Jump to content
Türk Anime TV Forum

nightguinea

Üyeler
  • İçerik sayısı

91
  • Son ziyaret

nightguinea Hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

569 profil görüntüleme
  1. nightguinea

( 12 / 12 ) Saiyuuki Reload Blast

Tesekkurler
  2. nightguinea

( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu

Tesekkurler
  3. nightguinea

Yu Yu Hakusho (81/112)

Su anıme senelerdır bıtmedı yaa
  4. nightguinea

( 01 / ? ) Gintama. Porori-hen

Tesekkurler
  5. nightguinea

( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso

mega dan ındırme kotası doluyor cabuk ındıremıyorum baska alternatıfler ekleyebılırmısınız tek bu degıl dıger serılerdede hep mega var :S
  6. nightguinea

( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso

tesekkurler
  7. nightguinea

( 12 / 12 ) Shokugeki no Souma: San no Sara

tesekkurler :D
  8. nightguinea

( 13 / 13 ) Jikan no Shihaisha

Guzel anıme tskler
  9. nightguinea

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

ben hergün sitedeyimmm aslında ama foruma pek gırmıyorum anıme ızlemekten :DD cevirilecek haberi bile yeterli benım ıcın valla ılk sezonu okadar cok bekledımkı sonbaharı beklemek sorun olmaz tesekkur ederım sımdıden :D sanzo ekıbı olmadan olurmu hiç çok güzel eski seriler var yarım kalan cevrılıyor gıbı bazıları ama cogu yarım kalmıs yada senede bir bolum gelıyor umarım onlarada el atan cevırmenler olur :D:D yeni serilerin cogu nedense sarmıyor yada hep aynı konu gıbı gelıyo bana :S
  10. nightguinea

bunları cevırırmısınız :) ılk sezonu cevrıldı tamamlandı 2017 de yenı cıktı ama bu sezonlar hala cevrılmemıs duruyor umarım cevıren cıkar 2. ve 3. sezon https://myanimelist.net/anime/130/Saiyuuki_Reload https://myanimelist.net/anime/131/Saiyuuki_Reload_Gunlock
  11. nightguinea

(9 / 36) Yu Yu Hakusho (Sezon 3)

devamı ?
  12. nightguinea

bence yarım kalmıs yıne baslanıp tekrar yarım bırakılmıs olanlar var onları tekrar buraya yazın kı belkı cevıren cıkar :))
  13. nightguinea

( 49 / 49 ) GetBackers

yıne yarım kaldı cevırısı okadar da kalmaz denmısdı ama kaldı sonucda 1 sene belkıde daha fazladır cevrılcek dıye beklıyorum bu serı ıcın :S