Jump to content

Tunalı'da Bir Otakunun Ufo Görmesi

Kaxell

Önerilen İletiler

Misafir nemesiss

Bunu bende gordum, hatta ben fark etmemistim, yanimda benim anime izlemeyi cok sevdigimi bilen arkadaslarim vardi, onlar gostermisti "ehe bak seninkilerden" diyerek :D 

Ayni sekilde bende bunun bir animeden-mangadan olup olmadigini dusunuyorum :D bilen arkadaslar aydinlatirsa cok sukela olur. tunalidaki esrarengiz kizimiz. eheh

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boyle bir seyle karsilassam 'O' Fangirling! Neden Ankara ya neden Istanbul degil. :( jcndkc

.

Simdi muthis hikayemi anlaticam evet ohom. B)

Gecen okul yilinin sonlarina dogru bir yarismaya katildik. Sonrasinda kardes okullarimizdan birinin ogrencileriyle sehri turlayalim dedik -baya da dolasmistik sanirim o_o-. Yolda giderken adamin birinin tisortunde ne gordum! 'O' One Piece'deki Luffy'nin korsan isareti. 'O' Sonra kendi kendime icimden ciglik falan atiyorum ben boyle, arkadaslarima bir seyler soyluyorum tabi anlamiyolar da T_T Sonra, diger gruptan -diger okulun ogrencilerinden- biri "OP candir" falan dedi xD Ben boyle bakiyorum ona 0*0 Sonra ben tabi cekingenlikten >: Bir sey diyemedim ona. Arkadasim gidip sordu anime izliyo musunuz diye fckdncdf Meger butun sinif animeciymis onlarin T_T Ama ben ne telefon numarasi aldim ne bi sey, isimlerini bile hala bilmiyorum arkadaslarin. *too many random laugh*

.

Acikli hikayemin sonuna geldik sanirim. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.