Jump to content

Gallardo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

938
  • Last visited

• Days Won

34

Reputation Activity

1. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl for a status update, Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sö   
    Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

2. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)   
    Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)

3. Beğen
    Gallardo got a reaction from Mika-desu for a status update, Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)   
    Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)

4. Beğen
    Gallardo got a reaction from Asperatus for a status update, Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romanti   
    Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.
  5. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl for a status update, Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romanti   
    Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.
  6. Üzgün
    Gallardo got a reaction from spike for a status update, Gintama'nın başlangıcında Gintoki 27 yaşındaymış finalinde ise 29.   
    Gintama'nın başlangıcında Gintoki 27 yaşındaymış finalinde ise 29.

7. Harika
    Gallardo got a reaction from Caprihorn for a status update, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   
    Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

8. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum for a status update, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   

9. Harika
    Gallardo got a reaction from pegasusejder for a status update, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   

10. Harika
    Gallardo got a reaction from Beytize for a status update, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   

11. Harika
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Harika! :D   
    Harika! :D

12. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kadir- for a status update, Beğendim :)   
    Beğendim :)

13. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kadir- for a status update, Harika! :D   

14. Harika
    Gallardo got a reaction from Asperatus for a status update, Harika! :D   

15. Beğen
    Gallardo got a reaction from pegasusejder for a status update, Harika! :D   

16. Harika
    Gallardo got a reaction from pegasusejder for a status update, Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.   
    Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.

17. Beğen
    Gallardo got a reaction from pegasusejder for a status update, Beğendim :)   
    Beğendim :)

18. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Anime mangalarla alakalı istatistik derlemesi   
    Anime mangalarla alakalı istatistik derlemesi

19. Beğen
    Gallardo got a reaction from Asperatus for a status update, N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıldır olduğu gibi :)
  20. Harika
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıldır olduğu gibi :)
  21. Beğen
    Gallardo got a reaction from SoredemoDodo for a status update, N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
  22. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Belki de bu dünyanın denizi başka bir dünyanın gökyüzüdür. Belki de bu dünyanın gökyü   
    Belki de bu dünyanın denizi başka bir dünyanın gökyüzüdür. Belki de bu dünyanın gökyüzü başka bir dünyanın denizidir.  Deniz üstüne deniz, gökyüzü üstüne gökyüzü, dünya içinde dünya. Grand Blue 65. Sakasama no Patema. Gökyüzünde uçan balıklar olsaydı ilginç olurdu. Evettt. Belki de bu dünyanın kuşları başka bir dünyanın balıklarıdır. Belki de bu dünyanın balıkları başka bir dünyanın kuşlarıdır. Gecenin parçalı bulutlu parlak gökyüzüne daldığın anda yerçekimi bir anda tersine dönse ne yapabilirsin ki. Ama ben sadece gökyüzünde balıkları da görmek istiyorum. Ayışığı onların pullarına vursun istiyorum. Bir anligina gözüküp kaybolan pırıltı kümeleri.
  23. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for a status update, Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)

24. Beğen
    Gallardo got a reaction from HolySpirit for a status update, :))   
    :))

25. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, :))   
    :))

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.