Jump to content

Gray

Üyeler
  • İçerik sayısı

45
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Gray kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bütün moderatörlerde bana mesaj yazdı ya :D OLEY B)

O değilde

mete iyi olmuş ama edit fazla yok bende başlarda böyleydim hala böyleyim diyebiliriz efect lere biraz daha yönel bence

Uğraşmadım zaten bunla toplasan 4-3 saat uğraşmışımdır Editli versiyonunu çıkarmayı düşünüyorum

Asuna ölüyor mu yaa

:unsure: Belkide animeyi bitirmeliyim :) Bu şarkıyı(cover'ı) çok seviyorum çok duygulu olmuş :(

Söylesem Spoiler olur o yüzden susuyorum :D Bencede şarkı çok duygusal :3 :rolleyes:
  2. Arkadaşlar,

Oylama sistem üzerinden mx20 olduğu için iki grub yapma mecburiyetinde kaldım. Önemli olan hangi grubta olduğu değil nekadar oy almış olduğudur, onun için grub olmalarında herhangi bir sıkıntı yok. Oylama sonucu 1 olan arkadaşımızın çalışmasından daha iyileri varsa yarışmadan eleneceğinide söylemek istiyorum. Sonuç olarak iyiyi ve hak edeni mod yapmak isterim. oylamayı pazartesi bitirmeyi düşünüyorum, Katılan arkadaşlara tekrar başarılar diliyorum.

admin sen benim yaptığım Hinata&Naruto vs Pain amvsini gördünmü ? ben onunla katılcaktım başlığa yazmamışım yaırşma için diye ama konun içinde var yarışma için diye yazmıştım yorum olarak hemde oylama panosu çıkmadan önce
  3. Öwüwüwü çokkkk süper :D bana spoiler oldu biraz o bölümlere kadar izlemedim ama ben amvlerimde fazla uğraşmıyorum ya :D 2 saatte tamamlıyom ma seninki kadar güzel olmuo ;) :P :lol: bende son güne bırakmışım ya B) Hinata & Naruto vs Pain yapcam inşALLAH ilk 3'e girerim inşALLAH sende ilk 3'e girersin :wub: :ph34r: :rolleyes:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.