Jump to content

Fluart

Üyeler
  • İçerik sayısı

429
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Fluart kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Animenin gerçek anlamı zaten çizgi filmdir.Fakat bize koyan taraf şu;Ülkemizdeki insanların %90 ı çizgi filmi tom ve jerry & bugs bunny'den ibaret sanıyor.Bu yüzden yetişkin biri çizgi film izliyorum dediği zaman genellikle dalga geçilir.Bende bu yüzden ülkemizde animeye çizgi film denmesine karşıyım.Bana çizgi film mi izliyosun diyen olmuyor yapı itibariyle korkulan bi insanım o yüzden pek bi sorunum yok.
  2. bende ondan bahsediyorum.Senin sinirin bozuluyor gıcık oluyorsun diye birilerinin fikirlerine karışmamalısın.Benim sinir olduğum şeyleri saysam aklın hayalin almaz.Herkesin sinir olduğu şeylere karıştığını düşünsene?Yada empati kur.Biri senin yaptığın şeyleri sevmiyor & sinir oluyor doğruda olsa yanlışta olsa ve düzeltmeye çalışıyor bu sefer sende sinirlenmeyecek misin?

klavyem bozuldu ekran klavyesiyle yazıyorum.

3. İlk bölümden saran gelmedi başka aklıma. FT de olabilir sarma bakımından. Ama bir seriyi ilk bölüm izleyip sevmedim diyorsa,izlemeyi bilmiyordur gözümde,en dandik bulduğumu bile 10 bölüm izlerim.

valla benimde aklıma gelmedi, izlediğim animelerin çoğunun konusu yeni başlayan birileri için uygun değil.Fairy tail / Avatar olabilir bence.Avatarı izledikten sonra narutoya başlayacaktır büyük ihtimal.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.