Jump to content

quincy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1515
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    quincy reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Hiç düşünmedik, sadece ağız dolusu nefret kustuk onlara. Aşağılar bir şekilde baktık   
    Hiç düşünmedik, sadece ağız dolusu nefret kustuk onlara. Aşağılar bir şekilde baktık hatta bakmadık bile görmezden geldik. Onları fazlalık, hastalık, bela olarak gördük. Hiç düşünmedik, sadece gittik sıcacık evlerimize sıcacık yemeklerimizi yemek için. Halbuki bir ekmek bile yeterdi öyle çok fazla şeyler de istemezler. Belki bir battaniye isterler en fazla. Ayağımın burkucu olduğu bir Zaman gittim camiye oturdum avluda. Geldiler oturdular çıkışta insanlara yalvaran gözlerle bakmak üzere. Bir anne ve küçücük bir çocuk. Daha yürümeyi yeni öğrenmiş. Annesi kirli bir bez parçasını Altan alıp oturdu somsoğuk mermere. Artık bir gayesi kalmamıştı bu korkunç dünyadan. Sadece çocuğu için katlanıyordu belkide. Sırf çocuğu üşümesin diye o somsoğuk mermerle arasındaki bez parçasını hiç düşünmeden aldı sardı çocuğuna sırf üşümesin diye. Sonra diğerleri de geldi. Bir kaç görmezden geldiğimiz insan daha. Bir kız, daha 10-11 yaşlarında hiç umrumda değil dilenmek tek derdi bir kaç lira almak. O an o soğuktan titreyen çocuğu güldürmek için neler yapmadı. O çocuk koşa koşa yanıma geldi. Hiç beklemedikleri bir şey yaptım aldım kucağıma çocuğu sevdim. Şaşırdılar tabi beklemiyorlardı. Tabii sonra namaz bitti. Yaklaşık 100 kişi çıktı. Yine aynı. Kimse görmedi onları. Tek ben gördüm. O an yanımda param yoktu belki ama vicdanım yanımdaydı.  
  2. Beğen
    quincy reacted to Cold Dewil for bir durum güncellemesi,   
  3. Beğen
    quincy reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Veeee Bittiiii   
    Veeee Bittiiii 

4. Beğen
    quincy reacted to Barış for bir durum güncellemesi, http://9gag.com/gag/a8MVK2Y   
    http://9gag.com/gag/a8MVK2Y
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.