Jump to content

Reis

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Reis got a reaction from Rukutekachi in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Kazan sanda kaybet sende kalbimizdesin Kemal sama ( rukutekachi ) bu arada seçim yapmak baya zor olucak gibi duruyor kolay gelsin seçim yapıcak kişiye :D
  2. Beğen
    Reis got a reaction from Rukutekachi in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Hepinizin çalışması çok iyi Rukutekachiye teşekkür ederim çok güldürdü baya iyi bir hayal gücüne sahip
  3. Beğen
    Reis reacted to Rukutekachi in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Amacımız eğlenmek zaten :D
  4. Beğen
    Reis reacted to Ningen in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Hayatımda hiç bu kadar gülmemiştim kemal sama :D
  5. Beğen
    Reis reacted to Yuki-chan in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    vay canına cidden güzel olmuş :)
  6. Beğen
    Reis reacted to LalaBarkın in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Tatlı olmuş iyi düşünmüşsün bence ;)Ayrıca Snow saol dostum ;)
  7. Beğen
    Reis reacted to LalaBarkın in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Gençler bu da benden olsun istedim..Dün spor salonunda çalışırken doğal olarak camlı bir mekan orası bir camın kırık olduğunu gördüm ve aklımda bu yarışmanın da bulunması üzerine aklıma Newgate (Whitbeard)'ın animedeki o anı geldi aklıma.. Sonuç olarak sadece çizime dökebilmek kalmıştı ve onu da bugün bitirdim.. Beğeneceğinizi umarak paylaşıyorum sizlerle ve yorumlarınızı da bekliyorum ;)
    Deneme 1

Deneme 2

Deneme 3

Deneme 4

Deneme 5 (Kağıdın üstünde şu an.. )

Deneme 6

Deneme 7(Salonda bayağı bir ilgi oldu :D )

Deneme SON(Renklerle oynandı.)

8. Beğen
    Reis reacted to Rukutekachi in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Şahsen esprili bir şey yapmak istedim kurallara aykırı bir şey yapmadığımı farzediyorum. En son fotoğraftaki Anime karakteri ve TurkAnime yazısı pek belli olmuyor ama artık nabıcaz 3 boyutlu objemin yanında küçük kaldı biraz :D bu ilk çalışmam onuda belirtiyim

9. Beğen
    Bu ikinci çalışmam narutonun düzgün yapamadığı bunshine paraşütle atlıyor havası vermek istedim umarım beğenirsiniz :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.