Jump to content

Sosyal alemde hangi animeci kişiler ilginizi çekiyor

SeNaToR2038

Önerilen İletiler

Alparslan Ali Yıldırım isimli genelde animeyle dalga geçen ve kendince kurgular ve animasyonlar yapan bir arkadaş vardı, severdim kendisini. Kanalınıdaki videoları silene kadar her şey çok güzeldi. Onun dışında kendi kafamda ve animeyle ilgilenen insanlar bulamadım sosyal medyada. Bu nedenle kanser sayfalarla uğraşmayıp anime ilgimi kendime saklıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abrek diye bir eleman vardı 3-4 sene önce One Piece ve Shingeki no Kyojin bölümlerini yorumlardı. Anime tanıtımları yapardı iyi de zevki vardı yorumladığı seriler çoğunlukla seçmeceydi. Epeydir ortalıklarda görünmüyor kanalındaki videolara da ulaşamadım. Sanırım bıraktı bu işleri. 

Le Boğa va Bay Yengeç ikilisi yeni çıkan animeleri falan esprili bir dille yorumlarlardı. Onları pek takip etmiyordum. Hala aktifler mi bilmiyorum.

Animiya'yı çoğu kişi biliyordur heralde. Anlatım tarzı pek bana hitap etmese de güzel seriler seçtiği için izliyorum. Sadece anime mangalarla sınırlı olmayan, zaman zaman hayatın içinden slice of life manzaraları da sunan biri (göl kenarı videosu).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.