Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

İtibar Etkinliği

1. Harika
    LeornKayn got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olar   
    yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olarak gözüküyorum, neyim ben naruto falan mı 9 sezon çaylak son sezon hokage mi olucam
  2. Beğen
    LeornKayn got a reaction from Amygirl for bir durum güncellemesi, yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olar   
    yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olarak gözüküyorum, neyim ben naruto falan mı 9 sezon çaylak son sezon hokage mi olucam
  3. Karmaşık
    LeornKayn got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Can Sungur Sword art online fanlarına dokunmuş, Soa ve One piece fanlarının çok tehli   
    Can Sungur Sword art online fanlarına dokunmuş, Soa ve One piece fanlarının çok tehlikeli ve acayip bir parti fanatiği gibi olduklarını belirttim. Çok dikkate alma alma onları dedim ve şuan  one piece fanları tarafından saldırı altındayım, cidden 2012 yılında da böylelerdi animeyi izlemeden animeden nefret etmiştim 2017'e kadar durulunca bunların sağ sola one piece övmeleri izlemiştim animeyi, uykusundan uyandırdık canavarları yorum yapmaz olaydım. Hala beni one piece'yi ne kadar harika bir eser olduğuna ve bleacin ve naruto'nun biat etmesi gerektiğine ikna etmeye çalışıyorlar aynen kardeşim one piece = kami-sama aynen çok iyi eser. Bu da böyle bir anım
  4. Beğen
    LeornKayn got a reaction from Estable for bir durum güncellemesi, Attack On Titanın soundtrackları gördüğüm bütün eserler arasında en iyileri galiba bu   
    Attack On Titanın soundtrackları gördüğüm bütün eserler arasında en iyileri galiba buram buram kalite

5. Beğen
    LeornKayn got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Attack On Titanın soundtrackları gördüğüm bütün eserler arasında en iyileri galiba bu   
    Attack On Titanın soundtrackları gördüğüm bütün eserler arasında en iyileri galiba buram buram kalite

6. Beğen
    LeornKayn got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u   
    Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u diyordum, millet arıl arıl Attack on Titan bokluyordu şimdi herkes izler olup övmeye başlamış, Eren'e laf atanlar erenci falan olmuş, yani hem dediğim noktaya geldikleri için mutluyum hem de sinirlerim bozuk. 3.sezonu daha izlemedim bile bekliyorum ki biriksin. Attack On Titan serisi bir çok açıdan çok sağlam eser bir baş yapıta yakın, sinema mezunu olarak gayet her açıdan kaliteli buluyorum. Avatar The Lastairbender'dan beri bomboş bölüm içeren az seri izledim, Ninja Scrolls vardı bir de galiba her bölümü bir şeye hizmet eden onun dışında sayılı yani Attack On Titan'da bunlardan biri Fullmetal Alchemisti'de unutmadan ekleyim FMA'da Anime dünyasının bir hitchcock eseridir olay örgüsü olarak plana sadık ve hiç çıkmadan gizemi ve ufak gerilimleri hep hissettirir ve ilerler.
  7. Beğen
    LeornKayn reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, 3 yıl   
    3 yıl
  8. Beğen
    LeornKayn got a reaction from Ellen for bir durum güncellemesi, Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u   
    Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u diyordum, millet arıl arıl Attack on Titan bokluyordu şimdi herkes izler olup övmeye başlamış, Eren'e laf atanlar erenci falan olmuş, yani hem dediğim noktaya geldikleri için mutluyum hem de sinirlerim bozuk. 3.sezonu daha izlemedim bile bekliyorum ki biriksin. Attack On Titan serisi bir çok açıdan çok sağlam eser bir baş yapıta yakın, sinema mezunu olarak gayet her açıdan kaliteli buluyorum. Avatar The Lastairbender'dan beri bomboş bölüm içeren az seri izledim, Ninja Scrolls vardı bir de galiba her bölümü bir şeye hizmet eden onun dışında sayılı yani Attack On Titan'da bunlardan biri Fullmetal Alchemisti'de unutmadan ekleyim FMA'da Anime dünyasının bir hitchcock eseridir olay örgüsü olarak plana sadık ve hiç çıkmadan gizemi ve ufak gerilimleri hep hissettirir ve ilerler.
  9. Beğen
    LeornKayn got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u   
  10. Beğen
    LeornKayn reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Bu sana..   
    Bu sana..

11. Harika
    LeornKayn got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Naruto'da Obito'nun hikayesinin işlenişi bana çok güzel geliyor itiraf edeyim, çok se   
    Naruto'da Obito'nun hikayesinin işlenişi bana çok güzel geliyor itiraf edeyim, çok severim kendisini gelişimi ve vardığı sonuç çok hoşuma gitmekte.
  12. Harika
    LeornKayn got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Naruto'da Obito'nun hikayesinin işlenişi bana çok güzel geliyor itiraf edeyim, çok se   
    Naruto'da Obito'nun hikayesinin işlenişi bana çok güzel geliyor itiraf edeyim, çok severim kendisini gelişimi ve vardığı sonuç çok hoşuma gitmekte.
  13. Beğen
    LeornKayn reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao   
    Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.
  14. Beğen
    LeornKayn reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

15. Beğen
    LeornKayn reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.   
    Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.

16. Beğen
    LeornKayn reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir çocuk yürümeyi öğrenirken 50 kez düştüğünde, kendi kendine asla ''belki de bu ban   
    Bir çocuk yürümeyi öğrenirken 50 kez düştüğünde, kendi kendine asla ''belki de bu bana göre değildir'' diye düşünmez.
  17. Harika
    LeornKayn reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Arılar kahveye gelir mi bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama bir tanesini kahvemin kö   
    Arılar kahveye gelir mi bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama bir tanesini kahvemin köpüğünü fondiplerken yakaladım ve sonunda haliyle canhıraş çığlıklarla yardım isteyincede kurtardım hırşiti. Bu kadar kafein yeter ona :) 
  18. Beğen
    LeornKayn reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir y   
    Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir yobazdan başka bir şey değildir. (Friedrich Nietzsche)
  19. Beğen
    LeornKayn reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler   
    Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler? Ama, aynı zamanda bir merak da yaratır peşinden sürükleyen. Bilinmez. Şu an otobüs penceresinden dışarıyı izlerken hissettiklerim aynen bunlar. Sanırım içimde bir yerlerde bir romantik yatıyor. :D
  20. Harika
    LeornKayn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ya hsjsjjsjs yarıldım hsjsjjs video altı yorumlar komedi. Bak şuraya da yazıyorum dün   
    Ya hsjsjjsjs yarıldım hsjsjjs video altı yorumlar komedi. Bak şuraya da yazıyorum dünyanın en tehlikeli fan grubu Haikyuu fan grubudur 
    https://youtu.be/so6vcZZLhLQ

Video altındaki Oikawa profil fotosu olan "amy" nickli kız ben değilim yemin ederim :D
  21. Üzgün
    LeornKayn got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Şu bebe digitürk umarım game of thrones gibi attack on titanı keşif etmezde güzelim s   
    Şu bebe digitürk umarım game of thrones gibi attack on titanı keşif etmezde güzelim site patlamaz, anlık hevesleri yüzünden bir sürü dizi sitesi patladı sırf heves ha salıcaklar 1-2 yıl içinde yabancı dizi olaylarını.
  22. Beğen
    LeornKayn got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Şu bebe digitürk umarım game of thrones gibi attack on titanı keşif etmezde güzelim s   
    Şu bebe digitürk umarım game of thrones gibi attack on titanı keşif etmezde güzelim site patlamaz, anlık hevesleri yüzünden bir sürü dizi sitesi patladı sırf heves ha salıcaklar 1-2 yıl içinde yabancı dizi olaylarını.
  23. Beğen
    LeornKayn reacted to Singularity for bir durum güncellemesi,   
  24. Karmaşık
    LeornKayn got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, 1999 ve sonrası gelen nesilde bir sıkıntı var.Ciddi sıkıntı var 1999-2005 arası ciddi   
    1999 ve sonrası gelen nesilde bir sıkıntı var.Ciddi sıkıntı var 1999-2005 arası ciddi ciddi sıkıntılı büyük ihtimal 2005liler de 2009 sonrasını sıkıntılı bulacak...
  25. Harika
    LeornKayn reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, 80'lerden bombastik bir şarkı   
    80'lerden bombastik bir şarkı

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.