Jump to content

dreams_and_reals

Üyeler
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne dreams_and_reals kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Vee yaz okulunun sonu *(^o^)* Yazın mecbur pek giremedim nete en çok face'de dolandım çıktım (-_-) Ancak derslerden kurtuldum sonunda ve siteye bugün girdim çok mesudum şuan

1. Ogeday

Ogeday

Geçmiş olsun ve Tatilin hayırlı olsun ^^

2. Kendi çapımda çok büyük bi Prince of Tennis fanı oldum sanırım :D Herbişeyini izleyesim var

3. animesinden sonra Prince of Tennis'in live action filmi ne kadar dandik geldi yaa -_- pooof *_*

4. sınavlar yaklaşınca foruma bir bakıp moral depolayım dedim :D

5. boynum tutuldu... sol taraf iptal şuan benim için ooof :')

1. RuiNoCanon

RuiNoCanon

Geçmiş olsun. Sıcak havlu iyi gelirmiş diyorlar.^^

2. dreams_and_reals

dreams_and_reals

çok teşekkür ederim :) hadi yaa hemen denemeliyim :')

6. Trouble,trouble,trouble ♪ ♫ Bir şarkı ancak bu kadar dile dolanabilir :D

1. Witch.

Witch.

I Knew You Were Trouble?

2. dreams_and_reals

dreams_and_reals

Aynen :) Taylor Swift ;)

7. ben de senin yaşından beri yazıyorum, halinden anlarım :D yazdıklarını okumayı çok isterim :)

1. BynMubo

BynMubo

O zaman içeriğime gir otnla ffm var romantizm seviyorsan hiç durma watashi ile başlayan ffm var ona bak.Korku istiyorsan personality önerimdir içinde gizem de var.

2. dreams_and_reals

dreams_and_reals

Personality hoş bir şeye benziyor boş zamanım olunca hepsini okuyacağım ;)

8. Forum içerisinde yapmış olduğum yazım yanlışlıklarını düzelttim :/ Gözümden kaçmış olan varsa affola :`)

1. Grkmvc

Grkmvc

Tamam affediyorum :P

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

bende affediyorum konu kilit :D :D

3. dreams_and_reals

dreams_and_reals

:D Öyle demeyin ama güzelim Türkçe'mizi rezil etmişim; düzelticeğim diye canım çıktı :`)

9. Sınav zincirlerinden kurtulmuş olan mutlu öğrenci profiline hoşgeldiniz... :D

10. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara :):)

11. Sınav mı,yine mi? ohoooooooo bitsn artık yaa :,(

1. Hokage_Minato
    2. dreams_and_reals

dreams_and_reals

dimi yaa :/ neyseki bitti artık sınavlar :D

12. Bir türlü imza kısmını beceremediği için utanmaya başlayan masum insan... Pooof nasıl resim konuluyor yaaa çıldırıcam :´)

1. Merlin

Merlin

Öncelikle koyacağın resmin linkini almalısın sonrada düzenledeki resim sembolünden ekliyebiliyorsun .

2. Grkmvc

Grkmvc

:P Resmi bi resim sitesine yükle. ( İmageshack.us vs. ) oradan forum kodunu al. Mesaj yerinde bağlantı yerine yapıştır olsun.

3. dreams_and_reals

dreams_and_reals

çok teşekkür edrm arkadaşlar.grkmvc tesekkurler ama dante.alucard senin dediğin daha basit duruyo :D profil düzenlede bi imza bölümü buldum ama ordan resmi koysam bile gözükmüyo snrm beceremedim dur bi daha bi deniyim :,)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.