Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. en son dün gece 4 te bakmıştım O.o ne ara bu kadar oldu bu :P http://hizliresim.com/GnV2A3

2. en son dün gece 4 te bakmıştım O.o ne ara bu kadar oldu bu :P http://hizliresim.com/GnV2A3

3. Arkadaşlar Mangaka çevirim bugün son buluyor fakat üzülmeyin OVA sı hemen gelecek :)

4. Zeyzey forumun sevgi yumağı valla :D nedir bu sevgi nedir bu mutluluk nedir bu forum sevdası...nerde kaos nerde şiddet nerede öfke nerede nefret İtachiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

5. Zeyzey forumun sevgi yumağı valla :D nedir bu sevgi nedir bu mutluluk nedir bu forum sevdası...nerde kaos nerde şiddet nerede öfke nerede nefret İtachiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

6. en sonunda evdeyim İZMİR

7. en sonunda evdeyim İZMİR

8. dedemi kaybettik onu gectim de ondan daha önce ölen dedemi gördüm 1gun önce :(

9. dedemi yogun bakımda gördüğümden beri elim ayağım ağrıyor icimde tuhaf bir his var :|

10. Sonunda Üni ye gidebildim. Ama sormak isteğim bir şeyi demeyi unuttum lan. :(

11. Bugünün sabahlama eğlencesi. ''My Little Sister Can't Be This Cute'' Animesini izleyip(full speciallar dahil) ''Zerre gülmedim sadece iğrendim.'' diyen arkadaşım :D Hocam kafan mı kontak senin tiksindiğin şeyi niye izlersin 32 bölümm he? Ya bizde var ya millette bir şey var :D

12. elder scrolls online ps3 e gel :(

13. Bugünün sabahlama eğlencesi. ''My Little Sister Can't Be This Cute'' Animesini izleyip(full speciallar dahil) ''Zerre gülmedim sadece iğrendim.'' diyen arkadaşım :D Hocam kafan mı kontak senin tiksindiğin şeyi niye izlersin 32 bölümm he? Ya bizde var ya millette bir şey var :D

14. elder scrolls online ps3 e gel :(

15. Ulan MEGA indiriyor gibi gösterip indirmiyon ya neyse .s .s

16. hastalandım :|

17. hastalandım :|

18. cowboy bebob deli etti ya sen okadar bölümleri indir yarısı bozuk çıksın fuk u real player yada ay layk real player dimek lazım olmasa indiremiyeceğim asdfg

19. İlk defa kendimi bir animeye kaptırdım, evde küfür felan etmişim, annem gelip yavrum sakin demese camı çerçeveyi indiriyordum sinirden... O.o :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.