Jump to content

Noblesse anime olsun

Raion

Önerilen İletiler

Bende imzaladım. Çok dikkatli incelemedim ama anladığım kadarıyla Noblesse'ın 3. Sezonu cilt cilt basılırken tanıtım amaçlı kısa videolar hazırlamıştık tarzı bir şey yazıyordu (yanlış da anlamış olabilirim). İnternette bi sürü hareketlendirilmiş Noblesse videosu var ama izlediklerimden bazıları baya profesyoneldi herhalde Toei'nin yaptıkları onlar olsa gerek. Bulabilirseniz o videoları izleyin fikir sahibi olursunuz gerçi anime yapılacaksa o kısa videolardan çok daha iyi yapılması lazım bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

noblesse anime olmazki japonların yaptığı çizgiye anime denir. bu kore yapımı.

noblesse i bitirdim şu anda güncelim.

takip ettiğim diğer güzel manga veya manhwa lar:
the gamer (manhwa)
onepunch-man (manga) 45bölüm + onepunch-man (one) 100bölüm        [gokudan güçlü anime karakteri var artık + çok komik]

ve nanatsu, yamada-kun to 7, mahouka tsuioke ken, ansatsu, kiseijuu, the breaker:new waves, noblesse...

not: mangahere.co ve bato.to   ingilizce en iyi manga siteleri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

noblesse anime olmazki japonların yaptığı çizgiye anime denir. bu kore yapımı.

noblesse i bitirdim şu anda güncelim.

takip ettiğim diğer güzel manga veya manhwa lar:

the gamer (manhwa)

onepunch-man (manga) 45bölüm + onepunch-man (one) 100bölüm        [gokudan güçlü anime karakteri var artık + çok komik]

ve nanatsu, yamada-kun to 7, mahouka tsuioke ken, ansatsu, kiseijuu, the breaker:new waves, noblesse...

not: mangahere.co ve bato.to   ingilizce en iyi manga siteleri

Shin Angyo Onshi'nin animesi var ama. Ayrıca senaryosu Korelilere ait çizimleri filan hem Japon hem de Korelilere ait bir sürü çizgi film var ki hepisi de anime kategorisinde geçiyor tıpkı Heidi veya adını hatırlayamadığım İsveç'in eski parasında bile resmi olan İsveçin sembollerinden kazın üzerinde uçan çocuğun olduğu animeler gibi (Bunlar da Avrupa-Japon ortak yapımı). Ayrıca animelerin sonuna dikkatle bakarsan çoğu animede Koredeki animasyon şirketleriyle ortak çalışıldığını görürsün bazı işleri Korelilere yaptırıyorlar yani. Veya Japon anime şirketleri Kore de şube açıp orada da çalışıyorlar ucuz iş gücünden midir artık orasını bilemem. Bunları görmek zor değil Korece isimler latin alfabesi ile yazılıyor animelerde. Ve Japonya da inanın bana o yoğunlukta Koreli yoktur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam "manhwa dır(kore mangası) "  demek yanlış değil mi ? Manga japon çizgi romanına denir yani tam karşılığıdır. Comics amerikan. Kore mangası demek kore jappon mangası gibi absürt bir şey oluyor. Kullanan çok gördüm de, yanlış değil midir?

yanlış tabii ki. "Kore çizgi romanı" doğrusu.

forvet futbolda bi pozisyon. Ibrahimovic forvet oynuyor. Müller'den bahsederken "Bayern Münih'in Ibrahimovic'i" demek yanlış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam "manhwa dır(kore mangası) "  demek yanlış değil mi ? Manga japon çizgi romanına denir yani tam karşılığıdır. Comics amerikan. Kore mangası demek kore jappon mangası gibi absürt bir şey oluyor. Kullanan çok gördüm de, yanlış değil midir

manhwa nedir bilmeyen insanların manhwa yı gördüğünde bu ne acaba dememesi için öyle bir açıklama yaptım yanlış bir ifade olup olmadığını bilmiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belki videoyu izleyip beğenen birisi anime olsun diye oy verir. 

İnşallah yaparlarsa eğer bunun gibi 3 boyutlu yapmazlar. 3 boyutlu animelerden bir tek Final Fantasy 7 hoşuma gitti.

Ama bir de 3.sezonu Kore'de cilt cilt basılırken tanıtım amaçlı yapılmış böyle videolar var:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.