Jump to content
Türk Anime TV Forum

Witch

Üyeler
    3.842
  • Son ziyareti

• Başarı

16

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Witch reacted to 4Respect for bir durum güncellemesi,   
  2. Beğen
    Witch reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Finaller başlamış bulunuyor. Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz st   
    Finaller başlamış bulunuyor.
    Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte...
  3. Beğen
    Witch reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD   
    Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD
  4. Beğen
    Witch got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?   
    Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?
  5. Beğen
    Witch reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli y   
    Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli yazılar yazmayı bile özledim. ☹️ 
  6. Beğen
    Witch reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
    Uzun bir aradan sonra.....
    Herkese Adele'den helloooooooo
  7. Beğen
    Witch reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Ben böyle kişiliksiz bir insan topluluğu görmedim. Perşembe günü veli toplantısı vard   
    Ben böyle kişiliksiz bir insan topluluğu görmedim.

Perşembe günü veli toplantısı vardı.Sınıftan bir kız ses kaydı almış birinin annesi bi kıza imza toplatıp başka sınıfa atalım demiş.Bütün hocalar o kızdan şikayetçi dersi dinlemiyor konuşup bozuyor falan.Bu sabah kimin annesi dediyse kendi kızını alsın başka sınıfa diye geldi.Kaydı alan kızda benim annem olduğunu söyledi sinirden tüm gün ağladım.Gittim kızdan annem adına özür dilerim dedim.Şimdi anneme sordum ben demedim sadece madem gruplaşma var ayrı sınıflara koysunlar dedim imza falan demedim dedi.Kızın en yakın arkadaşının annesi demediğini bırakmamış yok oturmasın da yanına falan filan.Bu üç arkadaş grubu ya dağılmasınlar diye kesin bana attı o ses kaydını alan sansürlü şahıs.Cidden miğdem bulanıyor artık.Bu çöplükten çıkmak istiyorum.
    Beni övdüler ya tüm hocalar zorlarına gitti sanırım.Bi de ses etmiyorum diye yalan atıyolar.Cidden gına geldi patlarsam olan bana olucak ama patladığım kişiye çok acıyorum çünkü pazartesi günü kabul etmezse o kızı bir güzel gömücem son çare...
  8. Beğen
    Witch reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ruh halim   
    Ruh halim

9. Beğen
    Witch reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D   
    Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D
  10. Beğen
    Witch reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, payday2 steamde ücretsiz oldu artık isteyen arkadaşlar eklesinler :)   
    payday2 steamde ücretsiz oldu artık isteyen arkadaşlar eklesinler :) 
  11. Beğen
    Witch reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Ve bir kabus vuku buldu nya.se sizlere ömür....   
    Ve bir kabus vuku buldu nya.se sizlere ömür....
  12. Beğen
    Witch reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, The Witcher Enchanced Edition kısa bir süreliğine beleş, yağmalayın xD   
    The Witcher Enchanced Edition kısa bir süreliğine beleş, yağmalayın xD 

13. Beğen
    Witch reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ben geldi :)   
    Ben geldi :)
  14. Beğen
    Witch reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Keijo diye leş bir seri bitiyor. Milleti Boku no Pico ile kandırırlardı ilk zamanlar,   
    Keijo diye leş bir seri bitiyor. Milleti Boku no Pico ile kandırırlardı ilk zamanlar, şimdilerde Keijo ile kandırıyorlar müthiş anime diye.
  15. Beğen
    Witch got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??   
    Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??
  16. Beğen
    Witch reacted to Krep for bir durum güncellemesi, Vinç   
    Vinç 
  17. Beğen
    Witch reacted to JaegerjaquezGrimmjow for bir durum güncellemesi, Nerdesin kuzum yaa :'(   
    Nerdesin kuzum  yaa :'(
  18. Beğen
    Witch reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P kırmızı başlıksı   
    Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P  kırmızı başlıksız kız olmayan ama onu oynayan benim...buradaki oyunculuğumla Rem'e rakibim hadi eyv...

19. Beğen
    Witch reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Kış sezonunda 2 shounen ai animenin olması Yuri on ice'dan sonra sevindirici bir habe   
    Kış sezonunda 2 shounen ai animenin olması Yuri on ice'dan sonra sevindirici bir haber oldu... Toplanın fujoushiler Super Lovers 2. sezon ve Spiritpact geliyor... 
  20. Beğen
    Witch reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Yaşadığını görmek güzel :D (╭☞⌐■ ͜ʖ■)╭☞   
    Yaşadığını görmek güzel :D
    (╭☞⌐■ ͜ʖ■)╭☞
  21. Beğen
    Witch got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Pokemon GO indirmeye çalışırken intihar etti dersiniz. <3   
    Pokemon GO indirmeye çalışırken intihar etti dersiniz. <3
  22. Beğen
    Witch reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Olur da mangam çıkarsa kulanacağım karakterlerden biri...pek olmadı ama ben çıkarana   
    Olur da mangam çıkarsa kulanacağım karakterlerden biri...pek olmadı ama ben çıkarana kadar çizimim güzelleşir -.-
    ayrıca tabletin kamerası bozuk 

23. Beğen
    Witch got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş...   
    Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş... 
  24. Beğen
    Witch got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş...   
    Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş... 
  25. Beğen
    Witch reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Evet yine dünya'nın en best şipi *- * Madara loliciye benzemiş ama olsn .s Dünya'nın   
    Evet yine dünya'nın en best şipi *- *
    Madara loliciye benzemiş ama olsn .s
    Dünya'nın en Cry T-T yaptıran sahnesi Cry T-T
    Gece uyuyamayıp deftere çizdim -w-
    Yiriw -w-