Jump to content

ixna

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

1 Takipçi

ixna hakkında

• Doğum günü 08/14/1994

Profil Bilgileri

ixna üyemizin başarıları

Hakkında

Herkese merhaba.İsmim Azra.19 yaşındayım.Kitap okumaktan,müzik dinlemekten,film-dizi-anime izlemekten hoşlanırım.Açıkçası insanlara pek yakın biri değilimdir.Belki çevremden yada tanıma fırsatı bulduğum insanlardan dolayıdır.Uzaya ve bilim-kurguya bayılırım :D .Septik bir insanım.Ne kolay kolay kimseye güvenirim nede inanırım -_- Olanı olduğu gibi söylerim;çekinmem.İkiyüzlü insanlardan hoşlanmam yalan söyleyenlerden nefret ederim.

Çoğunlukla az ve öz konuşurum.Özünde hümanistim insanlara saygı duyarım ve saygı da beklerim doğal olarak...

İyi bir gözlemci olduğumu düşünürüm.Doğayı severim.Kendim hakkında konuşmayı sevmem(bunu yazarken sıkıntıdan patladım :P ).Ama burada muhabbetleri ve tartışılan konuları seviyorum.Buradaki birikmiş olan toplumun yoksun olduğu kültür seviyesini sevdim.Tartışmayı bilgilenmeyi eğlenmeyi bilen bir forum.Benden bu kadar :wacko: DAha ne yazabilrim diye düşünüyorum aklıma gelmiyor.Aklıma geldikçe eklerim şimdiden tanışacağım ve tanışmadığım bütün animeseverler canı gönülden kutlarım ki bu toplumun kalıplarından çıkabilmiş kişilerdir. :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.