Jump to content

High School DxD BorN

Yusaince00

Önerilen İletiler

Olaylar karısmıs gencler burada. Light noveli yeni bitirdim ve her sey aklımda suan.
4.-5. sezonda olacak olaylar bu yazacaklarım buyuk ihtimal cunku bir sezonda 2 light novel bolumu kullanıldı su ana kadar. Spoilerda burada yazılıp merak edilenleri yazdım.

Oncelikle Rias ve Issei'yle ilgili yazayım:
Rias ve Issei arasında bir olay olmuyor. Issei'nin sonunda ilan-ı ask ettiği yer light novelde 10. bolume tekabul ediyor ki bu da animenin 5. sezonunun sonuna falan denk gelir.

Rossweisse ile ilgili:
Rossweisse ortaya cıkıyor. Burada sadece Odin'in gardiyanı ama en son Rias'ın kalan Kale tasını alıyor ve seytan oluyor ama bu dedigim bu sezonda degil.

Sairaorgla ilgili:
O adam da burada cıkıyor sahneye ama bu sezonda Issei'yle kapısmıyor. O da 10. bolumde light novelde ve issei zaten onunla savası sırasında ilan-ı ask ediyor. Burada sadece Yeraltı'nın onde gelen gencleri arasında oldugu icin tanıtılıyor ve alakasız birileriyle rating game yapıyor.

Bu sezon ne olacak derseniz:( Bol spoiler icerir)
Yazın Yeraltı'na dolayısıyla da Gremory evine gidiyorlar. Azazel-sensei program yazıyor herkese ve eğitim yapıyorlar. Issei'nin eğitimi bir ay dağda ejder kral Tannin'le yasayıp sağ kalmak. Koneko ve Akeno gizli guclerini acıga cıkarıyorlar. Ayrıca Issei sadece guclenmek icin eğitim gormuyor, kendisi durumu cakmasa da Rias onu secti gelecek damat adayı olarak. Bu yuzden de digerlerinden farklı olarak seytan tarihcesi, dans, sofra adabı ve nezaket vs. derslerini de digerlerinden ayrı olarak goruyor ve tam bir aptal oldugu icin de cakmıyor nedenini. Ha bir de Koneko'yu ablası kacırmaya kalkıyor onu engellerken Rias'ın memelerinin tam ortasına parmaklarını gomerek Balance-Breaker'a ulasıyor. (Tahmin etmissinizdir boyle bir seyler olacagını) Ayrıca Raiser'dan sonraki ilk maclarını da Souna Sitri'den baskasıyla yapmıyorlar. Mac sırasında da Issei yine Dress Break gibi bir teknik gelistirip uyguluyor.

Son yarıda da Khaos Brigade saldırıyor ve bazı hainler ortaya cıkıyor. Asia bir kere daha oluyor ama Vali onu Boyutlararası Bosluk'tan kurtarıyor.Tabi once Issei bunu gorerek Juggernaut Drive oluyor ve ortalıgı kasıp kavuruyor.

Her turlu sorunuza cevap veririm sormanız yeter. Ayrıca sanırım light novelin turkce cevirisi yok, bunu ne kadar uzun ve eziyetli olacak olsa da yapmayı dusundum ne dersiniz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

High School DxD BorN                                                                                                                                   Seri Light Novel olarak çıkmıştır ve Animenin 3.

teşekkürler bilgi için

Yaaaa ne demezsin ilk 2 seriye hayran kaldık, göğüslerden ve mamoru diyen avanak baş karakterden başka pek bir şey göremedik. Ecchi ve harem olan seriyi konulu yapacağız diye yırtınmışlar ama ortaya ç

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.