Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gece gece Beran'a yazdığım imza uyarısıyla eğlendim. Neredeyse bütün sıkıntımı oraya yazacaktım, son anda vazgeçtim. Çok dertliyim a dostlar. :(

1. free word

free word

kimse sana abla demiyor ben niye diyorum diye düşündüm kararımıda verdim

2. (See 48 other replies to this status update)

2. Gece gece Beran'a yazdığım imza uyarısıyla eğlendim. Neredeyse bütün sıkıntımı oraya yazacaktım, son anda vazgeçtim. Çok dertliyim a dostlar. :(

3. Gece gece Beran'a yazdığım imza uyarısıyla eğlendim. Neredeyse bütün sıkıntımı oraya yazacaktım, son anda vazgeçtim. Çok dertliyim a dostlar. :(

1. free word

free word

renk seçimin gene belli ettiriyor ezgi asdfg

2. (See 48 other replies to this status update)

4. Gece gece Beran'a yazdığım imza uyarısıyla eğlendim. Neredeyse bütün sıkıntımı oraya yazacaktım, son anda vazgeçtim. Çok dertliyim a dostlar. :(

5. Yeni yapacak coverlarımız :) hepsi band tarzı olacaktır :) 1-attack on titan op + 2- strike the blood end 2 + 3- witch craft work opening - 4-Ichiban Ushiro no daimaou opening- 5-steins gate end +

6. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

7. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

8. Az önce Guilty Crownun sezon finalini izledim gözlerim aşırı şişti ağlamaktan salatalık dışında göz şişini alan bir öneriniz var mı ?

9. Az önce Guilty Crownun sezon finalini izledim gözlerim aşırı şişti ağlamaktan salatalık dışında göz şişini alan bir öneriniz var mı ?

10. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

11. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

onu bunu geçtim bu çocuk kızmış ya la asdfg erkek sanıyordum ben :P

2. (See 65 other replies to this status update)

12. Barakamon daki naru kızmış ya la O.o

13. ya şimdi to arununun 1. sezonu iszledim direk 2. sezonu mu zliyim yoksa ragionlu olana mi başlıyayım ? yani 2 hikayyenin ortak noktası falan var mı :P

14. Barakamon'un içinde yaşamak vardı şimdi ya. Naru için ölünür... *^*

15. ya şimdi to arununun 1. sezonu iszledim direk 2. sezonu mu zliyim yoksa ragionlu olana mi başlıyayım ? yani 2 hikayyenin ortak noktası falan var mı :P

16. ya şimdi to arununun 1. sezonu iszledim direk 2. sezonu mu zliyim yoksa ragionlu olana mi başlıyayım ? yani 2 hikayyenin ortak noktası falan var mı :P

17. ya şimdi to arununun 1. sezonu iszledim direk 2. sezonu mu zliyim yoksa ragionlu olana mi başlıyayım ? yani 2 hikayyenin ortak noktası falan var mı :P

18. bazı kişiler birşeylere sık boğaz olup karışmasa hayat hiç fena olmaz dı

19. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

beratın hesabı eren ele geçirmiş tiye alamyın

20. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

diğer çocuklar benle uğraşıyordu bende kavga ediyordum

21. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. free word

free word

müdürü kafalamak nedir ya :D

7-8 sınıfta 10 kere falan müdür yardımcısından azr yemişliğim vardır en az :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.