Jump to content

Shiro_E

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Shiro_E hakkında

• Doğum günü 12/01/1994

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://forum.fairytailizle.com/

Profil Bilgileri

Shiro_E üyemizin başarıları

1. Shiro_E

Steins;Gate Karakterleri 6 Yıl Sonrasında

bizim ufaklık nae ne olmuş öyle :D Önceki VN 'ı bitirmiştim bakalım. Bir an önce çıksa da baksak :D
  2. Shiro_E

İsminizin Japonca karşılığı :)

Kushikafu mu? Vay be adımız böyle mi olacaktı :D
  3. Ben de ekleyin :D Bu günkü manga hakkında ne düşünüyorsunuz mesela? Bence Sting ve Rouge Cehennem Kralı karşısında baya zorlanacaklar gibi geliyor. Daha Dragon Force falan açmadılar ama yine de öyle düşünüyorum.
  4. Shiro_E

Bleach Manga Tartışma

bu da sanırım ichigonun neler yaptığını görebilmemiz için 10 hafta falan beklememiz gerektiğini gösteriyor herhalde ^_^ Diğer karakterlerin savaşı bitmeden göremeyiz gibi geliyor.
  5. Shiro_E

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Bana Natsu Lucy Gray Juvia Gajeel Levy ve Erza ile Celal diyorum :D
  6. Shiro_E

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Benim için 1-Lucy :wub: 2-Erza
  7. Shiro_E

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Ben de "Celal" Fernandes diyorum. Senin dediğin de doğru ama suçluluk duyuyor ve hayatını günahlarını affettirmek için karanlık loncaları yok etmeye adamış bir adam :)
  8. Shiro_E

Herkese Merhaba

hoş bulduk ;)
  9. Shiro_E

Büyü türü ?

Celal (benim tabirim :P ) 'in kullandığı Sema , Absys Break falan çok havalı ;) ve favorim
  10. Shiro_E

Sakata Gintoki FC

Ekle beni başkan :D B)
  11. Shiro_E

Herkese Merhaba

hoş bulduk :D :D
  12. Shiro_E

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Yeni sezonu bekliyorum :D Beni de ekle :D
  13. benim tahminim şu şekilde olacağı... Tam emin değilim ama Senin o an sahip olduğun skill can silah ve rp ne göre oluyor mesela. 6 geldi oradaki örmeğe göre o yüzden.Savaşmak zorunda kaldı. Anlatıcı: Kaçmaya çalıştın fakat canavar seni takip ederek kaçmanı engelledi. Sen:Yapacak bir şey yok kılıcımı çektim ve basit kılıç yeteneğimi etkinleştirerek canavara saldırdım. Anlatıcı: Zar x gelirse sadırıdan kaçacak y gelirse kritik vurup 2 kat hasar verecek z gelirse saldırı isabetli olacak... gibi tabi bu saldırı değerleri falan karakteri açtıktan sonra gelişirken belli olur diye düşünüyorum...
  14. eğlenceli bir şey olacağa benziyor ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.