraz kafa yorunca altından acayip pis bir anlam çıkıyor" diye :D artık şöyle düşünüyorum sinirlendiğim insanlar için: Öyleleri için terbiyemi bozamam -_- Allah'ından bulsunlar -_- Dilimin bozukluğu 180 derece döndü diyebilirim :D

Ben de bu iradeden istiyorum!

İtiraf ediyorum en ufak bir şeye sinirlenince hatta sinirlenmeyi bırak alışkanlık olarak küfrediyorum. Kendimi de dizginleyemiyorum. Çok gıcık bi' durum!

Ben de gidip uyuyayım artık.

12. İşte beni anlayan biri ;)

Cips yerine oturur o pilavı yiyebilirim.Kıtır kıtır...

Ayrıca bende de o tarz bir şey var.Doktorlar günde 3 litre için diyor da, ben günde en fazla 3 bardak su içerim :D

Haa içtiğim kahve ve çay hariç tabi...

Doktorlar işlerine gelse günde bir damacana bitirin de diyecekler, annem başımın etini yiyor yok böbrek taşı yok erken kırışırsın yok vücut su kaybediyor bilmem ne... İşin garibi ben fazla su içtiğim zaman ben dengem bozuluyor; midem direkt çamaşır makinesi moduna geçiyor sonra tırım tırım mide ilacımı arıyorum. :/
  13. Aynen parmaklarla B)

Sen o pilavın yanık yerinin ne kadar lezzetli biliyor musun...Çıtır çıtır...

Ps:Gecede uyumadan hep su içerim.Bağımlılık gibi bir şey bu ama...

Pilavın yanık yeri hakkaten çok güzel olur bea! Hele onu tencere dibinden hafifçe kazıyarak yiyorsan... oy oy oyy.

Geceleyin yanımda bir şişe su bulundururum ama içmem. Su bulundurmazsam susuyorum. Ayrıca iki günde bir buçuk bardak su ve bir çay bardağı meyve suyuyla hayatta kalmışlığım vardır. Evrimde android'e doğru giden ilk adım benim.

14. İtiraf ediyorum az önce Death Note'ın 25. bölümünü izledim ve tek üzülmeyen kişinin ben olduğumu düşünüyorum.

Ama şöyle bir şiir yazdım bak:

L Lawliet öldi mu

Issız acun kaldi mu

Light öcin aldi mu

Emdi yürek yırtulur

Aslında üzülmedim değil biraz üzüldüm.

Ama en çok Rem'e üzüldüm ya. Favori karakterlerimdendi.

Bu anime nereye gidiyor yaaa?!

Aslında problem şu ki nereye gittiğini de biliyorum. Buradan bana bütün spoiler'ları veren arkadaşlara, özellikle Oğuz'a ve ekşisözlük ve tumblr ahalisine ayrıca sülalelerine selam ederim.

Şiir demişken bi' de şunu buldum: http://www.alpertungaoldumu.com/

15. 2. Nasıl giyinirdin? = Death Note'dan Matt gibi

:wub: :wub: :wub: Fangirling!!!

Neyse gelelim sebeb-i ziyaretimize...

Evet arkadaşlar, anime karakteri olabilseydiniz;

1. Fiziksel görünüşün nasıl olurdu?

2. Nasıl giyinirdin?

3. Adın/lakabın ne olurdu?

4. Özel güçlerin olur muydu, eğer olursa ne olurdu? (en fazla iki olabilir)

5. Kişisel & genel özelliklerin ne olurdu?

6. Geçmişin nasıl olurdu?

7. Bir amacın olur muydu eğer olursa ne olurdu?

1) Uzun hafif dalgalı siyah ya da lacivert saçlar, elektrik mavisi veya kurşuni mavi gözler oldukça kısa ve narin gözüken bir fizik. Bir de kompleksimden dolayı not düşüyorum: düz bir burun. DÜZ.

2) Uryuu Minene gibi. Yalnız benimkiler biraz daha gotik olurdu.

3) Düşünmeden: Itami.

4) İkiye bölünmek. İki farklı kişilik barındıran biri olarak ara sıra ikiye bölünmek istiyorum, iki farklı bedene: Kira Itami ve Kira Ai.

5) Kesinlikle psikopat, duygularını belli etmeyen, mazoşist (ya da sadomazoşist) zeki ve kurnaz biri olmak isterdim ama kesinlikle zekamı millete yardım etmek için kullanmam. Kibirli biri olmam muhtemeldir (ama aslında kibirli değilim). Kimseye zararım da dokunmazdı gerçi: Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.

6) Sırasıyla: ailevi problemler, kafayı sıyırmak, bütün aileyi katletmek, kimlik değiştirmek. Manyak bir sensei bulup onun öğrencisi de olabilirim.

7) Şu an Itachi gibi geride birini bırakıp intikam almasını beklemek çok güzel bir fikir gibi göründü. (Tabii ki geride bıraktığımı sevdiğim için falan bırakmayacağım ama. Gerçekten beni bulsun diye bırakırdım) Ne bileyim aklıma amaç gelmiyor. Benim şimdi bile bir amacım yok ki.

Muhtemelen Yuno'ya bağlar kendime bir saplantı edinirdim. Ama salak Yukkii gibi bir saplantı değil elbette. Yaşadıklarımın ayrıntılarına göre şekillenecek bir saplantı.

16. Yok yok yok anime yok kalmadı bırakmadım bir gün 50 bölüm izliyorum kalmıyor bana anime narutoya bile çok kısa sürede güncele ulaştım *-* Hatta oda yetmedi mangada güncele ulaştım *-* Bugün artık güncelde olduğum animelerin yeni bölümünü bekleme eziyeti yada mangasını bekleme eziyetinden ( 1 ayda bir :'( ) dolayı perişan durumdayken hunter x hunter 2011 yeni bölüm gelmiş hemen yumulup bitirdim onuda off anime önerecek yok mu :(

Bense 15 tatilden beri ilk kez Death Note izleme fırsatı buluyorum.

Fen Lisesi'nde hayat zor.

Gitmeyin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.