Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

RinOsawa(Asu) kullanıcısının paylaşımları

1. Beş Para Etmez Çevirmen Mi Aradın? Doğru Yerdesin...

1. HolySpirit

HolySpirit

aaa nie öle diyosun

2. RinOsawa(Asu)

(04/12) Punch Line BD

1. Bölüm Eklendi İyi Seyirler...
  3. RinOsawa(Asu)

(04/12) Punch Line BD

Çeviriye Yeni Başladık 1 Bölüm Çeviri, Düzenleme 2-3 Saati Buluyor Encode, Upload 20 Dakikada Onlar Akşama Doğru Yüklenir Büyük İhtimalle...
  4. Anime Adı : Punch Line Anime Türü : Komedi, Ecchi, Bilim Kurgu, Süper Güç, Doğaüstü -Güçler Bölüm Sayısı : 04 / 12 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : RinOsawa(Asu) Düzenleme : DjMorphosis Özet; Bir Kızın Külotunu Görürse İnsanlık Yok Mu Olacak?! Yuuta Iridatsu Tuhaf Bir Alışkanlığı Olan Lise Öğrencisidir. Bir Kızın Külotunu Gördüğünde Aşırı Derecede Heyecanlanıp Bayılıyor. Bir Kaza Sonrası Ruhu Bedeninden Ayrılır. Bu Sırada Bir Hayalet Kedi İle Karşılaşır. Bu Olaydan Sonra Bazı Özel Güçler Kazanır. Özel Güçleri İle Apartmanda Yaşayan Kişileri İzlemeye Ve Bazende Şakalar Yapmaya Başlar. Yuuta Iridatsu Bir Kızın Külotunu Gördüğünde Dünyanın Yok Olacağının Farkına Varır. Dünyanın Neden Yok Olacağını Araştırıp, Kurtarmanın Yollarını Aramaya Başlar... İndirme Linki : https://mega.nz/#F!0IB1yYCa!VX139bqbEmDSCxjeA2_GIQ
  5. RinOsawa(Asu)

(13/13) Jinsei

13.Bölüm Final Eklenmiştir. Seri Bitmiştir. İyi Seyirler...
  6. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  7. Rica Ederim Söylediğiniz Konu Düzeltirmiş Olması Gerekiyor Ama ? Hepsini Bir Arşivde İstiyorsanız Çok Fazla Boyutta Olacağından Ve Pek İstenmeyen Bir Durum Olduğundan Yapmadım...
  8. 1-2 Bölümleri Puzzle Fansub Çevirdiği İçin Ellemedim Kendi Sitelerinden İndirebilirsiniz İsterseniz Şuan Elimde Acil Bir Bölüm Var Onu Çeviriyorum Bitince 1-2 Çevirebileceğim. Kusura Bakmayın...
  9. RinOsawa(Asu)

(13/13) Jinsei

12.Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler...
  10. Kusura Bakmayın Çevirilerle Uğraşıyordum. Klasör Halinde Linkini Ekliyeyim Aslında Tek Tek Daha Rahat Olduğunu Düşünmüştüm. Bd Bölümleri 10'a Kadar Çıktıkça Çevrilip Eklenecektir. Aslında 11.Bölüm Geçikti Onu Bekliyorum...
  11. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  12. RinOsawa(Asu)

( 25 / 24+ ) Bakuretsu Tenshi

Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  13. RinOsawa(Asu)

( 13 / 13 ) Ajin

14. RinOsawa(Asu)

(13/13) Jinsei

10-11. Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler...
  15. RinOsawa(Asu)

Çizimler (Düzenlenip , güncellendi)

Güzel Olmuş Eline Sağlık...
  16. RinOsawa(Asu)

Merhaba arkadaşlar

Hoş Geldin. İyi Forumlar...
  17. RinOsawa(Asu)

( 25 / 24+ ) Bakuretsu Tenshi

18. RinOsawa(Asu)

( 13 / 13 ) Ajin

19. Alıntıdır: http://forum.turkanime.tv/topic/13036-06-13-jinsei/ Anime Adı : Jinsei Anime Türü : Komedi, Dram, Ecchi, Romantizm, Okul, Slice of Life Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2014 Çevirmen-Düzenleyen : RinOsawa(Asu) Encode : Dj Morphosis Özet; Yuuki Akamatsu , Kyuumon Akademisi İkinci Gazetecilik Kulübüne katıldıktan sonra kulüp başkanı Ayaka Nikaidou tarafından danışman yapıldı. Üç tane kızla birlikte öğrencilerin problemlerine tavsiyeler vermeye başladılar: Bilim dalında Rino Endou, edebiyat dalında Fumi Kujou ve spor dalında Ikumi Suzuki. Nedense, üçünün fikirleri hep farklı ve hiç aynı sonuca varamıyorlar, ama yine de bir şeyler yapmaya çalışıyorlar… İndirme Linki : https://mega.nz/#F!INoE0arI!t2aGI28ggT9XvVszLwpe9Q
  20. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.