Jump to content

Naruto Shippuuden Nisan 2015 Programı

asci

Önerilen İletiler

Naruto Shippuuden Nisan Bölüm Listesi

Evet arkadaşlar yine tahmin ettiğimiz gibi filler devam ediyor.Daha da söyleyecek bir şey yok...

InoYamanaka-226x300.png

2 Nisan 2015
Naruto Shippuden 406. Bölüm– Ait olduğum yer(The Place Where I Belong)(Jibun no Ibasho)

9 Nisan 2015
Naruto Shippuden 407. Bölüm – Yamanaka Klanını:Gizli Ninjutsu(The Yamanaka Clan: Secret Ninjutsu)(Yamanaka Ichizoku – Hiden Ninjutsu)

16 Nisan 2015
Naruto Shippuden 408. Bölüm– Lanetli kukla(The Cursed Puppet)(Noroi no Ningyō)

23 Nisan 2015
Naruto Shippuden 409. Bölüm– İkisinin arkasında(The Backs of Two People)(Futari no Senaka)

30 Nisan 2015
Naruto Shippuden 410. Bölüm– Komplo Hareketi Başladı(The Conspiracy Movement Begins)(Ugokidashita Inbō)

7 Mayıs 2015
Naruto Shippuden 411. Bölüm–Hedef alınan Bijuu(The Targeted Tailed Beast)(Nerawareta Bijū)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Filler verdiğinden beri 370'de bıraktım naruto'yu mangayı bitirdim hayla filler nasıl reyting alıyor onu anlamıyorum bleach gibi her filleri aksiyon olsa izlenir sıkıcı resmen izlediğim en sıkıcı filleri olan anime olarak ft ile N.S kishi birşey kaybetmezki adam mangasını bitirmiş keyfini sürüyor :P anime senaristi ve yönetmeni yapıyor herşeyi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu filler Haziran'a kadar bitsin bari. Ne için kasıyorlar bu kadar anlamıyorum sadece animeleştirilmiş görmek istedim son sahnelerini o kadar. Umarım iyi kalitede bir animasyonla bitirirler çünkü o zamana reyting ve prestij kaybettiğiyle kalacak bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.