Jump to content

Çizimlerim :3

gereksiz

Önerilen İletiler

burda çizimlerimi paylaşıcağım çizimlerimi geliştirmeye manga akademisi ile başladım ve öle bir melete bulaştırdılarki beni adam akııllı anime izliyemiyorum artık aklımda sürekli yeni hikaye fikirleri yeni karakterer yani duruşlar canlanıyor  o kadar zor durumda kaldımki surat çizmekle yetinemedim bir kaç yeni fikirden bir kaç yeni karakter bile çıkıyor ben size son hallerini burda paylaşıcağım öncellikle burda paylaştıklarımın çoğu bir kaç kez çizilmiştir :D

bu karakterler tamamen bir tarafımdan uydurulmuştur kim diye sormayın :D

REXVAo.jpg

5p84ND.jpg

d4noMr.jpg

4. (YENİ)  bu yukardaki gibi yeni karakter tasarımları yapmaya çalıştığımda ortaya çıkan bir karakterler burda paylaştığım her resim bunun gibi olucak şu an  sizinle paylaşamıyacağım bir hikaye üzerinde çalışıyorum bunlarda karakterleri  burda paylaştıklarımdan farklı olarak bu hikayenin mangasını çizmek istiyorum ilerde o yüzden bunu şimdilik burda paylaşmamaya karar verdim  kusura bakmayın merak eden olduysa : :)şimdi  daha karakterlerin bazılarının ismi bile yok  şimdilik takma isim verdim  ilk resimdeki şimdilik sadace yüz tasarımı bulan abimiz "ossan"  2 ve 3 resimlerin konusunda olan kişi ise "winner"      ve şimdi paylaştığım  karakterin ismi bunu belirledim bi baya hoşuma gitti çünkü "Hebi"  anatomi oarak öğrenmem gereken çok şey var ama genel olarak hatlarını bu resimden anlarsınız umarm :)

EQ0QbD.jpg

internetim şimdilik bu kadarına izin verdi ama  daha paylaşmadığım bir karakter daha var onuda yakında internet  bağlanınca paylaşıcam ve bu konu altından bu 4 karakterin kısa 1 yada 2 sayfalık kısa hikayelerini amatör manga halinde yayınlıyacağım umarım beğenirsiniz :D

ve yeni bir karakter daha adı "rage"  ve bu skecimiz Rage vs sivrisinek diye adlandırdım  tamamen orinal değil bir manganın bir bölümünden  alıntı yaptım sanırım etkilendimmi diyim ama  kısa hikayeler bu şekilde olucak diye bir özet olur her halde :)

y2WNda.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında vücut hakkında hiç bişi bilmeden çizdiğim iki çizim  bunlra çalışmalarım sadece  yüz lerin farklı açıları flan onlarıda çalışmadım son güzel olmuş dediniz ama o çizimde ben kafayı hiç  beğenmedim :)  onun dışında  çizimlerim daha başlangış seviyesininde altında :D ayakkabıları flan hiç çizemedim :D oralar boş farkıdaysanız  neyse daha iyi şeyler çalışıcağım  yaında yenileriniyüklerim :D sağolun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tmm arkadaşlar ben bu mangaka akademi ile gerçekten ölçülü flan 3 hafta oluyor başlıyalı :) anatomi çalışıcapım vücut ve kafanın farklı açılarını çalışacağım sonra yüz ifadeliri var  sonra hareketli vucut çizimkeri o hareket hissini kağıda aktarmak ve arka planlar da var bu çizimleri 1 yıll içinde kavrarım sanırım :) ama daha çok yol var 1 yılın sonunda kendime ait bir taslak olarak manga çıkarmaya çalışırım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.