Jump to content

Sword Art Online AMV - It Has Begun

MuSahin

Önerilen İletiler

Görüntüyü çok kesiyorsun ve uzun süre kesiyorsun. Goruntu hiç kesilmesin yani. Sonra şarkı sözlerini görüntünün üzerine yaz ve sözlere efekt ver. Farklı yerlerden çıksınlar kelimeler falan. Sonra bir iki yerde de efekt olsa güzel bir amv olur. Muzik çok güzel sevdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacım her yapmış olduğun amv için ayrı ayrı konu açma önceden açmış oldun konunun başlığını değiştir hepsi bi yerde toplansız izlemek isteyen konu açıp istediğini izleyip yorumunu yapsın. Şahsi önerimdir bu. 

Fark etmemişim ayrı ayrı açıldığını teşekkürler birleştirdim konuları. Bunu kurallara da ekleyeyim bölüme :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak başta asıl kısım başlayana kadar yine kesinti bırakmışsın. Eğer şarkıda denk getirmek istediğin sahnenin gelmesini bekleyeceksen o araya başka görüntü koy. Fotoğraf olabilir mesela efekt vererek. Bir de biraz efekt öğren sana acayip lazım. Bir de sonu tam şarkıya uyumlu bitecek derken görüntü kesildi ve bitti. Mesela orada şarkının sesi azalıyor ya biteceği için. Böyle biterken yavaş yavaş kararan bir efektle bitir güzel olur. Ben yaptığımdan demiyorum bunları ama çok amv dinledim. Şahsi görüşlerim bunlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.