Jump to content

Kokoro Connect [Tanıtım]

Önerilen İletiler

vzX63O.jpg

Bölüm Sayısı: 17

Yapım Yılı: 2012

Tür: komedi (Türkanimede sadece komedi tagı verilmiş ama doğa üstü güçler vs. de var :D    )

Konu

Okulun kültür kulübünde faaliyet gösteren ve başkasının gözüyle dünyaya bakmanın nasıl olacağını merak eden 5 arkadaş bir gün vücutlarının kendi aralarında değiştiğini fark ederler.
Vücutları belirli zaman aralıklarıyla kendi aralarında değişen 5 arkadaş bundan sonra başkalarının gözüyle de dünyaya bakarak yeni tecrübeler kazanacaklardır. 

Karakterler

Negase İori

9Xga0Q.png

Serideki sevecen haylaz kızımızdır annesi 5 kere evlenip boşanmıştır tabi bu olay kendisinde bazı sorunlara neden olmuştur biraz vurdum duymazdır  :D 

ElrObg.gif

7m7BYL.gif

Yeagashi Taichi

P3n19N.png

Baş karakterimizdir tipik baş karakter işte :D normal bir çocuk  gruptaki tatlı kıza aşık  tabi bizim oğlana aşık bir kızda var klasik yani ayrıca tatlımı tatlı bir kız kardeşi var

Uyansana len tatlımı tatlı bi kız uyandırmaya çalışıyor :D

aqdnog.gif

rL60gP.gif

İnaba Himeko

(Bana kalsın bu kız :wub: )

JLqZoo.jpg

Gelelim inaba-chancığıma kendisi grubun otoriter, lideristlik özelliklere sahip karakteridir. Bir adet abisi vardır seride anladığım kadarıyla pek abisini sevmez gerçi 1-2 kere görünüyor abisi :D

vzXanp.gif

O2Vr7P.gif

Hikayenin ortalarında İnaba-chan   :wub: 

1PVpvG.gif

Kiriyama yui

ml4MQR.png

Grubun en çelimsiz kızıdır daha doğrusu vücut yapısı olarak en çelimsisizidir yoksa oldukça güçlüdür eski karetecidir kendisi hatta sinirlenince bir keresinde masa kırmışlığı vardır (yanlış hatırlamıyorsam tabi :D )

NVlLEk.gif

lY3Q1p.gif

Aoki Yoshifumi

jJXgEm.png

Sevecen tipli biridir serideki 2. Erkek karakterdir sürekli Yui-chan aşkı ilan edip durur ve karşılığında reddedilir tabi ama yılmaz seri sonlarına doğru yui buna şans vermeye başlayacaktır :D ilk vücut değişimine maruz kalanlardandır

Heartseed

VpPQ5Z.jpg

Buda hikayedeki kötü karakterimizdir aslında masum biridir yani şu heartseed kendisini ele geçirmektedir yoksa bizim gariban liselilerin kulüp danışman öğretmenidir

Değerlendirme

Karakterler: 8 (Bir karakterin  özelilği biraz bana yapmacık geldi )

Hikaye: 10 (orijinal bir hikaye gibi geldi bana benzeri varsa belirtin lütfen :D )

Müzikler: 7 (ne yazık ki müzikleri bana çokta iç açıcı gelmiyor dinlerken sıkılıyorum :\ )

Çizimler: 8 (2012 yılına göre değerlendirirsek çizimler iyi idi )

Genel puan: 8.25\10

Evet beğenmişsinizdir umarım :) ilk Tanıtımımdır  eleştirilere sonuna kadar açığım :) eksiklerimi söylersenseniz sonraki çalışmalarımda onlarıda eklerim  :lol: 

Animeyi izlemek için : Kokoro Connect

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok az anime incelemesi okudum ama bence bu gayet güzel olmuş :D konu genel hatlarıyla güzelce spoiler vermeden anlatılmış, karakterler kısaca tanımlanmış, resimler eklenmiş . Parantez içinde kendi izlenimlerinide katmışsın gayet başarılı olmuş eline sağlık :good-job-onion-head-emoticon:  ayrıca animenin konusuda ilgimi çekti, bölüm sayısıda iyi, şöyle bir köşeye not alayım izleyebilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu itibariyle kendine bağlayan ve karakterleri ile kendine çeken bir anime kendisi. (Özellikle Heartseed reyiz  :lol: ) 

İnceleme/tanıtımına gelecek olursak, ben pek inceleme olarak görmedim daha çok tanıtıma benzemiş kendisi. İncelemede genel olarak anime süzülür ve olumlu veya olumsuz yönlerinden uzun kişisel düşünceler yazılır.

Eline sağlık.  ^_^

PS:

Konu 2 defa ardı ardına açılmış birini sildim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hani başta koyduğun yazı var ya. bence karakterlerden ziyade konuyu kendi gözünden anlatmalısın böyle her tanıtıma yazılan şeyi koymaktansa.

misal shingeki no kyojin içinde devlerden falan bahsediyor ama böyle söylersen bilmeyen birinin kafasında bir şey oluşmaz. Ben yazarken "resident evil gibi zombi tarzı bir yapımda zombileri çıkarıp yerine devleri koyun" demiştim. Böylece insanın kafasında bir şey oluşuyor. Anladın? *hasta olduğundan tam olarak anlatamadığını düşünen masum köylü*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok az anime incelemesi okudum ama bence bu gayet güzel olmuş :D konu genel hatlarıyla güzelce spoiler vermeden anlatılmış, karakterler kısaca tanımlanmış, resimler eklenmiş . Parantez içinde kendi izlenimlerinide katmışsın gayet başarılı olmuş eline sağlık :good-job-onion-head-emoticon:  ayrıca animenin konusuda ilgimi çekti, bölüm sayısıda iyi, şöyle bir köşeye not alayım izleyebilirim :D

Teşekkürler :) daha fazla inceleme yapmayı düşünüyorum umarım onlarıda beğenirsin :)

Konu itibariyle kendine bağlayan ve karakterleri ile kendine çeken bir anime kendisi. (Özellikle Heartseed reyiz  :lol: ) 

İnceleme/tanıtımına gelecek olursak, ben pek inceleme olarak görmedim daha çok tanıtıma benzemiş kendisi. İncelemede genel olarak anime süzülür ve olumlu veya olumsuz yönlerinden uzun kişisel düşünceler yazılır.

Eline sağlık.  ^_^

PS:

Konu 2 defa ardı ardına açılmış birini sildim.

Teşekkürler :) başlığı sadece tanıtım olarak değiştirdim inceleme olmadı daha çok tanıtım benzedi dediğin gibi :D ayrıca fazlalık konuyu sildiğin için tekrardan teşekkürler :)

hani başta koyduğun yazı var ya. bence karakterlerden ziyade konuyu kendi gözünden anlatmalısın böyle her tanıtıma yazılan şeyi koymaktansa.

misal shingeki no kyojin içinde devlerden falan bahsediyor ama böyle söylersen bilmeyen birinin kafasında bir şey oluşmaz. Ben yazarken "resident evil gibi zombi tarzı bir yapımda zombileri çıkarıp yerine devleri koyun" demiştim. Böylece insanın kafasında bir şey oluşuyor. Anladın? *hasta olduğundan tam olarak anlatamadığını düşünen masum köylü*

Teşekkürler :) konuyu kendin özetle diyorsun burada sanırsam :D bir sonraki tanıtımda öyle yapmayı denerim (kısmetse tabi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vaoooov konusu baya ilgi çekici, orjinal geldi bana. Farklı bir konusu var yani.  
Karakterler ve çizimlerde güzel'e benziyor. 

Bu arada kusura bakmazsan anlatımın konusunda birşey diyemicem çünkü bu konularla hiç ilgilenmemiştim. :D Ama senin değerlendirmene güvenerekten bu animeyi listeme alıyorum :)

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vaoooov konusu baya ilgi çekici, orjinal geldi bana. Farklı bir konusu var yani.  

Karakterler ve çizimlerde güzel'e benziyor. 

Bu arada kusura bakmazsan anlatımın konusunda birşey diyemicem çünkü bu konularla hiç ilgilenmemiştim. :D Ama senin değerlendirmene güvenerekten bu animeyi listeme alıyorum :)

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

Önemli değil abicim :) ama inaba benim git yui veya iori aşık ol :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.