Jump to content

Fluart

Üyeler
  • İçerik sayısı

429
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Fluart kullanıcısının eklediği dosyalar

1. konuyu açan yiğit banlandı :wacko: neyse isteyenler varsa ekleriz <_< benim haberim yoktu niye banlanıyor bilmiyorum, yani sitede aktif biriydi :blink:

neredeyse her konuda tartışma çıkarıyordu.

üyelere hakaret ediyordu.

sürekli ezici bir tavrı vardı.

karşısındakine saygısı yoktu

bunun gibi bikaç tane daha sayabilirim.

2. uzun dizi = daha çok reklam

daha çok reklam = daha çok para

o diziyi hazırlayanları önemseyen yok zaten. 1 haftada 2 saatlik diziyi çekmek ve yetiştirmek cidden zor iş. dışardan dandik görünüyor olabilir ama ellerinden daha iyisinin gelceğini sanmıyorum. hadi kıçı kırık dizileri geçtim de hele Muhteşem Yüzyıl veya Suskunlar gibi dışardan da kaliteli görünen dizileri hazırlamak ne zor iştir bilemiyorum.

dün bi dizi izledim Bebek İşi diye, Turkmax'ta yayınlanıyormuş normalde, 30dklik dizi. Nurgül Yeşilçay, Nevra Serezli falan oynuyor, bi de Akasya Durağı'ndaki yeşilçam tipli herif(adını bilmiyorum). baya hoşuma gitti dizi, öyle bi bakıyım diye oturmuştum bitene kadar kalkamadım :D Show TV'de arka arkaya 3-4 bölüm yayınladılar, bundan sonra Turkmax'tan da takip ederim. umarım diğerlerine bi örnek olur bu 30dklik dizi.

edit: bundan sonra yazdıklarımı böyle yazıcam, çok okunaksız oluyordu fonttan dolayı :(

Rengi değiştirmeni tafsiye ederim göz yoruyor :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.