Jump to content

Grkmvc

Üyeler
  • İçerik sayısı

807
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Grkmvc kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 3 Haziran günü @ame nickli Gülşah arkadaşımızın doğum günü idi... Sınav yaklaşınca yumurtanın kapıya dayanması hesabı tutuştuğum için aynı gün doğumgünü olan Görkem arkadaşımızınkini de son anda fark etmiştim...

Geçmiş doğum günün kutlu olsun Gülşah.. Kusura bakmayacaksın.. Bir ayağım çukurda unutuyorum maalesef :D

Ben kutlamıştım ^_^ :rolleyes:

2. cnbc-e ve e-2 de var ancak sansürlüdür...

Game of thrones iyidir abimide başlattım oda benim gibi Jon Snow'cu oldu Jon Snow desteklerim hikayede Ned Starkla başlayıp Jon Snow'cu oldum...İzlediğim en iyi 2. Dizidir

eneeeee, bi Jon Snow'cu daha :D bakışına ölünür o adamın

3. Görkem doğum günü kutlu olsun bro. Yeni yaşın sana mutluluk ve başarı getirir inşallah ^_^

Teşekkürler abla :mellow:

Görkemcim...

Foruma her ne kadar modemi buldukça girebiliyor olsan da :D

Doğum günün kutlu olsun,Nice Mutlu Yıllara...

Çok teşekkürler

Hepi börtdey tu yuuu! Hepi bört dey tu yuuuğğ ! Hepi börtdey hepi börtdeey hepi börtdeyyy tuuuğğğ yuuuğğğğ..!!!!

Vuhuuu şak şak şak şak..!! Görkem abeeyyy doğum günün kutlu olaaaa!!!

Ve en duygu dolu kutlama, dur ağlamamam lazım ya :( çok teşekkür ederim

Çok açıklayucı ölmişe her kimüsen bilmiom dogum günün gutlu ola

Seni hiç sevmiyorum ben, ama olsun teşekkür ederim :D

Her ne kadar açık konuşmadığımı düşünüp, ne kastettiğimi anlamasan da benim için forumun sevilen moderatörüsün. ;) Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

Azıcık daha açık olabilirdin yaa :huh: Çok teşekkür ederim :D

Hatırlamanıza sevindim bende faceden öğrendim :D Tekrardan teşekkürler. Dip:video için çok uğraşmışsınız, saolun <_<

4. Resmi ekleyen

benidde baya güldürdü psp meseleside çok komikti :D

Hehe :D Koca bir bölüm Lucifer'in psp sevdasına yem gitti :D Bir de ilk başta öyle psikopat,manyak bir karakterken Maou Satan bir yumruk çakınca süt dökmüş kediye dönmüş konuşmaları çok tatlıydı.

sırf bu muhabbeti anlamak için gittim animeyi izledim :D ve evet kızarmış et bölümü çok komikti ya :D

5. bi gün seni de torbaya atacaklar .....

itiraf ediyorum ben sana acayip antipati besliyorum, nedensiz yere

Hayatımda sadece bir kere boza aldırdım anneme.Kusuk gibiydi,bir yudum alıp tükürdüm.Artık her bozacı geçtiğinde o günü hatırlıyorum. "Demek yine geldin ha? Bir gün seninle kozlarımızı paylaşacağız, BOZACI!" diye geçiriyorum içimden.

kuzenlerim bardak bardak içerdi :o ıyk

6. Tabii ki de herkesin hâlâ var ki bence olmayanlar,çok sıkıcı ve monoton insanlar.Sadece herkes "Ay ben büyüdüm,ıyy ben deli değilim" gibi bastırmaya çalışıyor o düşünceleri.

bkz: bozacıyı hani kağıt toplayanlar var, onlardan sanırdım, çocukları torbasına atıp kaçırdığını düşünürdüm :o ve hala boza içmem :o

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.