Jump to content

Raion

Üyeler
  • İçerik sayısı

239
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Raion kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir ara bende bu seriye başlamıştım ama 3-5 bölüm okuyup bırakmıştım. Neden bıraktığımıda hatırlamıyorum, sanırım işleyiş veya kurgu hoşuma gitmemişti. Neyse kolay gelsin, konu taşındı.

sen daha işler oturmadan bırakmışsın devam et bence 10 numara bi manhwa olduğunu görüceksin zaten kurgusu çok orjinal

2. bence full metal alchemist veya death note iyi seçim olur one piece i veya naruto yu tavsiye etmem ilk çünkü kendimden biliyorum adama one piece i tavsiye ettim çizimlerini beğenmediği için izlememiş uzun soluklu animelerin ilk zamanlarda çizimleri pek hoş olmadığından insanlara hoş gemiyo zaten bi anime sevdasına tutulsun ondan sonra dört büyüklerde yetmez adama bu arada one piece narutoyu sevmediğimden deil aksine çok severim bu animeleri ama başlangıçta tavsiye edilmez

3. Hocam "manhwa dır(kore mangası) "  demek yanlış değil mi ? Manga japon çizgi romanına denir yani tam karşılığıdır. Comics amerikan. Kore mangası demek kore jappon mangası gibi absürt bir şey oluyor. Kullanan çok gördüm de, yanlış değil midir

manhwa nedir bilmeyen insanların manhwa yı gördüğünde bu ne acaba dememesi için öyle bir açıklama yaptım yanlış bir ifade olup olmadığını bilmiyorum

4. KPmngLJ.jpg

bilen fazla varmıdır bilmiyorum ama kendisi inanılmaz bir mangadır daha doğrusu manhwa dır(kore mangası) animesinin çıkmasını istediğim bir manga sizden ricam şu siteye girip hayrına imza atıp kampanyaya destek vermeniz yönündedir 130 imzaya daha ihtiyaç var bi el atın yoldaşlar link bu:https://www.change.org/p/toei-animation-make-the-manhwa-noblesse-into-an-anime

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.