Jump to content

Kartalyegt

Üyeler
  • İçerik sayısı

148
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Kartalyegt kullanıcısının son zaferi 24 Mart 2013

Kartalyegt en beğenilen içeriğe sahiptir

Kartalyegt hakkında

• Doğum günü 05/24/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

934 profil görütülenme

Kartalyegt üyemizin başarıları

1. Kartalyegt

DANGO!!

erkek olsam da yemek yapmayı severim daha doğrusu boğazıma düşkünümdür. Annem çalışıyor o yüzden yeme yapmak zorunda kalıyorum bende yumurta kırıp yemiyorum açıkçası annemden bile güzel yemek yaparım kahvaltıda nadir de olsa omlet yaparım pasta şeklinde tavadan yumurtayı atana kadar 2 tane falan omleti mındar ettim :(
  2. Kartalyegt

MANGA TAVSİYESİ

3. paylaşımım ama tam yeri şurdan fikir edinebilirsin Mangahelpers sitesinde yapılan anket sonuçlarını paylaşmaya geldim Anket sadece bu yıl çıkan mangaları değil, bütün(biten yada devam eden) mangaları kapsamaktadır. En İyi Başrol Erkek Karakter Berserk serisinden: Guts / Gatsu En İyi Yardımcı Erkek Karakter Death Note serisinden: “L” Lawliet En İyi Başrol Kadın Karakter Claymore serisinden: Clare/Claire En İyi Yardımcı Kadın Karakter Fullmetal Alchemist serisinden: Major General Olivier Mira Armstrong En İyi Shoujo Manga Fruits Basket En İyi Shounen Manga One Piece En İyi Josei Manga Nodame Cantabile En İyi Seinen Manga Berserk En İyi Saç Stili Bleach En İyi Kostüm Dizaynı Bleach En Kötü, Zalim ve Alçak Karakter Berserk serisinden Griffith En İyi Kavga Naruto Serisinden: Naruto vs. Pain En İyi Öpüşme Naruto serisinden: Naruto vs. Sasuke En İyi Renkli Sayfa Bleach Chapter 416: Deicide 18 (The End) En İyi Double-Spread(2 sayfalık çizim galiba ) Berserk The Eclipse from Vol.27 page 44 En İyi Bölüm One Piece Chapter 398 - Declaration of War En İyi Çift Fullmetal Alchemist Ed x Winry En İyi Karakter Kadrosu One Piece En İyi Artwork(Çizim) Vagabond En İyi WTF(Şok Edici An) One Piece One Piece serisinde Duval karakterinin yüzünün açığa çıkması (Bölüm 494/ Sayfa 19) En İyi Plot-Twist(bu deyimin tam karşılığı yok, o yüzden Ekşisözlükten yardım aldım: "Filmlerde tam herşeyi anlamışken "haydaa, nooldu şimdi??" dedirten, olanların aslında hiç de göründüğü gibi olmadığını ortaya çıkararak insanı allak bullak eden olaylardır. Bazı filmleri güzel yapan özellik bunlardır One Piece En İyi Yeni seri Sakaki Kenji'nin mangası Enigma VE son olarak; EN İYİ MANGA One Piece veritas ödül almasa da oku mutlaka
  3. Kartalyegt

MANGA TAVSİYESİ

maga tavsiye edememde manga ederim seinen seriler gantz berserk okumadıysan çabuk oku derim ve tabiki veritas shoenen olarak tek one piece mangası güzel diğerleri çöp anime olarak ayrı konu tabi
  4. Kartalyegt

DANGO!!

tarif alabilir miyiz? :)
  5. Kartalyegt

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

2012 de başlayan ödüller anlaşılmıyor mu hacı işimiz var he naruto neden yok op neden yok bleach neden yok 2012 bre 2012
  6. Kartalyegt

havı birşeyi nasıl anlıyorsun anlam verebilmiş değilim arkadaşlık konusu işler ama ANA KONUSU olmaz anladın. Romantizm animeleride vardır ama ANA KONUSU DAHA DAĞRUSU KONUYU BOŞVERİP TEK KONU HALİNE GETİRMEZ ben orda ne anlatıyorum gelmiş ne söylüyor cımbızla lafı alıyorsun bide yanlış alıyorsun magazin yazarları gibi böyle yaparsam bunun söylediğin terse getirir miyim hiç uğraşma ilk önce şu anlatım bozukluklarını düzelt yazını zor anlıyoruz.
  7. Kartalyegt

shu velet mi? güldürme adamı shu benle tartışmaya girdiğinde defalarca terse geldin bu konuda adam akılı yorum yapamıyorsanız sizin eksikliğiniz daha türkçeyi düzgün kulanamadan bana velet diyorsan sen nesin harbi bilmiyorum. Haklı çıkmak için o kadar uğraşsam şimdiye terse getirmiştim merak eyleme ki getirdim de 2-3 kişiyi sen bu konuda pervasızsın ona sözüm yok benle hangi tartışmaya girsen kaybedersin sonra hakaret edip küfür edip susarsın birde gelip bana veletlikten bahsedersin unutma hakaret acizlerin silahıdır_konfiçyus şu ana kadar sana öyle bir gıcığım olsa da emin ol bütün hakaretlerini rapolardım bana karşın ama acizlere karşı bir garezim yok ağzını toplamanı tavsiye ederim senin seviyende değilim bunu kaç kere söyleyeceğim
  8. Kartalyegt

animeoflife dediklerini okudum sonra dedim ben kime ne anlatıyorum? biz başka birşey diyoruz sen başka birşey ilk olarak otaku ne öğren gel otaku yok türkiye de otaku bir kişilik bozukluğudur. ben bleach'e de berbat derim nerden ilk bölümler süper diye niye aizen olayından sonraki kubo nun yaptığı trollükleri görmezden geliyim. Bir şey ödül alıyorsu 25 bölümün 25 bölümüde birbirinden güzel olmalı 14.bölümden sonra hep saçmaladı hep berbatı. Sonunuda sıvamadan bitirek dedik panpa tarzı bir final yaptılar. He ilk oyun ödül hak ediyor muydu sadece özgün hikaye yine hak etmiyordu sadece aday olurdu bu sene saodan kat kat daha iyi animeler vardı.(bilmeyenler için yarışmada 2012 animelleri yarıştı)sao nun bu ödülleri almasının nedeni fanlarıdır. Hak etmedi bu kadar basit itiraz ediyorsun mantıklı bir sebebten et diğerleri de böyle bu da şöyle gibi çocukca bahane söyleme n genellikle aşk olur bu amac zayten veya arkadaşlık hedefler v.s... saodada aşk olmuş ve bunu dolu dolu işlemiş adam 10 dövüş animesinin 6 veya 7sinde hikayeyi ilerleden aşk veya ona benzer sevme duygusudur. türkçe öğretmenine selamımı ilet burda ne dedi diye düşündüm dakikalarca sadece amaç zayten'e cevap vericem yok öyle birşey aşk işlenmez shoenen de ana konu bu olmaz bakumanda da romantizm var ama 20 dakikaklık animenin 20 dakikası da asuna asuna asunaaaaaaaaaaaaaaaaa diye geçmez Anlatabildim mi? arkadaşlık diye amaç mı olur bak büyük serilerde amaç bir tane değildir hedef dediğin doğru da hedef öyle bir geneleme ki herkesin herşeyin bir hedefi var ona bakarsan. Neyse uzatmayalım biz mantıklı konuşmaya çalıştıkça asuna oyş çular geliyor.
  9. Kartalyegt

shu sende dünyadaki bütün kadınları kenidne aşık ettikten sonra aşktan bahset ne alaka zibilyon tane anime var adam akılı anime izleyen biri saonun berbat olduğunu anlar ilk oyun güzel ödülü az çok hak ediyor derdim 2. oyunda ise arka sokakların yılın dizisi ödül alması gibi olmuş çöptü 2. oyun tartışma ortamı yaratma diyip geçsen birşey demezdim ama boş boş konuşma ne demek benim gözümde 202 yorumun var 50si hakaret atarlanma 150si fanboyluk boş boş konuşma diyor muyuz dolu dolu nasıl oluyor merak ettim bak?
  10. Kartalyegt

ilk oyun aksiyon 2 kişini aşkı buramdasın ok 2. oyun kuzisi buna aşık bu asunaya aşık bilmemne şahsı kuziye aşık iyi animenin adı da yaprak dökümü olsun gm de kalp krizi geçirsin dursun adamın işi gücü yok koca oyunu işsizlikten yapmış 2. oyunda ayrı komik beyinleri kontrol etmek için he görürsem söylerim
  11. Kartalyegt

hacı cevap verecektim de dedim yine bahane bulacak dediğm şey rpg nin değişmez kuralıdır ok bin milyon yılda geçse rpg oyunda 5 kişiden fazla girilen yere zindan denmez raid denir ok uzun uzun açıklıyorum ama algı filtresini kapatıp acaba bunun yazsına nasıl itiraz etsem diye bakmayın bir sao hak etmiyoe orjinal hikaye tamam diğer ödülleri hak etmiyor hak ediyorsa söyle niye hak ediyor?külot meselesini anlatmam bu kadar sürdü birde aynı şeyi bidaha bana yazdırma
  12. Kartalyegt

arkadaşlar ölü taklidi yapın gidin biz diyoz ankara bunlar diyo laf etmeyin.
  13. Kartalyegt

witch şöyle bir durum var saçmalık ile abartı arasında fark var mesela luffy elini şişiriyor onu boşver beyazsakal şehri ikiyi bölüyor kolayca depremler yaratıyor amiraller okyonusu buza çeviriyor meteor yağdırıyor ışık hızında hareket ediyor ama bunlar kendi evreninde mantıklı şeyler anlatabildim mi? yüzükler efendisi gibi evreni hayali bir dünya ise yani bizim dünyamızı adı geçmiyorsa o istediği kadar abartabilir çünkü benim evrenim benim kurallarım geçerli, Sao bizim dünyamızı geleceği hakında rpg oyunundaki kuralar elbet kaldıralabilir ama bu dediğim şeyler dengesizlik olmasın diye yapılan birşey hilenin izinli hali gibi oluyor mesela zindandasın yarısına kadar tankla gitmişsin sonra birden adam girdi(bu senin iznini olmadan olmaz hiçbir oyunda)senin bütün hakını yer şimdi o adam veya 5 kişilik bir zindan oyunun ortasında 50 kişi giriyor o zaman zindan demiyeceksin oraya RAİD diyeceksin raid denilse sorun yok ama zindanın ana kuralı gidiyor anlatabildim mi raid ile zindanı ayıran çizgi gidiyor. Daha bunun gibi bir sürü olay var raidi açıklayayım birlikçe girdiğin büyük haritalar tek başına iş yapamazsın bu maplerde 50-100 kişi gibi bir sınır vardı bossu kesince kazanırsın zevklidir world of warcraft gibi yine de birlik liderinden habersiz başka biri giremez. Bu kuraları elbet yıkabilirsin ama böyle yıkarsan saçma olur anlatabilmişimdir umarım lore kısmı önemlidir birşeyin unutmayın :D narutoyu izlemeyi düşünüyorum ama yazın ancak şu aralar çizim işlerim sınavlarım yoğun
  14. Kartalyegt

sevindim şöyle diyeyim yanlış anlayıp atarlanmasan nutella gibi insansın :D/> @gereksiz bak abiciğim rol yapma oyunlarının belirli kuraları vardır ilerde kasklada girilse o kuralar geçerlidir çünkü o kuralar oyunun ilerleyişini bozmamak içindir. FT yi sevmeyebilirsin ki bende sevmiyorum ama senin yaptığın domogojidir. Dediğinin benim dediğim ile bir alakası yok. Ödül alma mevzusu ve hak etmiyor sao bu ödülü sao bölümünde sao böyle sao şöyle desem senin dediğin olay tamam doğruydu ama burdaki mesele hak etmemesi edit=doğru söylüyorsan her akşam aynı yatakta yatığım insanın yürüyüşte külodumu görmesini istemem akşam görsün sabahları utanırım(kafa mı buluyorsun bazen benle düşünmeden edemiyorum.)
  15. Kartalyegt

sana laf sokmadım keşke okusaydın(aksine seni destekledim)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.