Jump to content

Yeniyim arkadaşlar merhaba(Yardım istiyorum)

Jerouf

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba anime izlemeye 1 hafta önce başladım ve gerçekten çok mutluyum kendime kızıyorum neden daha önce izlemedim diye ama olsun zararın neresinden dönülse kardır.Arkadaşlar swort art online ilk animem ve ardından dungeon ni deaiwo motomeru no wa machigatteiru darou ka şimdi sizden ricam bunlara yakın animeleri söylerseniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim sizlere :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Black Angel yazdı:

çok teşekkür ederim cevap verdiğin için dostum swort art online II izledim one punch man şimdi başladım ilgin için tekrardan teşekkürler en kısa sürede o yazdığın animeleride izliyeceğim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

44 dakika önce, Esora yazdı:

Hoş geldin^^

Bence Overlord kesinlikle izle SAO dan çok daha güzel ... Btoom da ilgini çekebilir . No Game No Life da güzel *-*

Bunlar harici bir kaç favorimi sayayım istersen bakarsın *-* 

Charlotte ~ Danganronpa ~ Noragami ~ Detroit Metal City ~ K project ~ Shingeki No Kyojin ~ Death Parade ~ Death Note ~ Akame Ga Kill ~ Kill La Kill ~ Ansatsu Kyoushitsu ~  Tokyo Ghoul ~ Watamote bu kısaltması normal adı çok uzun komedi şeysi izliceksen Death Note - Another ve K-on da izle bir kaç gönderme yapıo Cry ~ Elfen Lied ~ Mirai Nikki ~ Angel Beats ~ Mahou Shoujo Madoka Magica ~ Himouto Umaru Chan bu da göndermeli bi anime One Piece filan göndermeleri var da ben bi tek danganronpa göndermesini anladım cry gülmek istiosan güzel bi anime ~ 

Eğer yeni başladıysan bunları izlemeni tavsiye ederim . Bir çoğu popüler seri zaten *-*

çok teşekkür ederim dostum ilgilendiğin tavsiye verdiğin için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Zaten öneri konumuz mevcut hadi sen yeni üyesin bilmiyorsun da buradan cevap yazan üyelere ne demek lazım kendileri düşünüp karar versinler. Ayrıca madem forumda yenisiniz önce bir kurallara uygun tanışma konusu açıp kendinizi tanıtınız. Hatta en başta forum kurallarını okuyunuz.

Kilit. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.