Jump to content

Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari Tanıtım Videosu

Nones

Önerilen İletiler

RPG’den Uyarlanan Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari Tanıtım Videosuyla Fantastik Bir Dünyanın Kapısını Aralıyor

1470065741-corpi0ovmaaelda.jpg

Oyun yapım şirketi SEGA‘nın 2014 yılında duyurduğu, mobil RPG Chain Chronicle‘dan uyarlanacağı söylenen TV serisi formatındaki anime Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari, uzun bir aranın ardından yeni haberlerle bekleyenlerinin karşısına çıktı. Oyunun geçen pazar günü gerçekleşen üçüncü yıl dönümü etkinliği Kizuna no Daikansha Sai kapsamında, animenin seiyuu kadrosunda ve teknik ekibinde yer alacak isimler paylaşıldı; ayrıca seriye yönelik bir de tanıtım videosu yayımlandı. Bunun yanında, Telecom Animation Film ve Graphinica‘nın ortaya koyacağı Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari’nin televizyonda yayımlanmadan önce her biri iki hafta gösterimde kalacak üç adet film olarak sinemalarda izleyicilerle buluşacağı açıklandı. Anime, ilki 3 Aralık’ta, ikincisi 14 Ocak’ta, üçüncüsü ise 11 Şubat’ta vizyona girecek filmler ardından televizyonda gösterilecek.

Chain Chronicle’ın 2014 yılında Japonya’da 5 adet sinemada gösterilen her biri 5 dakikadan oluşan 8 bölümlük kısa formattaki animesi haricinde, TV serisi öncesi için hazırlanmış bir adet de anime filmi bulunuyordu. Filmin tanıtım videosu ise şöyleydi:

Kısa yapımın videosu:

Kısa yapımda görev alan seiyuular, TV serisinde de karakterlerini yalnız bırakmayarak aşağıda yer alan kadroyu oluşturdu:

• Yuri: Ishida Akira
  • Phoena: Sakura Ayane
  • Pirika: Uchida Maaya
  • Kain: Toyonaga Toshiyuki
  • Marina: Uchida Aya
  • Michidia: Imai Asami
  • Juliana: Koiwai Kotori
  • Shuza: Midorikawa Hikaru
  • Fatima: Sato Miyuki
  • Rafaga: Hino Satoshi
  • Lilith:  Ito Miku
  • Verner: Yanagida Junichi
  • Kiki: Murakawa Rie
  • Roro: Ootsubo Yuka

Yeni animenin teknik ekibi ise şu isimlerden oluşuyor:

• Yönetmen: Kudo Masashi (Hayate no Gotoku! Cuties, Ikkitousen: Extravaganza Epoch)
  • Senaryo: Machida Touko (Hitsugi no Chaika)
  • Karakter Tasarımı: Kudp Masashi (Bleach, The IDOLM@STER, Hayate no Gotoku! Cuties)
  • Sanat Yönetmeni: Jinba Daisuke (anohana, Kimi ni Todoke)
  • Ses Yönetmeni: Hata Shouji (Fairy Tail, One Punch Man)
  • Müzik:  Kouda Masato (KonoSuba, Junketsu no Maria, Aoki Hagane no Arpeggio – Ars Nova)
  • Görüntü Yönetmeni: Ogiwara Takeo (Gankutsuou, Mawaru Penguindrum)

Kaynak: www.animefantastica.com

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.