Jump to content

Raion

Üyeler
  • İçerik sayısı

239
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Raion kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Renji^nin yeni bankaisi harika.Komamura'nın shikaisini andırıyo.Yeni zanpaktou yeteneklerini İchigodan da bekliyorum.Gerçi İchigodan uzun zamandır bekliyodum,Renjiden beklemiyodum büyük sürpriz oldu.Rukia'da büyük ihtimal bankai açmış olablir.Gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

aynen katılıyorum tite durdu durdu ensonunda bize güzel bişeyler karaladı renjinin bankaisi çok şekildi renji böyleyse ichigo ne olmuştur allah bilir :)

2. Süperstar ölmedi gitti ya la. James de bölünüp bölünüp duruyor. Neyse Renji ediğin gibi bankaiye doğru gidiyor gibi. Katlanacağız artık bu bölümlere.

allah o süperstarın belasını versinde kurtulak artık kaç haftadır o keleş karakterle oyalıyo bizi kubo :angry:

3. keşke senin yerinde olsam keşke o 620 bölüm aklımdan silinsede başdan başlasam diyorum lafı fazla uzatmak istemiyorum anladın sen :lol: eğer dragonball izlediysen oda sensei akira toriyama hayranı olduğu için çok fazla alıntı vardır dragonballdan örneğin baş karakterlerde bi maymunluk var ayrıca karınları acıkınca güçten düşüyolar gibi birsürü alıntı vardır

4. madao benim favorimdir bi ara kim madaoner olmak ister diye bi yarışma yapmışardı gülmekten yarılmıştım birde ıssız adada otae'nin şarkı söylemesiyle zura'nın işeyerek sos yazması ve diğerlerinin yaptığı bütün rezillikleri tekrarlaması,gintokiye bi ara oyun oynamışlardı guya bütün tanıdığı kadınlarla beraber olmuş diye o bölümde süperdi imzamdaki spoilerda kaguranın yaptığı harekette 10 numaradır   :lol:  ah ah daha o kadar şey varki aklımda deil  özlettin şimdi be gintama :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.