Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. hardcore japanese anime gangsta trap rap

2. ev sahibine 1080tl para saymak ( ._.) soygun ulan !

3. Freezing: Vibration'u izledim sonunda. mangakasını bulursam hadım edecem herifi... 6-7. bölümleri izlemeyin daha iyi, adamı çileden çıkartıyolar.

4. Ano Hana'yı bitirdim, ağlamadım, burnum aktı niyeyse ( ._.)

5. sarma sigara teknolojisine geçmiş bulunuyorum, çok op

6. bugün Kana Hanazawacığımın doğum günü, sesin olayım söyle beni yıvrım...

7. Simpsons'ta Miyazaki emekli oluyor sanıp da bölüm içinde göndermeler yapmışlar, halbuki adam yine emekli olmaktan vazgeçti...

8. oyşh floodumu yaptım gidiyorum wööehöehöeheöh

9. ulan BakaBT'de farketmeden ratio'mu 0.03'e falan düşürmüşüm -.- gel de toparla şimdi.

10. piyangodan 150TL kazandım HUEHUEHUE

11. bu Starkların hali ne olcak böyle :/

12. şimdi baktım da Bıyık FC 2 yaşını geçmiş.

13. Suzuniye Haruhi no Yuuutsu'da aynı bölümü 4 kere yapmışlar sanki. izlemesi bi garip.

14. tek uyku günümde binada çalışma var... beni kaldırıp kulak tıkacı aldırdılar... ulan Murphy evine ateşler yağsın...

15. aynı güne Fizik-2 ve C# ödevi, eheh iyi değilim ben...

16. böyle yağmur görmeyeli yıllar olmuştu aw yisss

17. Chihayafuru'nun sitedeki çevirisi 13. bölümden itibaren falan Google Translate. hiç mi kontrol etmemiş uploaderlar...

18. Fate/Stay Night izliyorum, Fate/Zero'ya en kısa zamanda başlayacağım, O DA NE ! feyste bir sayfada Fate/Zero'nun finalinin capsi paylaşılmış... böyle şans düşman başına.

19. Kimi no Iru Machi gibi entrikalı ve plot twistleri olan bi romantik seri arıyorum, var mı bi bilgisi olan ?

20. şimdi bu Japonya'da bi yığın çeltik tarlası var ya, bunlar sivrisinekleri napıyor?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.