Jump to content

D Gray Man Geri Mİ Dönüyor????

kata silvia

Önerilen İletiler

Hobaaa sevindim ya ben ümidi kesti kesecektim...bana kalırsa anime dünyasında ki en ilginç konulardan birini ve en gizemli hikayelerinden birini barındıran bir yapıt açıkçası...Sevimdim lan harbi harbi içim böyle uçtu bir an böyle bir serinin güme gitmemesi lazım uzun ömür versin bize Hosino-sana'yada şu güzelim serinin bir cevaplarını ve finalini görelim...ayrıca bana kalırsa ilginç bir yere sahip Hosino en azından benim için öyle ben kafamda 7 tane animeyi çok büyük görürüm one piece , naruto , bleach , death note , shingeki no kyojin , fairy tail ve D-gray man bunların  6'sının mangakaları erkek ama bir tanesi var ki Bayan Hosino burdaki 5 seri ile aynı tarzda yazıyor doğa üstü güçler baş karakter erkek bu tarzda bu kadar iyi yapabilen bildiğim tek kadın mangaka ondan olsa gerek dram ve romantik olaylara biraz daha ağırlık veriyor özellikle LenaLee ile Allen arasındaki :D...3 tanesine 3 büyükler deniyor ama benim diğer bir görüşümde mangakası rahatsız olmasaydı Hosino'sanın 4.büyük olacağı...gözümde fazlamı büyütüyorum bilmiyorum ama bence gerçek iyi bir seri...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hobaaa sevindim ya ben ümidi kesti kesecektim...bana kalırsa anime dünyasında ki en ilginç konulardan birini ve en gizemli hikayelerinden birini barındıran bir yapıt açıkçası...Sevimdim lan harbi harbi içim böyle uçtu bir an böyle bir serinin güme gitmemesi lazım uzun ömür versin bize Hosino-sana'yada şu güzelim serinin bir cevaplarını ve finalini görelim...ayrıca bana kalırsa ilginç bir yere sahip Hosino en azından benim için öyle ben kafamda 7 tane animeyi çok büyük görürüm one piece , naruto , bleach , death note , shingeki no kyojin , fairy tail ve D-gray man bunların hepsinin mangakaları erkek...3 tanesine 3 büyükler deniyor ama benim diğer bir görüşümde mangakası rahatsız olmasaydı Hosino'sanın 4.büyük olacağı...gözümde fazlamı büyütüyorum bilmiyorum ama bence gerçek iyi bir seri...

Mangada çok hareketli kısımlarda bir uzunca süredir. Anime beklentim artıyor.... Bu arada Hoşino Katsura (Zura ca nai! :P ) bağğğyyan erkek değil  :rolleyes:

Bir de aslında manganın kısımları 18-19 sayfa arası başlamış olmasına rağmen yaklaşık son 20 kısım ortalama 30 sayfa üstelik dolu dolu yani merdiven çıkmıyorlar öyle sayfa sayfa :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangada çok hareketli kısımlarda bir uzunca süredir. Anime beklentim artıyor.... Bu arada Hoşino Katsura (Zura ca nai! :P ) bağğğyyan erkek değil  :rolleyes:

Bir de aslında manganın kısımları 18-19 sayfa arası başlamış olmasına rağmen yaklaşık son 20 kısım ortalama 30 sayfa üstelik dolu dolu yani merdiven çıkmıyorlar öyle sayfa sayfa :P

Ya düzenleme yaparken silmişim oraya dur düzelteyim...biliyorum bayan olduğunu :D onu vurgulayacaktım o yazıda...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.