Jump to content
Türk Anime TV Forum

Gallardo

Üyeler
    479
  • Son ziyareti

• Başarı

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gallardo reacted to 4Respect for bir durum güncellemesi,   
  2. Beğen
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Derdimizi anlatamayız abi.   
    Derdimizi anlatamayız abi. 

3. Beğen
    Gallardo got a reaction from Leffwn for bir durum güncellemesi, Bugün aniden Feng Shen Ji serisine ilgi duymaya başladım. Önceden her ne kadar övülse   
    Bugün aniden Feng Shen Ji serisine ilgi duymaya başladım. Önceden her ne kadar övülse de, puanları yüksek olsa da bir çekim duymadım. Yeterince orjinallik hissi vermiyordu Japon mangaları ile karşılaştırınca imitasyon gibiydi sanki. Ama bugün.. yazarının okuyup çok etkilendiğim kısa bir manganın da yazarı olduğunu öğrendiğimden beri düşüncelerim 180 derece değişti. Hiç öyle araştırıp spoiler falan da yemedim. Bakalım taze bir heyecan var üzerimde 🙂
  4. Beğen
    Gallardo reacted to Estable for bir durum güncellemesi, Aklımdan tamamen silinip gitmiş olan bir soundtrackı bugün tesadüf eseri hatırladım d   
    Aklımdan tamamen silinip gitmiş olan bir soundtrackı bugün tesadüf eseri hatırladım dinlemekten de büyük keyif alırdım nasıl unuttum ula bu güzelim soundtrackı. 
     Aynı zamanda bu soundtrackı Feng Shen Ji okurken dinliyordum şuan dinlediğimde Feng Shen Ji’yi ve ne kadar efsane bir manga olduğunu hatırladım. 
     Bilinçaltım tokat gibi ger yüklüyor galiba her şeyi 😂 Gidip tekrar Feng Shen Ji okuyacağım şimdi. 
    Birde ek olarak bir tek ben mi yaşıyorum yahu; Şarkıları soundtrackları genel olarak okuduğum mangalarla eşleştirmiş beynim. Bu ost dışında bir çok şarkı var bana sevdiğim mangaları anımsatan. Şu sıralar Bad Karma dinliyorum sürekli Gantzın mangasında ki sahnelerini anımsatıyor
  5. Beğen
    Gallardo got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi,   
  6. Beğen
    Gallardo reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Yahu Orjinal FMA 'yı bir tek ben mi seviyorum şu dünyada -_- Baba gibi opening baba g   
    Yahu Orjinal FMA 'yı bir tek ben mi seviyorum şu dünyada -_-
    Baba gibi opening baba gibi hikaye daha ne olsun 

7. Beğen
    Gallardo reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, https://myanimelist.net/news/55494221 Kahroldum   
    https://myanimelist.net/news/55494221
    Kahroldum
  8. Beğen
    Gallardo got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Bu gece gökyüzü çok cömert. Bol bol yıldız kayıyor.   
    Bu gece gökyüzü çok cömert. Bol bol yıldız kayıyor. 
  9. Beğen
    Gallardo reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
    Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğendiğim için 10 puan vermiştim. Fakat yinede o zaman bile bu kadar sarmamıştı. Geçenlerde mangasının 3 cildini sipariş ettim, geldi, okudum. Çünkü internetten manga okumak hoşuma gitmiyordu ve ilk 3 cildi öylesine okuyup bırakırım diyordum ancak dayanamadım fiziksel kitapları koklaya koklaya bitirince (mangalar çok güzel kokuyor) 4-5-6-7-8-10-11-12...... diye internetten devam ettim bu şekilde her gece okudum azar azar okudum okudum. Geçen haftalarda 22 veya 23. ciltteyken Golden Age kısmının movie'leri izlemediğim için manganın o kısmında birde movieleri izledim nedense bayağı güzel geldi ne olacağını bilsem bile beğendim, sonra mangaya devam ettim işte şimdilerde neredeyse 300. bölümlere gelmek üzereyim "bu Berserk neymiş böyle!!!" dedim resmen. Niye daha önce okumadım diye düşündüm. Myanimelistte 1. sıradaki manga olmasına şaşmamalı. Ayrıca yeni yapılan kötü animasyonlu 2016 ve 2017 serilerini bir daha izlemek istiyorum çünkü önceki izleyişimde mangadan bihaber olduğum için bune diyip sıkılarak izlemiştim. Zaten hiçbişey hatırlamıyorum onlar hakkında (animasyonlarının kötü oluşu dışında) Şimdiyse izlersem her şeyi bildiğim için daha zevkli geleceğine eminim. Güzel içimi döktüm 😄
  10. Beğen
    Gallardo reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, ...   
    ...

11. Beğen
    Gallardo reacted to xSerhat for bir durum güncellemesi, Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geri   
    Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geriye gittiğimde resimler açılmadı.

12. Beğen
    Gallardo reacted to zamankatili for bir durum güncellemesi, Kayıtlı Üye Bir an olur sanırsın hayat bu. Sanırsın, yanılırsın. Sonra anlarsın; sanı   
    Kayıtlı Üye Bir an olur sanırsın hayat bu. Sanırsın, yanılırsın. 
    Sonra anlarsın; sanırsın, yanılırsın. 
    İşte hayat bu. Sanırsın, yanılırsın  
  13. Harika
    Gallardo got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Şimdi gel kendine animeci de 😄   
    Şimdi gel kendine animeci de 😄

14. Beğen
    Gallardo got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Ruh halinin yükselip düşmesi de bir imtihan mı? Mesela yüksek bir ruh halinde iken he   
    Ruh halinin yükselip düşmesi de bir imtihan mı? Mesela yüksek bir ruh halinde iken hep o halde kalmayı arzu etmek, o hal gidince kendini kötü hissetmek imtihanın (sorunun) bir parçası mı? "Sabır" cevabın bir parçası mı?
  15. Beğen
    Gallardo reacted to CAN for bir durum güncellemesi, Şu hayatta Kazandıklarımıza değil kaybettiklerimizden bize kalan şeylere bakmak daha   
    Şu hayatta Kazandıklarımıza değil kaybettiklerimizden bize kalan şeylere bakmak daha değerlidir. 
  16. Beğen
    Gallardo reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Blue Gender animesine el atma zamanı geldi, Master Keaton ise kaldığı yerden devam ed   
    Blue Gender animesine el atma zamanı geldi, Master Keaton ise kaldığı yerden devam edecek daha önceden de söylediğim gibi final verdikten sonra 1-8 arası tekrar çevirisi yenilenecek ve arşiv için indirme adresleri oluşturulacak.
  17. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi   
    One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi

18. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi   
    One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi

19. Beğen
    Gallardo reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Yakında Yuu☆Yuu☆Hakusho serisi bitecek ve en baştan bizim çevirmediğimiz kısımların ç   
    Yakında Yuu☆Yuu☆Hakusho serisi bitecek ve en baştan bizim çevirmediğimiz kısımların çevirisi de yapılacaktır.
  20. Beğen
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. O kadar hızlı zaman geçiyor   
    Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. 

O kadar hızlı zaman geçiyor ki farkında olmadan, çok üzücü. :/
  21. Beğen
    Gallardo got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Berserk... özlemişim.   
    Berserk... özlemişim.
  22. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da   
    Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da sizinle paylaşmak istedim. Bu yetenekle, bu adam insanmış gibi gelmiyor ya. Büyüleyici. Umarım çok başarılı olur. Xie Xie 

23. Beğen
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Devilman: Crybaby senin nasıl bir kafan var öyle.   
    Devilman: Crybaby senin nasıl bir kafan var öyle.
  24. Beğen
    Gallardo reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, m   
    Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni
  25. Beğen
    Gallardo reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Ve yarın InuYasha serisinin final bölümü yayınlanacaktır...   
    Ve yarın InuYasha serisinin final bölümü yayınlanacaktır...