Jump to content

wOnkru

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

wOnkru kullanıcısının paylaşımları

1. wOnkru

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

koymaya devam etmelisin ilgimi çekdi acayip
  2. wOnkru

sanırım o sahnede komik biryere geliyor valla kelimesi aynen hiç açıklaması olmayan bir kelime hatta kelime bile değildir o aynen türklere özgü kısmına kesinlikle katılıyorum , biraz anladım simdi ..
  3. wOnkru

komik yanını goremedim ben 3 gen kardes
  4. star wars' ın okadddar aşağıda olması beni üüzdü ... :wacko:
  5. Kendi imzamı kendim yapmalıyım dedim amatörce bilmediğim konulara girdim demo bir program ile yapdım paintle olmuyordu sonunda bitirdim ve karsınızda imzam . :D ehenda buraya yazıyorum bir daha ugrasmayacagım söz!! http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mxyI-asvBWU&feature=youtu.be
  6. wOnkru

Japonca Dersleri

harikaydı lesson 2 yi dört gözle bekliyoruz bu arada geçmiş olsun sensei :D
  7. wOnkru

Anime Parody Videoları.

bir videoda buu kadar cok telif hakkını nereden buldunuzki hiç anlamıyorum youtube kınıyorum :D
  8. wOnkru

One Piece Türkiye RPG

düzelmiş evet gördüm kayıt oldum hemen paylaşımlarınızı takip ediyorum ...
  9. wOnkru

Merhaba herkese

hoşgeldin aramıza ...
  10. wOnkru

One Piece Türkiye RPG

cok iyi ama verdiğin link ölü ?
  11. bu animesini izlemiştim 2 sezon mu geliyor yoksa kısa sadece bir bölümmü?
  12. wOnkru

Japonca Dersleri

Olsun bir deyim vardı bir harf öğretenin kölesi olun diye yada öyle bişeydi ben öğrenmek istiyorum ayrıca bu yapdığın şeyi cok takdir ediyorum ben üşenirdim ama sen bilgini bizimle paylaşıyorsun bu yuzden ''sensei '' takıldıgım yerlerde sorabilirmiyim ?
  13. wOnkru

Gençlik Film Önerisi

çoğunu izledim ama yinede güzel paylaşım ..
  14. wOnkru

Japonca Dersleri

bende oğrenmek isterim lütfen bildiginizi bizimle paylaş sensei :D
  15. wOnkru

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bugün HigePiyo diye bir anime serisi izledim herbölüm 5dk den oluşsada 40 bölümü tek solukda karın agrıları içinde izledim gerçekden çok komikdi bıyıklı iri ve konusan bir civciv'in festivalde bir aile kakalanmasından sonra baslıyor.... harika herkese öneririm
  16. shingek, kyojini beklemedeyiz ayrıca düşündüklerin düşündüklerimin tam tersi ilgimi çekdi :D
  17. wOnkru

HERKES HATIRLAMISTIR UMARIM BU ANIMEYI :D
  18. wOnkru

Uchiha Kardeşlere Özel Anime

bizce ikiside aşırı havalı karakterler bu kadar havaları kime dövmek istiyorum ikisinide ah ah oriçimaru nie öldün be ...
  19. wOnkru

Japonlarla Alakalı

Anime düşünüş tarzları felan cok ilginç ve cok iyi ama sinema filmleri berbatttt anime dünyasından cıkmasınlar harika anime ve dizi yapıyorlar oyuzden birer dahi gibiler ayrıca Japon yarışmaları ve şaka programları süper derecede saçma ama komik ... konuyala biraz alakasız ama japonlar olimpiyat 2.kez elimizden aldıkları için bir anda soğudum öte yandan hak ettikleri için aldılar oyuzden susuyorum japonları minyon oldukları için seviyorum benden küçük birini gormek veya oldugunu bile bilmek beni gururlandırıyor... :lol: :D
  20. wOnkru

merhaba gençler

hoşgeldin foruma Ezgi ( mutluluk seninle olsun beyaz kartallar tependen eksik olmasın (alıntı: şefoturanboğa) :lol:
  21. wOnkru

Anime Parody Videoları.

özür dilerim benim hatam yanlış yazmışım Angel beats! animenin gerçek adı ve durmak yok tam gaz yeni projelerimi koymaya devam edicem konu herzaman güncel....
  22. wOnkru

Anime Parody Videoları.

9999 Cuteeeee kısmına bayılıyorum bide 99 kahkaha kısmına 100 hit kısmıda ayrı tabi.. =) (Angel beats!)
  23. wOnkru

Herkese merhaba :)

hoşgeldin aramıza bende yaklaşık 1 senedir burda takılıyorum emin ol hiç canın sıkıntısı cekmezsin ayrıca arkadaşlarıma eklemek isterim seni kabul edersen ..
  24. wOnkru

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

angel beats bir daha izlersem kalkamam basından .....
  25. wOnkru

Anime Parody Videoları.

yeni video eklenmiştir yorum ve onerizlerinizi yazmaktan çekinmeyin /en sert yorumlara bile hazırım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.