Jump to content

wOnkru

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

wOnkru kullanıcısının paylaşımları

1. wOnkru

Sabo hakkında teori.

bencede %100 dragonla alakalı bişey o sıralarda doğu mavide olduğunu gösteren bir video göstermişlerdii ...
  2. wOnkru

Anime Parody Videoları.

çok teşekkürler arkadaşlar eksik olmayın ben bu gaz 5 tane daha aralıksız yaparım :D
  3. wOnkru

Merhaba

hoşgeldiniz ne verelim abimize ... ya bu lafı hep soylemek istemişimdir kusuruma bakmayın ...... hoşgeldin turkanime.tv ailesi herkesi kucaklayacak kadar yer mevcut burda hiç sıkılmazsın ... özelliklede benim yorumlarımı okursan ...
  4. wOnkru

Anime Parody Videoları.

eyw. kardeşim valla boyle bişey duymak istiyordum ilk defa yapdıgım için şimdi birazdaha ısındım bunlar önturlar diye bakabiliyorum artık seviye atladım resmen lvlup..
  5. wOnkru

Anime Parody Videoları.

videolar eklendi :P bi zahmet izlerseniz sevinirizz....
  6. wOnkru

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

1.pikaçu 2.chopper 3.miyaw (roket takımının beyni )
  7. wOnkru

Anime Parody Videoları.

Ya gülebilirsiniz bana ama ben hala gulyabaniden korkuyorum ozamanlar tek korku yaratığı olduğu için mi acaba küçüklüğümden beri sadece ondan korkuyorum şeytan meytaan cin benim için yanında çocuk kalıyor yani ...
  8. wOnkru

Selam! :D

yah bu kardeş olayı banada oluyor gerçekden haklısınız kovmassan arkamda animeye çizgifilm izliyorsun yine dediğinde hayır bu anime fark var demekten yoruldum... bu arada hoş geldin ezgi
  9. wOnkru

Anime Parody Videoları.

blood lad ile gintama ikiside arşivimde var onlarada el atıcam eyw. öneri için..
  10. wOnkru

Anime Parody Videoları.

uploadingg youtube da suanda ''ttnet' desem anlarmısın cok yavaş ...
  11. ÖNSÖZ : YOK - AMAÇ:YOK NEDEN: Bazen başkasının gördüğü daha komiktir. Komik Olduğunu Düşündüğüm Olayları Birleştirip FarkLı Bir Bakış Açısı iLe Sizi Gülümseteceğini UmduğumVideoları Güncel Olarak Sunucam Umarım Beğenirsiniz.... 3.proje:ANGEL DEATHS!!! 2.PROJE: %100ICHIGO
  12. wOnkru

Bleach Mangası Geri Dönüyor

Adamın kendisi bile anlamış güçlen kaybet tekrar güçlen kazan sonra yanlış mı yaptım de tekrar güçlen bu ne laaa yazarı bile anlamışki milletin zamanını boşa harcamak için sonlandırmışlar hiç başlamasın töbe töbe günah laaa
  13. wOnkru

Attack on Titan Posteri Hayranlık Kazandı

bence cok güzel umarım oyunuda çıkar su 3 boyutlu maneva işi beni cok gaza getiriyor açıkçası eren manevra atarken bende yerimde donuyordum oyunu olsa ii olur filmden once :D
  14. wOnkru

BlazBlue Animesi Geliyor

Bu animenin oyununu nekadar cok oynadım son bolum karakteri olan cadıyı hiç gecememişdim :))) inş gelir animesi eminim cok güzel olacak.
  15. wOnkru

One piece nakama Amv

ilkdefa bir amw yaptım arkadaslar lüften bir bakın http://www.youtube.com/watch?v=jx-nZmOCF2Q&feature=youtu.be
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.